Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

Gość asteria32
le obie stronki sa dieteyczne mozna czasem cos upichcic i ta z dukana stronka i ta z south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibjuti,no alko wiadomo kalorie ma :P,piwko jest gorsze niz np czerwone wino,cos Wam powiem ja kiedys schudlam pieknie czasem pijac piwko i to jeszcze z soczkiem lub winko czerwo i widocznie mi to nie przeszkodzilo ,no ale wiadomo to tylko czasem..jak sie wlasnie zdarzy jakas impra,no jakies przyjemnosci mniec trzeba hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asteria-fajne stronki z przepisami, na pewno skorzystam z przepisu na naleśniki...przeczytałam i już za mną chodzą:)) Własnie nad winkiem się zastanawialam. Wiecie moze czy w PL są dostępne takie mini buteleczki z winem? Widziałam takie podczas mojego pobytu w Szkocji a nie wiem czy u nas sa dostepne, bo odkad wrocilam to tylko raz bylam w barze, a po monopolowych nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie. Co do alkoholu ja nie pije. I kawy tez nie ale chyba jak wypije od czasu do czasu kawusie to sie nic nie stanie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic si enie stanie, ja kawe pije normalnie. Byłam dzisiaj u fryzjera, mam wygolonybok i asymetrycznie obciachane włoski. Czuję się Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E. Ciekawe jak w pracy zareagują. Później poszłam do kosmetyczki na henne i kupilam wreszcie baterie do wagi, rano ważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja zacznę egoistycznie od siebie. U mnie dramat, siadł mi kręgosłup, na tyle, że nie mogę normalnie funkcjonować. Nie wiem co mi jest, podejrzewam,że coś wyskoczyło od tachania małego, lub też nadwyrężyłam sobie coś na aerobiku. Zaraz szykuję się do lekarza, pewnie jakieś prześwietlenia, ortopeda, więc cały dzień z głowy. Dobrze, że mam moją kochaną mamę, która zajmie się małym. Co do diety, to bez zmian, nie wiem tylko, czy nie będę jej musiała zmodyfikować, na rzecz jakiejś grupy produktów w związku z tymi bólami. Anka kawa, to kawa, z mlekiem to dodatkowe kilka kalorii, ja tam sobie pozwalam na rozpuszczalną z mlekiem i nawet czasem daję pół łyżeczki cukru. stinkypinky po 30-stce? Witaj w klubie, co nie znaczy, że mi się nie gada fajnie z tymi po 20-tce. No ale my to już musimy się bardziej starać. Napisz coś o sobie. Masz rodzinę, dzieciaczki? A Wy dziewczynki ? Wy to chyba narzeczonych? :) Wiii ? Chyba się nie poddałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro, skoro jestes mama to pytanie do Ciebie: czy cięzko jest pozbyć się przybytych w ciązy kilogramów?? Poki co jeszcze nie planuje, mam 21 lat i najpierw chce studia skonczyć, no ale za 2 lata to już tak...to chyba najwyzszy czas dla mojego mężczyzny(29).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja.. od kilku miesiacy wolna. Po 3 latach zwiazku, Przecierpialam co mialam przecierpiec. I nie chce wracac do tego. Teraz moim celem jest zadbac o siebie. i schudnac. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) samguaro ja dzieciaczkow nie mam.Mam faceta ,5 lat razem:) nie jest nawet moim narzeczonym,ale ze wczesniej mialam juz 2-óch,to moze dobrze wrózy heheh paranoja to niezle poszalalas z ta fryzurką,probuje to sobie wyobrazic ,zapodaj jakies foto z podobna :)ja to bymsie nie odwazyla na taki fryz ,przypuszczam ze by mi nie pasowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibjuti W moim przypadku nie jest ciężko, jeśli tylko wyprzesz mit, że w ciąży i w czasie karmienia musisz jeść za dwoje. Ja po urodzeniu drugiego syna karmiąc wsuwałam po 3000 kalorii, nie tyłam , ale też nie smuklałam. Teraz gdy mały jest dokarmiany mlekiem modyfikowanym, je obiadki i deserki, a pierś traktuje jak rozrywkę w ciągu dnia ( w nocy jest tylko na piersi), ja jem 1500 