Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gość anidzik20
dzieki jutro ide do polskiego ginekologa mam nadzieje ze nie jest za pozno na podawanie progesteronu dzisiaj znowu odrobina krwi... niby caly dzien byl czysty i juz myslalam ze sie uspokoilo a tu krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anidzik ale jestem ciekawa co Ci powie polski gin dzisiaj? A wyniki kiedy bedziesz miała? Lolipopa Dzięki Bogu, że Twojemu M nic sie nie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie - ja tez urodzilam duza dziewczynke 3,2kg Nie chodzi mi, o sam sex bo z tym nie mam problemow, tylko o to, ze przed porodem mialam wazka szparke ;P a po odczuwam duza różnice :P i moj maz pewnie tez, ale nie chce sie przyznac :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara11
ja w 1 i 2 ciąży bez problemu uprawiałam seks ale poroniłam, ostatnio wyczytałam, ze we wczesnej ciazy seks moze powodowac skurcze macicy co moze spowodować poronienie(ale nie musi) wiec teraz zanim zrobilam test bylo male co nie co ale bardzo delikatnie a teraz postanowiliśmy z mezem , ze poczekamy co lekarz powie skoro mam sklonnosci do poronien nie chce ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam lekarz powiedzial, ze do 13, 14 tygodnia mamy nie współżyć. A pozniej jesli już to tak, zeby nasienie nie zostalo w pochwie, bo sperma powoduje skurcze macicy. My w pierwszej ciazy współżyliśmy cale czas, i bez żadnych zabezpieczeń. A urodzilam w terminie. Skurcze dostalam tylko wieczorem w dzien przez terminem i to po stosunku, odczekaliśmy wtedy do nastepnego dnia, lekarz kazal mi przyjechac do szpitala i liczyc min pomiedzy skurczami. Ale jakos do szpitala mi sie nie spieszylo, szczegolnie ze po poludniu skurcze zaczely mi slabnać. A z racji tego ze chcialam juz urodzic, bzyknelismy sie na szybko i w momencie dostalam super skurczy i wykomplam sie, pojechalismy na obiad do baru i na spokojnie dotarlismy do szpitala. Mialam juz 3cm rozwarcia i od razu zabrali mnie na porodowke. Maz dzielnie asystował i po 8 godz wziełam w ramiona moja codowna coreczkę. Sam porod i wszystko co z nim zwiazane bylo dla mnie bardzo pozytywnym wydarzeniem. Ale to na pewno tez dzieki mojemu M ktory byl ze mna rozsmieszal mnie na kazdym kroku. Lazil ze mna po korytarzu i trzymal za rękę jak rodziłam. Mialam tez super położna, ktorej bardzo wiele zawdzieczam, bo na pewno gdyby nie ona to porod odbyl by sie tak szybko. A jak u Was bylo z porodami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miolo byc NIE odbyl by sie tak szybko. Przepraszam, ze błędy, spieszylam sie i wyszlo troche pogmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Fajnie, że opisujecie swoje porody (te które już mają to za sobą), przynajmniej dziewczyny, który rodzą pierwszy raz jak np. ja, będziemy mniej więcej wiedziały co i jak i jak się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie współżycia w 9 msc ciazy :/ Ja swojego porodu nie będę opisywać bo było masakrycznie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poprzedni poród to byla bardzo ciężka operacja, która cudem rzeżyłam dosłownie. Byłam pod narkozą Blanka urodziła się w ostatnim tygodniu 8 miesiąca dstała 8 pkt mi musieli przetoczyć 1,5 litra krwi pelnej i 1 litr osocza. oże kiedyś napiszę Wam szczegóły, raczej napiszę zwłaszcza jesli którś mialaby pdbne komplikacje to dokładnie owiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anidzik20
witajcie Do lekarza sie przeciagnelo musialam przelozyc wizyte na pon. Dzisiaj ogole nie moglam spac zasnelam po 5 nad ranem pospalam 2 godz az moj M wroci z nocki takie mnie nudnosci zlapaly ze myslalam ze nie wytrzymam do tego rozwolnienie.... Masakra Co do seksu to jak sie staralismy to sobie myslalam ze jak mozna nie uprawiac seksu w ciazy itp. a teraz sama widze po sobie ze mozna. a najgorsze jest to ze cholernie sie chce :) co do spermy to ja slyszalam ze powoduje rozwarcie szyjki macicy. a skurcze to kobiecy orgazm powoduje. Poradzcie cos na te mdlosci staram sie jesc malo i regularnie tak 6 razy i pic duzo wody dodam ze herbatki imbirowej probowalam ale mi nie podchodzi (w sumie to ja uwielbialam przed