Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia99125

Powiększenie piersi

Polecane posty

to glupota, poza tym jak chcesz miec dzieci to zeby karmic to pewnie bedziesz musiala wyjac implanty, mozesz miec problemy z karmieniem, i wiele innych skutkow ubocznych, poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie to jest mit, że nie można karmić piersią, kiedy ma się implanty... Że też ludzie w to jeszcze wierzą. Ja robiłam sobie biust u dr Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/ i po trzech latach zaszłam w ciążę - żadnych problmeów przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym tak tego nie demonizowała. Wszystko jest dla ludzi. Jak dziewczyna ma być niesdzczęśliwa całe życie bo nie może założyć sukienki bardziej odkrytej i stać ja na operacje, to czemu by miala sobie jej nie zrobić... Sama przez to przechodziłam i nie uważam żebym zrobiła coś złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest idnywidualna sprawa ale zgadzam się - kazda robi co chce i według swojego uznania:) wszystko jest dla ludzi...byle z rozsądkiem i umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje plastyczne są dla ludzi i u porządnego chirurga nic złego nie powinno się stać.Powikłania mogą być zawsze,ale to się rzadko zdarza,a media zawsze robią z tego sensację:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym nie robiła z tego wielkiego halo. Jeśli ktoś chce to czemu mu tego zabronić. Tak samo jakby powiedzieć że kulturystyka jest niefajna. Decyzja o zabiegu nikogo oprócz ciebie nie powinna obchodzić. Jeśli ma Ci być lepiej z tym to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba zbytnia ze mnie panikara i raczej się na coś takiego nie zdecyduję :( Poza tym nawet jakbym się zdecydowała to musiałabym brac na to pożyczke. Aktualnie staram sie masować biust i stosować kremy ale nie pomaga. Zastnawiałam się jeszcze nad takimi tabletkami: http://perfectbust.com.pl/ Ale czy coś takiego może mieć jakiekolwiek działanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremami i masażem możesz co najwyżej piersi ujędrnić. Powiększyć się nie da ;) Co nie znaczy, że nie warto tego robić bo ujędrnienie samo w sobie dużo daje jeśli chodzi o wygląd biustu. Co do tabletek perfect bust to mogę polecić. Mi z małego A urosły do B Chociaż wiadomo, że na każdego coś takiego inaczej działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sama przytyłaś czy jedynie piersi Ci się powiekszyły> Boję się w przypadku tabletek, że cała przytyję :P A raczej nie chciałabym przytyć ponieważ mam kilka kilogramów więcej. Co ironiczne to to, że mam mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż .Zdarza się :) Każda z nas jest inna. Nie, nie przytyłam.Tabletki zawieraja w sobie składniki, które ponoć działaja jedynie na wzrost biustu. A nie całego ciała. Polecam również krem z tej serii, bardzo przyjemny. Moim zdaniem lepsza jakość nawet od reklamowanego przez Krupę kremu esotiqa ( który nie był tez taki zły...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Attenta
Ja krem esotiq lubiłam, dostałam raz w boxie kosmetycznym ale jakbym sama miała sobie go kupować to raczej bym nie kupila bo jest trochę drogi :P Tak ogólnie to tabletki perfect bust równiez sie u mnie sprawdziły. TYle,że trzeba je brać dłużzej aby był efekt bo jak bierze się krótko to efektu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×