Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

Hej :) Przyjmujemy wszytskich, tylko bez propagandy diet cud! Moj wczorajszy dzien wpolowie sukceem,ale zawsze cos :) Dzis zaczelam dzien od wody z cytryna i od seksu ;) To wysilek fizyczny, prawda? Na śniadanie jajecznica z szynka, dwie kromki chlaba z serem zoltym i pomidor cały. Chybatroche dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja. mysle ze ok z tym śniadankiem, moze tylko ten zolty ser nie najlepszy ale po takim poranku mozna sobie pozwolic nawet na zolty ser. Ja jak ktoras z Was pisala, na kolacje bialko do poludnia weglowodany i sie tego trzymam. Powodzenia na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ruch ruch. dzisiaj bedzie bieganko. od przyszlego tyg zaczynam zumbe chociaz raz w tygodniu. i ze 2 razy w tyg cwiczenia. Jak narazie wystraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anulcia, jak się rano nawsuwasz węgli, to wieczorem nie powinno Cię aż tak bardzo ssać,tak jest u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zakupiłam brokuła na kolację. ciekawe co na obiad będzie w domu ;) mam nadzieję że nic dobrego żeby mi przykro nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzionek taki sobie. Z jedzieniem tez, bo jem raz a porzadnie, a to niedobrze. I Śn: szklanka wody z cytryną, jajecznica, dwie kromki razowego z maslem cienko i z serem zoltym i pomidor. Kawa i zielona herbata, troche sporo,ale to od 10 - 12 h ;) II POSIŁEK ok dopiero 16:30-17:00 - dwie kromki razowego z moim ulubionym(ten serek jest pyszny ale uwaga, bo tlusty) i do tego pół roladki ze spzinakiem z piersi kuraka. III NA DESER pół brzoskwini. Z płynów to woda, kawa, zielona, inka, czarna i sok pomidorowy. Siłownie dzisiaj zaniedbałam, o co mam sama dos iebie pretensje, ale jutro rano wstaję i biegieeeeeeeeem ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro tak,jak napisalam :) Tylko teraz jeszcze zjadlam Activie naturalna i 4 kromi pieczywa chrupkiego. Własnie, jak ot z nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba bertaa 86
Hej kobiety ja przy wzroscie 167 waze 86 tyle sie dorobilam przez dwie ciaze.Chcialabym schudnac ale boje sie kolejnego efektu jo-jo.Mam wrazenie ze jestem uzalezniona od slodyczy.Moze znacie jakis specyfik lub sposob na obrzydzenie slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się. Przed chwila wrocilam z biegania. :) jutro cwiczonka w domu. diety sie tzrymam to znaczy zasady MŻ. regularność co 3 h i zdrowsze jedzenie a nie smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 6.00 śniadanie - dwie kromki ciemnego pieczywa ze świeżo usmażonymi powidlami z własnych jabłek. w pracy dwie małe kanapki, mały jogurt i trzy gruszki, o 16.00 obiad - ziemniaki z barszczem z kapusty, potem dwa jabłka i teraz pól brokuła z bułką tartą. do tego pięć kilometrów rowerem po hardcorowych terenach i jakieś dwie godziny biegania z narzeczonym z aparatem i robienia zdjęć do jego pracy ;) nawet nieźle poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiii bardzo ładnie i aktywnie :) Anulcia tak trzymaj, ja dzisiaj regularnosc zawaliłam :( Berta zaczerniaj sie wpadaj do nas :) mż i rd rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj berta, zapraszamy. wg mnie najwazniejsza zasada to nie glodzic sie. jesc co 3 h. pozywne posilki i zdrowe. na przyklad podam Ci co jadlam wczesniej przy siedzacym trybie pracy: sniadanie; 2-3 kromki z szynka kawa w pracy; drożdówka, jogurt/serek, batonik na noc kanapki, obiad, czekolada. puste kalorie teraz jem inaczej wlaczylam owoce, warzywa, em co 3 h. nie jem zwlaszcza drozdzowek,pije zielona i czerwon herbate. i nie jadam juz slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia, ja wlasnie mam prace biurowa, w