Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Gość śa
Zabrakło mi cukru i zrobiłam peeling kawowo miodowy, też świetna sprawa na twarz. Dalej smaruje rzęsy swoją mieszanką. Nie wiem czy to urojenie, czy fakty, ale wydaje mi się że moje rzęsy zrobiły się ciemniejsze- albo po prostu grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
hej, idzie mi calkiem niezle, bylam na silowni, dzisiaj tez ide. Ciagle wsmarowywuj****lsam po kapieli co jest dla mnie sukcesem:) Nie zrobilam tylko maseczki na twarz ale zrobie to w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
hej, nie bylo tragedii w weekend ale tez nie bylo super. Bylam na silowni, troche zabiegow tez zrobilam i na tym tyle. Ogolnie moim problemem jest zmeczenie w ciagu dnia, zwlaszcza jak wroce z pracy to mam ochote sie polozyc. kiedys tak robilam, ale spalam wtedy nawet do 2 godzin :( Jezeli sie nie poloze, to nie mam wogole energii. Musze cos wymyslic na ta sennosc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
hej, pusto tu jakos sie zrobilo ;) ostatnio nie robie zadnych cwiczen, za to tylko zabiegi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwa ona - badałaś sobie poziom hormonów tarczycy?? Ja też jestem senna i się okazało,że mam niedoczynność:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
tak badalam, wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Hej, troszkę mnie tu nie było, ale jeśli idzie o ogóle założenie to nie jest źle. Stepper "zajechany" staram się codziennie 1 h poćwiczyć na nim. Zabiegi też wykonuje. Dodatkowo moczę paznokcie w żelatynie. Mam nadzieję, ze w końcu przestaną się rozdwajać. Nad włosami wreszcie zapanowałam. Moje maseczki z żółtka i pozostałych dodatków poskutkowały. Włosy co najmniej o połowę mniej wypadają jeśli nie nawet o 3/4:D. Już niedługo mam zabieg laparoskopii więc trochę nerwowa jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
hej, ja tez ostatnio nie pisalam bo glowe mialam zajeta czym innym, musze sie pochwalic bo w koncu jestem w ciazy ;) Sa kiedy masz zabieg? Nie denerwuj sie bo nie ma naprawde czym. Tak wiec teraz juz nie mam wyjscia i codziennie naoliwiam cialo, juz nie moge sobie powiedziec nie chce mi sie. Gorzej z odzywianiem bo oprocz zdrowego ciagle ez jem niezdrowe. A na paznokcie polecam odzywke mavala, jest na allegro, wystarczy kupic najmniejsza buteleczke. Mi po 2 tygodniach paznokcie sie bardzo wzmocnily. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa ona ale się cieszę. GRATULUJĘ!!! Dajesz mi nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
dzieki :) mam nadzieje, ze ty tez wkrotce do mnie dolaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Cisza i spokój tu... Jestem po zabiegu, mam nadzieję, że za kilka miesięcy będzie widać jego efekty. Leniwa jak u Ciebie? Pewnie wiele się dzieje. Jeśli chodzi o to co robię dla siebie, to ciągle moczę paznokcie w żelatynie. W końcu mam co malować. Naprawdę polecam Wam dziewczyny. Żadna odżywka, żadne "witaminy" do łykania nie pomogły, a żelatyna spisała się świetnie. Zajęłam się jeszcze oczyszczaniem mojej twarzy. I tu również polecam żelatynę. Robię najpierw parówkę jakieś 10 min a potem żelatyna z mlekiem na twarz i wychodzi świetna maska peel off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×