Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Anidzik uwierz mi że przyszła teściowa to nie to samo co po prostu teściowa. Przyszła teściowa to zazwyczaj wersja demo teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze masz racje ale my z nia jak dobrze pojdzie to i tak bedziemy sie widywac kilka dni w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę że w pracy pracuję na angielsko języcznych programach. "submit" nie robi na mnie wrażenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja też na początki jak pracę zaczęłam to nie wiedziałam co to znaczy :-) Generalnie to mój angielski wtedy był gorzej niż marny :-))) ale było zabawnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia trzymamy kciuki :) napewno wszystko bedzie ok powodzenia :) ja wizyte mam jutro i tez sie boje ale staram nie dopuszczac mysli ze cos moze byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj cały dzień mdłości i co 20 min siusiu :( dlatego nie piszę bo po prostu na nic nie mam siły, gdyby nie potrzeba skorzystania z toalety to bym sobie pospała a tak to ledwo zasnę a już muszę biec... Olcia ja z niecierpliwością czekam na relację z wizyty, jest między nami tylko 2 dni różnicy :) wkomponowałam się między Ciebie a Andzika :) Andzik wszystko będzie dobrze, nie martw się, a na twoją relację też czekam :) ja mam wizytę dopiero za tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powodzenia na wizytach :) na pewno wszystko bedzie ok:) ja mam dopiero za dwa tygodnie ale to juz bedzie 3D moze poznam plec:) juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie ile już miałaś wizyt? i w których tygodniach ciąży? :) ja za tydzień skończę 8 tydzień i jestem ciekawa na kiedy będę miała wyznaczoną kolejną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę bo Anidzik mnie wykreśliła :( Mussa też się dopisz:) NICK---------------- WIEK-------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28--------Sosnowiec--------15.06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26---------J-bie-Zdr.-- -----06.06.13- -------?--- Molliemollie--------- 28--------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32----------------------------10. 06.13---------?--- Mariquita_01-------20----------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 ---------Chrzanów -----15.06.13 ---------?--- Justi-----------------21--------Częstochowa----20 .06.13---------?--- czi-czi--------------36----------Warszawa-------22.06.13 --------?--- Olcia0105----------24-----------Warszawa------26.06.13---------?--- Lorien------------- 25-------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------06.2013----------?--- marcela------------21---------Ostrów Wlkp------06.2013----------?--- anidzik20----------20-----------Londyn-----------02.07.2013------?--- ania_06------------25-----------Gdańsk-----------29.06.2013------?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiekupie
Kupie pozytywny test ciążowy jestem.maslem77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przepraszam nie zauwazylam :) A co do pytania o wizyty to ja dzisiaj skonczylam 7 tydz i jutro mam 3 usg co do wizyt u ginekologow z prawdziwego zdazenia (czyt. wizyty z badaniem ginekologicznym) to mialam jedna, prywatna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Wasze wizyty :) Ja musze czekac jeszcze 2tyg ;/ moja siostra jutro o 6 rano jedzie do szpitala. Martwie sie o nia i jej coreczke, najgorsze jest to ze nawet nie bede miala jak ich tam odwiedzic jak juz malenstwo sie urodzi ;/ Ale modle sie i wierze, ze mala bedzie silna i bedzie miala wielka wole zycia i walki o to zycie. Zycze spokojniej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizyciee :) Malutka kropka jest większą kropką i ma już prawie 2 cm:) Wszystko bardzo dobrze się rozwija. Mój lekarz jak zwyke się ze mnie śmiał,ale opowiem jutro na prywatnym, bo dziś już padam z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam jedną wizytę u ginekologa, jednak na usg było widać tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Później miałam 2 razy usg w szpitalu, na ostatnim już był widoczny zarodek i bijące serduszko :) też miałam umówioną wizytę na jutro ale jak wychodziłam ze szpitala to mój ginekolog (jest też ordynatorem w moim szpitalu) kazał mi ją przełożyć o tydzień... nawet zastanawiałam się czy nie zapisać się w tym tygodniu do innego gina bo taka niecierpliwa jestem ale mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim pierwszym w 5tyg bylo widac pechcerzyk z zarodkiem ale nie bylo widac serduszka, ale tydzien pozniej na drugim usg bylo juz tetno. mam nadzieje ze jutro bedzie juz slychac to malutkie srduszko i juz nie moge sie doczekac :) Dziewczyny powiedzcie mi co sie stalo z zalozycielka tego topiku bo ja nie moge sie dokopac do tego a jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia cieszę się, że wszystko dobrze się rozwija :) teraz idę spróbować zasnąć. