Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

"a co jak 100 do żyje to 60 lat zycia przed nim!" 123 kaziu, jak się nazywa ten niemiec co mi wszystko chowa? alzheimer dziadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
jestem iny "(...)jednoczesnie dajac szanse inym ludziom na lepsze jutro a co zatym idzie ini by sie odwzajemnili tym samym w przyszłosci" O ja pierdolę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frodo the niziołek "Za dużo chcesz wiedzieć" ­ Nie chciałeś jej odpowiedzieć, bo pewnie tylko się z nimi za ręce trzymałeś, ale rozumiem - Jesteś niski, nie możesz mieć wszystkiego. :) ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
gderanie gderaniem ale jak facet na wojne kiedyś szedł to mażył o takim gderaniu . podobno najpierw trzeba zaczać odsiebie wizerunek zmienić i podejscie do zycia potem nie zamiary nad możliwości a napewno sie zakochasz czy chocby zaprzyjaźnisz ja wierze w ciebie czuje uciebie taka możliwość że byłbys w stanie czegoś dokonac . Ale dalej cie niebede zmuszał . ale trzeba ryzykować często by cos Ugrać . Moż jaki wolontariat to tez pomaga często ludziom wyjść i otworzyc sie na inych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
jestem iny "(...)czy chocby zaprzyjaźnisz(...)" To równie kiepska opcja. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
wszyscyscie tacy przemadrzani strasznie a wszyscy tutaj siedzicie jak oferma i taksamo skaczycie jak poprostu nie zaufacie samym sobie . i co znów dziwna rada ja pisze cos przynajmniej a ty krytykujesz tylko krytykowac to każdy bęcwał i kretyn umie tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
to znajdziesz koleżankę na kawkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Zartuje z czym ? Z ta poderwana dziewczyna ? A to nie Ciebie wykopalysmy z Pink Panther na randke i potem okazalo sie ze oboje bardzo do sieboie pasujecie ? Cholera, czy to mi jakis Niemiec zaczyna wszystko krasc.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
może niepełnosprawna dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Jestem iny" - To Ty krwawa Edzia ? Bo to chyba tylko ty tak piszesz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
nie ja dostałem bloka do 2017 roku pułroku temu i znów udało mi sie wejść ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - moj pierwszy post dzisiaj byl z zaleceniem do podszywa "spiedalaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
jestem iny "nie ja dostałem bloka do 2017 roku pułroku temu i znów udało mi sie wejść ha ha" W takich chwilach nawet mnie dotyka nieudolność tutejszej moderacji. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vladimir78 "roza ya lublu tiebia." Tak, wiem, wszyscy mnie kochają, zwłaszcza Kafeterianie i obcokrajowcy. :D ­ IMO12370 "Drabina - pokaż cycki! Jak mikre by nie były pomimo Twych innych gabarytów..." ­ Ok, pokażę w dniu w którym będziesz wyższy ode mnie. :classic_cool: ­ frodo the niziołek "Rozia - nic się przed tobą nie ukryje, prawda?" ­ ­ Ale muszę przyznać, że i tak zrobiłeś ogromny progres, kiedyś ciężko było Cię czytać, ponieważ Twoje posty skupiały w sobie niewyobrażalne wręcz bzdury, a teraz jakbyś się z kimś na mózgi pozamieniał. Kobiety mają na Ciebie zbawienny wpływ! :D ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - nie poznalysmy Was ale patronujemy temu zwiazkowi i trzymamy za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
pewnie zdjeli albo coś niewiem czemu . he he pułroku mnie tu niebyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem iny
oferma walcz o koleżankę do kawki !!!! a ja spac ide zaraz i zjeść coś narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 18
Frodo - niezgodnosc charakterow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12370
Bielyje Rozy "Ok, pokażę w dniu w którym będziesz wyższy ode mnie." Jutro kupuje szczudła! :P Masz maila - nie udawaj, że go z tej wysokości nie zauważasz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ja sobie jakiś film wrzucę a tu niech frodo o swoich podbojach opowiada." ­ Skoro już wszedłeś na temat związków i miłości, to polecam wzruszający melodramat, pt. 'Rocco Invades Poland', w ten zimowy, samotny wieczór będzie miodem na twe serce. ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyveri
Moje gg to 5473221 Pobajerzymy? Podewiańcimy? Poknurzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przecież 99% kolesi jak jeszcze żadnej nie mieli to zadowolą się każdą." ­ Jak się taka od razu rozbierze i nadstawi to pewnie i racja tylko jak chce rozmawiać to człowiekowi ochota przechodzi i szkoda czasu XD ­ "A teraz musi być fajna, sympatyczna i tak, atrakcyjna Z brzydką już bym się teraz nie umówił. " ­ Toż to atrakcja niesłychana w twoim towarzystwie przebywać. Powinieneś się na Allegro wystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×