biurze jem salatki robione w domu ze swiezych warzyw z winegretem, owoce czasmi- cukier prosty, popoludniu nie wskazany, jogurty naturalne,m duuuuzo ziolowych herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatki z warzyw mniam tez sobie zaczne do pracy przygotowywac:) a wiecie co pocwicze sobie jeszcze troche, po tym bieganiu mam cos duzy zapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi tak tylko tej motywacji starczyło na dłużej ;) ale powiem Wam że jak mi przychodzi się tutaj na wieczór spowiadać to mnie to motywuje, że wstyd jak zawalę ;) koniecznie musimy trzymać ten topik przy życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zakładałam taki topiki i powiem Wam, wstyd sie przyznac, jakos odpuszczalam bo i dziewczyny nie pisaly, ja olałam. Al emoj sukces wlasnie to 5 kg na mż, czulams ie super, a to,ze wrocilo to moja iwna, zero cwiczen i slodycze. Salatki najprostsze, kupuje mix w biedronce, pomidor, papryka, wruzcam czasami ziarna slonecznika, albo fete, albo mozarelle(rzadko) i pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolkajolka
a co oznacza skrót MŻ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolkajolka
hehehe dobre :) a ja mam 164 cm i waze 55 prawie - to dobra waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli czujesz sie odbrze w swojej skorze to tak :) policz bmi- kalkulatory w sieci. Na moje oko masz prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczne dziewczynki, brawo Berta, ja po pierwszej ciąży ważyłam 83,ale nie po urodzeniu, bo gdy urodziłam ważyłam 73, objadałam się ile wlazło, bo kombinowałam,że jak karmię, to mi się wszystko należy,10kg dorobiłam się w 4 miesiące.Raz lepiej raz gorzej,ale w końcu doszłam do swoich 61 kg. Po drugiej ciąży zostało mi 10 kilo,ale od urodzenia małego już nie tyłam,ale też nie chudłam. Teraz nieuchronnie zbliża się czas powrotu do pracy, trzeba się jakąś pokazać. Ja nie wiem czy dobrze kombinuje,ale od kiedy jem porządne śniadania (czytaj węglowodanowe)organizm nie domaga się słodkiego i jedzenia wieczorami. Kiedyś głodowałam ile się da, nawet do obiadu,a wieczorem nadrabiałam braki ze śniadania. Teraz jest ok. zresztą każdy dietetyk, mówi, że porządne śniadanie to podstawa, chyba się naumieli trochę,więc wiedzą co mówią powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajolkajolkajolka
BMI wynosi 20,7 NORMA Gratulacje, Twoja waga jest w normie! Nie musisz podejmować żadnych kroków związanych z Twoją wagą. Zachęcamy jednak do zdrowego żywienia. Dzieki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę monotonnie jem, bo zawsze są 2 kanapki razowego z wędlinką i pomidorkiem, ale nie znudziły mi się, to tak około 8-9 11-12 jakis jogurcik mały z płatkami lub musli (2-3 łyżki) 14-15 głównie kurczak piersi ze 200g,lub udko, obtaczam w ziłach w papier i na 40 min. do piekarnika, do tego surówka bez ograniczeń,ale bez ziemniaków, czy makaronu, czy też ryżu. przed 18stą np twaróg ze 200 gr, z odrobiną jogurtu, albo ze 2 kabanosy bez żadnych dodatków to dość częsty scenariusz mojego jadłospisu,muszę trochę poczytać jakie proporcje mają inne produkty i trochę urozmaicić. acha do woli marchew surową między posiłkami i woda Oscyluję między 1200-1500 cal.ale jeszcze troszeczkę dokarmiam,wiec ucieka mi parę cal.,a nie chcę karmić małego mlekiem 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNY JADŁOSPIS I JESZ WOGOLE B MAŁO :) Moj kiedys tez tak wygladal i kg lecialy wdół. Śpij dobrze, ja koncze o 22 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kobietki :D zaczynamy trzeci dzień zmagań z wagą ;) u mnie leje od północy, a dziś dzień wypłaty i miałam pooglądać ciuchy na mieście, chyba nie będzie mi to dane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×