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, super ze pozytywne wieści z wizyt. Ja miałam 1 wizytę w 5tc ( poszłam tak wcześnie bo biorę dość dużo leków i nie wiedziałam jak z nimi postępować ) to był pecherzyk dał mi wtedy wszystkie badania potem w 7 tc to było widać serduszko no i kazał przyjść za 3 tygodnie czyli dzisiaj ( z racji na ten niski progesteron ). Juz mam stresa. Sory ze nie pisze nic na prywatnym ale ogarniam a ze praktycznie tylko na telefonie korzystam z netu to troche to potrwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! widzę, że ciężarówek przybywa :) bardzo się cieszę, że jest nas już tyle, gratuluję ! Niestety ja nie mogę tak często udzielać się bo nie mam na to czasu ale będę tu zaglądać co tydzień lub dwa. U mnie już 11 tydzień, lekarz wyznaczył z usg termin na 1 czerwca! z miesiączki wychodzi 6 czerwiec. Więc pewnie będzie coś pośrodku. Drugą ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż pierwszą - tzn gorzej! dalej mam mdłości, jestem bardzo senna, ledwo zipię jak mam do pracy od 14-22. Waga stoi w miejscu ale brzuch pomału odstaje, głównie ze względu na moją oponkę. Bardzo mnie jeszcze niepokoi śluz, jest on galaretkowaty koloru mlecznego lub przeźroczystego. Konsultowałam to z moim gin ale powiedział, że nic złego się nie dzieje. W pierwszej ciąży miałam normalny śluz, więc teraz się niepokoję co to może być. Może też taki macie? Pod koniec listopada idę na badanie usg przezierność karkową sprawdzić i dokładnie zobaczyć moją kruszynę. Na pewno zdam relację z wizyty. To by było na tyle ode mnie, życzę miłego dnia, trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) fajnie ze u was wszystko w porzadku z dzidziusiami:) byle do przodu ja tez czekam z niecierpliwosia na swoja wizyte ale to jeszcze cale 2 tygodnie ale mam taka cjcha nadzieje ze juz bede wiedziec jaka plec muszkaaa a co do sluzu to nie stresuj sie w ciazy sluz sie zmienia i kobieta jest bardziej podatna na infekcje ja w pierwszej ciazy zlapalam infekcje i niestety teraz tez mnie nie ominela ale dostalam globulki i masc i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do tabelki:) NICK---------------- WIEK-------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28--------Sosnowiec--------15.06.13- ------- ?--- muszkaaaaa--------26---------J-bie-Zdr.-- -----06.06.13- -------?--- Molliemollie--------- 28--------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32----------------------------10. 06.13---------?--- Mariquita_01-------20----------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 ---------Chrzanów -----15.06.13 ---------?--- Justi-----------------21--------Częstochowa----20 .06.13---------?--- czi-czi--------------36----------Warszawa-------22.06.13 --------?--- Olcia0105----------24-----------Warszawa------26.06.13--- ------?--- Lorien------------- 25-------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------06 .2013----------?--- marcela------------21---------Ostrów Wlkp------06.2013----------?--- anidzik20----------20-----------Londyn-----------02.07.20 13------?--- ania_06------------25-----------Gdańsk-----------29.06.2 013------?--- to ja mussa30-----31------------------------------05.06.2013-------?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) za słowa pocieszenia :) jesteś tak jak i ja w 11 tygodniu :) super. Myślisz że za 2 tyg będzie widać płeć?? Mi się wydaje że za wcześnie, ja widziałam w 16 tyg. w pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka to ja też mam atki śluz. Wczoraj lekarz powiedział, że jest jak najbardziej prawidłowy i nie mam sie czym przejmować. Co do płci, ta raczej żaden lekarz nie poda przed 15 tygodniem, ponieważ nikłe szanse, żeby coś już wtedy było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia gratulacje dobrych wieści, Mollie trzymam kciuki za Twoą wizytę i Justi za powodzenie Twojej siostry i Je córeczki. Niech Bóg nad nimi czuwa. Bardzo niecierpliwie będę czekać na informacje od Niej chociaż Je nie znam ale jakoś tak się przejęłam. U mnie chyba dziś koniec remontu łazienki!! Hurrra!!!!!!!!!!!!!! Jak ja już chcę wszystko posprzątać! Muszka jeśli chcesz do nas dłączyć na prywatne forum to wyśli mi swój adres maiwy na ten adres ktory widać wyżej i napisz tutaj, że wysłałaś. Odeślę Ci adres naszego forum, a tam trzeba będzie się zareestrować i poczekać (raczej niedługo) na aktywację rzez admina. Jak będziesz rzadko zaglądać to w pewnym momencie możesz nas tuta nie zastać. A gdzie jest Lolipopa, whisper? Szczególnie martwi mnie że lolipopa się nie odzywa bo była racze aktywna a teraz milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia0105 jak dobrze, że Ty też taki masz więc już się tak nie martwię :) Czi-czi wysłałam mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×