Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Chcesiepozbyc

Usuwanie rozstępów..

Polecane posty

Gość Chcesiepozbyc

Moje pytanie jest takie, czy laserem można pozbyć się rozstępów w 100% ? Był ktoś na takim zabiegu, jakie są ceny i efekty z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona20
a konkretniej ? stosowalam kremy jedynie, ale moje juz sa stare i biale wiec nie wiem czy to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabc
nigdy nie pozbędziesz się rozstępów w 100%. możesz je jedynie rozjaśnić i spłycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z masażu bańską chińską i lipomasagge (nie wiem, czy to nazwa ogólna czy tylko w moim salonie tak to się nazywa). Obydwa dają bardzo dobre efekty. Już po pierwszym razie można zauważyć, że skóra jest bardziej elastyczna, ale wiadomo trzeba wybrać się na więcej zabiegów. Masaż bańką chińską jest trochę tańszy, ale też bolesny. Jeżeli jesteś z trójmiasta lub okolic możesz wybrać się do salonu http://www.plusdlaurody.com/ . Właśnie tam chodziłam na masaże, więc przynajmniej miałabyś pewność, że nie trafisz w ręce laika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry to są zabiegi na cellulit, odruchowo wpisałam, bo teraz z tym problemem się borykam ;) Na rozstępy jest pro-elastic. Bardzo przyjemny i bezbolesny zabieg. Na efekty też trzeba poczekać, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona20
a jakie sa ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaciłam 160 zl za jeden zabieg mniej więcej rok temu. Na początek proponuję nie wykupować większej liczby zabiegów i samemu ocenić efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie przy usuwaniu rozstępów działa laser. Jest to na pewno najskuteczniejszy sposób radzenia sobie z nimi. Ja byłam na zabiegu w Klinice Magnuccy i po kilku seriach rozstępy całkowicie zniknęły. Mogę spokojnie ubrać teraz bikini i nie wstydzić się swojego brzucha. Polecam bo naprawdę ten zabieg działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepiej od lasera CO2 na blizny działa radiofrekwencja mikroigłowa. Polecam zabiegi w Poznaniu w www.beautypremium.pl mi bardzo pomogły. Pierwszy raz w tym roku nie będę się wstydzić na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oladg
Ja miałam rozstępy po ciazy na brzuchu, dosyć widoczne. Miałam zrobione 6 zabiegów laserem iPixel. Po trzech miesiącach od całej serii widzę ogromna poprawę. Skóra jest jędrna i napięta i praktycznie nie widać rozstępów. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie. pójście do specjalisty jest jednak najlepszą opcją moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel56

Na rozstępy najlepszy będzie laser bez dwóch zdań. Ja przeszłam taki zabieg w klinice Elite, laserem Discovery pico. Po zabiegu nie ma ran, skóra dość szybko się goi, także super. Ja jestem bardzo zadowolona i nie żałuje, to była zdecydowanie dobra iwnestycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikmonik

Chyba się zdecyduję na taki zabieg, bo kremy i inne tego typu specyfiki nie działają.  Jakoś trzeba się przygotować do takiego zabiegu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel56

Na pewno nie można się opalać i robić peelingów skóry i leki trzeba odstawić 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem, jak jakieś bierzesz. Ogólnie zabieg nie jest bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Świetnym miejscem na wykonanie tego zabiegu jest klinika Esderm we Wrocławiu. Ja zrobiłam to właśnie u nich i efekt jest baaardzo zadowalający. Nigdzie indziej już chyba z niczym nie pójdę. Pan dermatolog jest świetny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona

Robiłam zabieg usuwania rozstępów laserem i muszę powiedzieć że naprawdę są efekty. Miałam zabieg we Wrocławiu w Esderm więc ten gabinet mogę spokojnie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tutaj piszą osoby powyżej - na nic zdają sie domowe sposoby. Zwykle są zbyt słabe aby móc usunąć rozstępy i wymagane jst tutaj bardziej kompleksowe działanie. Zabiegi również nie są w stanie ich zlikwidować calkowicie bo jesst to trwała zmiana. Sa jednak w stanie znacznie zmniejszyc ich widoczność.

Daję namiar na dobry gabinet medycyny estetycznejL
https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/

Na miejscu powinni dobrać odpowiednie zabiegi na usunięcie rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×