cal, waga leci sukcesywnie kilogram w dół tygodniowo . Ale niektóre kobiety twierdzą, że bardzo dbają o to co jedzą karmiąc piersią, a waga stoi. Nie muszę się prześwietlać i iść do ortopedy, zostałam skierowana na rehabilitację w naszym ośrodku, mało ludzi, miła obsługa, zbiegi po 20 minut przez dwa tygodnie na umówioną godzinę. Ośrodek mam pod nosem, więc jest git. Mam nadwyrężony dolny odcinek kręgosłupa...ciąża, targanie małego i intensywny aerobik bez przygotowania, zrobiły swoje. Nie jestem nikim wyjątkowym, często młode mamuśki trafiają na takie rehabilitacje. Niestety aerobik w najbliższym czasie mam muszę sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane moje chudzinki :) Ja niestety nie mam sie czym chwalić :( na wadze wpiżamie 66,8 kg, czułam sie spuchnięta mocno, wiec moze waże przy dobrym wietrze ..66kg?To zawsze cos, bo bylo ponad 70! Samguaro-- odpusc sobie cwiczenia, wspolczuje Ci bardzo. Wiem, co to znaczy miec problem z kregoslupem, na studiach nie moglam z lozka wstac normalnie, musialam sie turlac :D Może spróbuj pojsc na basen??? Bibjuti--mysle,ze to indywidualna "sprawa" organizmu. Są kobiety, ktorym ciezej po ciazy zrzucic zbedne kg a moja kolezanka np jest chuda jak szczypiorek. Anulcia--poczekaj,poczekaj, schudniesz, poczujesz sie lepiej, fryzjer, kosmetyczka i pojdziesz w tango :) Będą się bić o Ciebie :):) StinkyPinky--5 lat bez narzeczenstwa moze wydawac sie dziwnym,ale skoro juz mialas dwoch?:P Czasami ludzie zyja ze soba lata a po slubie? rok i rozwód. W mojej fryzurze czuje sie naprawde swietnie, poszukam cos i podesle pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja jak to nie ma sie czym chwalic, przeciez 30/09/12 ważyłaś prawie 2 kg wiecej. GRATULACJE:D Powiem Wam, że już czuje jakie będziemy dupeczkY niedugo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja no właśnie dokładnie tak jest, turlam się po łóżku, jak już chodzę i rozchodzę, to jest nawet znośnie. W weekend się wynagrodzę za zdyscyplinowaną dietę ból kregosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibjuti wiem,ale jakos sie nie czuje, zebym byla lżejsza :( Samguaro , wspolczuje :( Zdrowiej szybciutko :) Właśnie szamam tartę razowa z warzywami, pyszna. Polalam ketchupem i odrobina majonezu.Wiem wieeem,nie moglam sie oprzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja- to moze zmierz się w talii i innych miejscach i tak kontroluj swoje postępy? Ja sie zmierzyłan na poczatku miecha, teraz kolejny raz bedzie tuż przed wyjazdem do UKOCHANEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam się 01.10 i wazylam. Mysle, ze wazyc bede sie co tydzien :) Chociaz kiedys wazylams ie codziennie i to dla mnie byla forma ostrej kontroli ;) Mój ukochany wlaśnie przyjechał i poszedł się kąpać a pozniej...spalanie kalorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny. Dietkowanie idzie mi dobrze w sumie, zauwazylam,ze jak obsesyjnie o tym nie mysle, to ładnie sie odzywiam i normalnie, slucham organizmu a nie zachcianek. Humor mam do dupy. W pracy kołomyja od 6 rano, w sumie to jestem jeszcze stazystka a od prawie 3 miseiecy robie na dwie zmiany i pracuje smaodzielnie. Wyzysk. Głowa mnie rozbolala, kawa nie pomogła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też dziś idę po prawie półrocznej przerwie pokazać się w pracy. Mój urlop macierzyński dziś się kończy i mam już tylko do wykorzystania urlop wypoczynkowy. W sumie to niczego nie jestem pewna, może będę pracować, a mogę też po urlopie dostać wypowiedzenie...różnie bywa po tych długich nieobecnościach. Dieta pod pełną kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) a ja dzis mam wolne,sobie z kumpela polaze po sklepach i siorbne piffko hehe dietke trzymam,na rowerku tez jezdze ale zimno na dworze brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×