Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość jkkkkk
Dostanie w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 9
Skad wiesz orange ? Moze wlasnie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
18:38 [zgłoś do usunięcia] !offerma aż mnie szczerze zaciekawiło kto by to mógł być bo jakoś zupełnie sobie tego nie wyobrażam." ­ offerma - nie wyobrażasz sobie tego, bo jakieś 7 lat temu odpuściłeś sobie kobiety i teraz ciężko Ci się jest przestawić na "łowcę". ale uwierz mi, że wolne kobiety czekają na Twój ruch, przecież masz gadane, jakoś pociągniesz każden temat, na pewno Ci się powiedzie, nie musisz być samotny do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
Soth - żydzie, Niemcy bardzo szanują prawdziwych Polaków, wiem coś o tym, bo sam nim jestem w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA a ty własnego życia nie masz, że cały czas na kafe siedzisz? Kiedy tu nie zajrzę to się na ciebie natknę. Prosty rachnek prawdopodobieństwa . . . A kim właściwie jesteś? Raz piszesz, że jesteś poł-polakiem, pół-niemcem. Innym razem że jesteś ślązakiem, ato coś zupełnie innego niż niemcy i polacy. Zdecyduj się w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSA
żydzie w moich żyłach płynie w połowie Germańska krew i jestem z tego powodu dumny, mieszkam na Śląsku, mam szacunek do Słowian, czego nie rozumiesz? wy zydzi jesteście zawistni i chcecie nas ogołocić ze wszystkiego, knucie to jest to co macie we krwi. ja mam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zawistny, tylko piszę, że twoje słowa są pełne sprzeczności. Czemu zarzucasz mi zawiść? To tak leży w sferze moich zainteresowań jakzeszłoroczny śnieg . . . Poza tym fakt że wmawiasz mi judejskie pochodzenie źle świadczy o . . .No właśnie oceńcie sami . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oana jest piękna
­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjkjjewj
bsa gdybyś miał jakikolwiek dośwaidczenie , jesli chodzi o kobiety to wiezaiłbyś , że po ubiorze nigdy nie można ocenić kobiety , nigdy nie wiesz czy masz do czynienia z z damą czy dziwką , obie mogą ubierać siętak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciężko Ci się jest przestawić na "łowcę"" skoro do trzydziestki nic nie "złowiłem" to "łowca" ze mnie że ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wędkowałem, ale odpuściłem, bo nie lubie zabijać. Ajak się złowi jazgacza, to trzeba go zabić, żeby wogóle odchaczyć, bo od razu połyka przynętę i ma ją w żołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem jak ci sie
podoba laska z linku co argen podeslal? Bo mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dlaczego ma się nie podobać, bardzo fajna laseczka." Lech Wałęsa powiedział kiedyś, że to co dobre jest albo niezdrowe, albo niemoralne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , poprostu ona jest ładna ale przecietniara . to ze panna jest przecietna nie wyklucza ze jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 23:13 [zgłoś do usunięcia]**cream** nie , poprostu ona jest ładna ale przecietniara . to ze panna jest przecietna nie wyklucza ze jest ładna" Bingo!!! To zależy od kraju i środowiska . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×