ciaza)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miała alarmową wycieczkę do szpitala - zaczęłam krwawić. Dzidzia zyje, serce bije, trochę się coś tam chyba odkleiło. Leżenie i duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anidzik ja z głodu miałam nudności i zaraz po zjedzeni mi przechodziło innych nie miałam więc Ci nie pomogę zresztą odpukać już mi się skończyły. czi-czi no to "przygodę"miałaś dzisiaj ale dobrze ze wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tym becikowym? Bo wiem, ze trzeba byc do 10tc u lekarza, ale nie wiem jaki dokument ma to potwiedzac? Czy tylko data wpisana na karcie ciazy?? Bo mi lekaż jeszcze nie założyl tej karty, bo nie maila akurat, a dzis jestem w 9tc a do lekarza ide dopiero za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz miec zaswiadczenie ze od 10 t.c jestes pod opieką lekarza - napewno prowadzi Karte ciazy wiec nie powinno byc porblemu nawet jesli nie masz teraz ksiaeczki. Pytanie - jak to w koncu jest czy to moe byc lekarz pryw cy musi byc panstwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obojętne jaki lekarz, wazne zeby wypisał na prawidłowym druku który powinien mieć w gabinecie. Ja w poprzedniej ciazy i w tej zreszta tez chodzę prywatnie i nie było żadnego problemu. Urodziłam poszłam na kontrole i mi wypisala kwitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wiecie ze od 2013 becikowe jest tylko dla najbiedniejszych więc nie nastawiajcie sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anidzik20
ja to nawet nie licze na becikowe... czi-czi dobrze ze z malenstwem wszystko dobrze i serduszko bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz powiedział ze jak do 10 tc zgłosisz że jesteś w ciąży to becikowe masz,ja mam wpisane ze wg OM zgłosiłam się w 8,3tc a wg USG 6,5tc do tego mam przyczepione zdjęcie z usg do karty też z tymi datami więc wszystko pasuje. Sama jestem ciekawa jak to będzie z becikowym bo słyszałam o tych zmianach ..tak czy siak mężatką nie jestem ,w urzędzie sie zarejestrowałam i zobaczę. Justi to niech Ci wpisze na następnej wizycie ten zaległy termin co nie miał karty i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podawajcie tu jakies adresy mailowe t bede Wa wysyłała adres naszego rywatnego bezpiecznego forum. Tylko zastrzega, że wyśle tylk d tych dziewczyn, ktre maja czarne nicki. Anidzik20 zaczernij nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MolieMollie tak wcześniej ustsliliśy z dziewczynami. W każdy razie na spokojnie. Trochę potrwa zanim podacie te naiary i się porejestrujecie. Na razie jeszcze piszey tutaj też mam nadziejęże jeszcze dojdą dziewczyny. tamto frum jest na prywatnym serwerze więc nie jest wielkim bratem jakk darmowe fora czy facebook. No chyba że większość nie che. Ja myślę że mżecie spróbowac jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaato mnie chyba te ustalenia ominęły ;) W każdym razie ja sie nie przenosze, wydaje mi sie ze jeszcze za wcześnie na prywatne forum musi być zgrana ekipa troche sie znajaca bo inaczej takie forum nie przetrwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mollie spoko, chdzi i o to że juz forum istnieje i mzemy powoli się rejestrowac nie używając go jeszcze, konfiguracja mi jeszcze trochę zajmie jak już się porejestruja dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie ja nie chce za bardzo sie tutaj rozisywać, bo sbie kazdy może wejść i poczytać. Wchdza soby niezainteresowane, nie w temacie a się wtrącają i naszym dziewczynom robią jakies uwagi. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie - w pierwszej ciazy dostalam becikowe na corke, tyle, ze wtedy bylam w szpitalu jakos od 5 czy 6 tc i mialam ten dowod ze bylam pod opieka lekaża itp.. A teraz moj gin nie mial kart ciazy i nie wiem czy bede miala ten dowod. Ale chyba tak jak mowie lolipopa powiem mu zeby wpisal termin wczesniejszej wizyty. Zdjecie tez mam, samego pecherzyka ale jest :) i data na nim tez jest :P A teraz jak bylam na wizycie to lekarz mowi, ze to 6 tydzien i pare dni a termin mi wyznaczyl na 15.06. Bo wg ostatniej miesiaczki zaczynam dzis 9 tc. To dlaczego z usg wychodzi 6tc?? ja juz nic nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×