Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dreaminggirl

testy ciążowe i beta

Polecane posty

Przedwczoraj powinnam dostać @, testy wychodzą mi pozytywne, ale strasznie blado-różowe te kreseczki. Cykle 32-dniowe. Dziś 34 dzień cyklu i beta mi wyszła 18, 12 mIU/ml. W sobotę bobo test wyszedł mi chyba najładniejszy, przedwczoraj i wczoraj kreski były nieco jaśniejsze - używałam tym razem pink testu. Martwię się, że beta jest zbyt niska i że udało mi się zaledwie na chwilę... Jakie wy miałyście pierwsze wyniki bHCG? Z chęcią bym powtórzyła badanie za 48 h, czy przyrasta. Ale wypada sobota, a w moim mieście laboratoria nie są czynne. Czekać do poniedziałku czy powtórzyć już jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję jesteś w ciąży nie masz się co martwić po prostu teraz nie przemęczaj się zapisz sie na wizyte do lekarza jeśli bardzo martwi cie wynik bety powtorz go w poniedzialek ja na twoim miejscu nie powtarzalabym go tylko poleciala do ginekologa. jesli bedziesz o siebie dbac ciaza sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę niska ta beta ( w tym dniu miałam ponad 280) ale ciąża może być młodsza. Powtórz sobie badanie za kilka dni. Z wizytą nie ma co się śpieszyć, najlepiej tak ok 6/7 tydzień od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj do poniedziałku, albo jak już koniecznie musisz, idź do szpitala, tam są laboratoria całodobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kreski są jaśniejsze
z każdym dniem i beta jest tak niska, to może się zaraz okazać, że to ciąża biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to tego się obawiam, chociaż trzeci test był wyraźniejszy niż drugi, ale w sumie najwyraźniejszy był ten pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipipipipii
Tak jak ktoś radził, jedz na calodobówke i poproś w zrobienie Bety. Ja ok 36-37 (nie pamietam) dnia cyklu miałam wynik ok 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie w 3 ciąży
test z moczu o czułości 10mlU/ml wyszedł 11 dni po owulacji, czyli w 24 dc, a beta w 26 dc wynosiła 132,6 po 48h, czyli w 28dc (w dniu planowej @) beta wynosiła już 339,5 badanie robiłam w DIAGNOSTYCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetafeta
Nie panikuj narazie, bo może owulacja Ci się przesunęła i do zapłodnienia doszło później, stąd taka niska beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam niską
Dzień przed @ miałam 7, a 6 dni później 60, czyli 4 dni po @, każdy mówił że niska, w 6 tygodniu był sam pęcherzyk i lekarz mówił że to początek 5 tygodnia, a teraz jest 11 tak jak według ostatniej @ i dzidziuś ładnie nadgonił. Po prostu późno było zagnieżdżenie, ciesz się i nie denerwuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta jest niska troche za niska ale powtorz ja koniecznie za 48 godzin zeby sprawdzic przyrost. Mozesz progesteron tez zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobnie, zrobiłam 3 testy, kreseczki były balde ale z każdym nastepnym testem jednak ciut mocniejsze niz wczesniej. Wczoraj zrobiłam Bete wyszła 673.. więc jutro znów na nią idę :) Trzeba porobic badania i wsyztsko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×