Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nienawidzerobali

Małe. szare robaczki w szafce w kuchnii jak sie ich pozbyc

Polecane posty

Gość Nienawidzerobali

SOS! Dzisiaj w swojej szafce w kuchni odkryłam wylęg tego paskudztwa. Te robaczki są malutkie, wyglądają jak takie malutkie kropeczki, dopiero jak się przyjrzałam dostrzegłam, że to nie jest nic z kaszy, tylko robaki. zaczęłam obserwować wszystkie produkty w tej szafce i okazało się, że już wszystko oblazły. To nie są larwy mączniaka (bo miałam już z nimi do czynienia), nie jest to larwa wołka ani innego mola. Potrzebuję pomocy, one są jak zaraza, są wszędzie. Najwięcej ich było pod pudełkiem z kaszą. Potrzebuje pomocy, bo wyrzuciłam już pół kg cukru sól i wszystkie produkty typu płatki chipsy i kasza. Zanim je zobaczyłam piłam kefir, odstawiłam go na bok, po 15 min chciałam się napić , też go oblazły. Boje sie o lodówke ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skutecznie ją usunę
usunęłabym wszytsko co nie jest zamknięte fabrycznie ,porządnie umyła szafkę, za szafką i w kuchni . Jedzenie bym gdzieś wyniosła. No i kupić jakiś preparat na nie w sklepie z art. gospodarczymi A mieszkasz w bloku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzerobali
Tak, mieszkam w bloku i nigdy takiego "szarego czegoś" nie widzialam. Jakas inwazja ;d Preparat ? ok, ale jaki? i gdzie?? na co?? nie mialam jedzenia, za ostatnie pieniadze kupilam cukier i musialam go dzisiaj wyrzucic -.- bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,mam ten sam problem,wyżuciłam dziś prawie wszystko ale one są takie mikroskopijne że długo muszę się wpatrywać czy nie ma ich na dnie pudełka...post jest stary ale moze ktoś mi pomoże i jak panie je zwalczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×