Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Hejka, Serdecznie witam nowe czerwcowki :) im nas wiecej tym weselej :) Mamamamama ja z pierwsza córka zaszlam w drugim cyklu i teraz tak samo :) w drugim cyklu :) Dziś Odebrałam wszytkie wyniki i ok, mocz , morfologia, toxo rozyczki i inne ujemne. Progesteron mam 40 . Tsh 1,7 czyli ten eutyrox 88 ładnie mi zbił z 3,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie beta z wtorkowego popołudnia 117, a z wczorajszego rana 360 :) Karolinka_Malinka Przyrost jest ok. Najważniejsze,że rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wpadlam tylko na chwilke zdac relacje z badania i zaraz uciekam ;-) No wiec jest pecherzyk ciazowy 5mm. Serduszka na razie nie widać, ale lekarz stwierdzil, ze to za wczesnie. Z usg wynika, ze jestem dopiero w 5.1 tc. Za 2 tyg mam sie stawic, powiedzial, ze juz na pewno bedzie tętno i wtedy dopiero założy mi karte ciąży i poleci wszystkie badania. Wiec, jak na razie bez zmian, nadal biore luteine i kwas foliowy. Trzymajcie sie kobitki :) czi-czi napisz jak u Ciebie po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś byłam u lekarza. Dała mi skierowania na badania wszelkie, usg kazała zrobić 6-7 listopada. Kazała kupic witaminy Natan 1 (z serii feminatal), ze wszystkimi wynikami zapisać się do Niej. Przyjęła mnie po znajomości, bardzo kompetentnie wygląda a najważniejsze że wszystko na NFZ. Bardzo poytywnie mnie naładowała. Nie moge na tym kompie pisac bo ma zepsuta klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czi-czi polecam ci zamiast feminatlu Prenatal Classic. Jest sporo tańszy, a skład wychodzi niemal identyczny. Specjalnie z Panią farmaceutką siedziałyśmy i porównywałyśmy skład i cenę. Wyszło nawet, że Prenaral ma najwięcej kwasu foliowego, a poza tym niczym się praktycznie nie różnią tylko ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi super wieści. Szkoda że serduszka nie widać, ale to za wcześnie jeszcze. Dlategoja wybieram sie w okolicach 7 tyg ciąży. Czi czi ja też polecam prenatal clasic za 90 szt płace 37 zł a wiem że inne tabletki po 30 szt kosztują w granicach 34 zł a skoro ten sam skład to po co przepłacać? U Ciebie widzę też super wieści :) ja znów mam bezsenną noc... Właśnie byłam siusiu i już mam po spaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Proszę polećcie jakiegoś dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży z Małopolski ponieważ jak się przed chwilą dowiedziałam moja gin prowadzi ciążę tylko do 16 tygodnia a potem trzeba szukać sobie innego lekarza, więc zrezygnowałam z jej usług i szukam innego lekarza najlepiej gabinet prywatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym dołączyć do was :) Ostatni okres 7.09. 15.10 - test pozytywny 16.10.- Beta HCG 1332 18.10- Beta HCG 2858 Przewidywany termin 14 czerwiec. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja polecam Ci mojego lekarza jest naprawdę bardzo dobry i zna sie na rzeczy. Bierze 150zł za wizytę z usg więc myślę że nie dużo. Robił mi cesarkę w maju 2011 i jestem mega zadowolona super mnie zszył. No i szczerze powiem gdy trafiłam do szpitala w 33 tyg bo Kuba spieszył się na świat okazało się że nie ma miejsc... ale jak tylko powiedziałam kto jest moim lekarzem prowadzącym od razu się miejsce znalazło. Na szczęście powstrzymali wszystko i Kubuś urodził się w 38 tyg. Przyjmuje u mnie na osiedlu 2 razy w tyg we wtorki i w piątki. Nie trzeba zapisywać się wcześniej i zawsze przyjmuje wszystkie pacjentki :) http://www.znanylekarz.pl/pawel-wojas/ginekolog/krakow No i jak zdecydujesz się do Niego chodzić możemy się spotkać na jakiś soczek :P Ja dziś czuje się nawet dobrze, pomijając fakt że moje piersi stały się mega wrażliwe i chodzę co chwilkę siusiu... Chciałabym już 6 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!! ja Wam polecam takie vitaminki LADEEVIT :) maja najwiecej witaminek i kwasow OMEGA :) kosztuja kolo 50zl, ale nie trzeba brac zadnych dodatkowych tableteczek, to wystarczy :) poszukajcie sobie na google :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie biorę żadnych witamin- odżywiam sie zdrowo jem dobre zdrowe różnorodne produkty :) biorę oczywiście kwas foliowy :) Co z ta tabelka? :) NICK----------WIEK---------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie--28----------06.06.13-------------?--- Lorien--------- Mamazlutego-- Justi----------- Justynakochapawla I dopisujcie sie :) trzeba skopiowac tabelke do swojego postu i dodać swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jutro po południu mam wizytę u lekarza i wtedy się okaże czy będę czerwcową mamą, jak coś to się dopiszę do was :) U mnie oprócz dwóch pozytywnych testów (kreski na obu nie były super wraźne) i powiększenia się piersi tak że stanik mnie ciśnie nie mam żadnych objawów. Ale jestem dobrej myśli, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Pozwolicie,że dołączę do Was :) wg obliczeń od ostatniej miesiączki termin mam na 04 czerwca:) ale na 100% owulacja się przesunęła więc będzie połowa czerwca jak nic:) Za tydzień USG i mam nadzieje,że zobaczę serduszko na nim:) Objawów nie mam,nic nie boli, biorę luteinę dopochwowo,kwas foliowy i suplementy witaminowe ale naturalne żadna chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Olcia0105****20.09.2012*********Warszawa*******??????*********26.06.2012 A może taką tabelkę? Fajnie by było wiedzieć skąd jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Olcia0105****20.09.2012*********Warszawa*******??????**** *****26.06.2013 Pomyliłam rok :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie zrobiłam sobie sos czosnkowy i zjadłam z parówkami. A zaraz poprawię ogórkiem kiszonym... Normalnie mam smaki jak kobieta w ciąży :P:P:P (jak to mój tato mówi) NICK----------WIEK---------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie--28----------06.06.13-------------?--- Beata---------25----------30.06.2013--------?----- Olcia0105----??-----------26.06.2013--------?---- Mi osobiście też ta tabelka sie bardziej podoba. Ciekawa jestem tylko czemu jak wciskam enter i robię odstępy między wiadomościami to i tak później się wszystko zlewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżony33
jakby to powiedziec autorko nie zesraj sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się :) NICK---------- WIEK---------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie-- 28----------06.06.13-------------?--- Beata--------- 25----------30.06.2013--------?----- Olcia0105---- ??-----------26.06.2013--------?---- Mariquita_01--20----------14.06.2013--------?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dopiszę aczkolwiek pomysł z tabelką Olci bardziej mi się podobał ze względu na miejsce zamieszkania. NICK---------- WIEK---------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie-- 28----------06.06.13-------------?--- Beata--------- 25----------30.06.2013--------?----- Olcia0105---- ??-----------26.06.2013--------?---- Mariquita_01--20----------14.06.2013--------?--- Lolipopa.-----28-----------04.06.2013------?----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możecie
zrobić 2 w 1 :o??? tepe strzały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipota do tej tabelki też mozna dopisać miasto NICK---------- WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie-- 28----------------------------06.06.13-------------?--- Beata--------- 25----------Kraków--------30.06.2013--------?----- Olcia0105---- ??----------------------------26.06.2013--------?---- Mariquita_01--20-------------------------14.06.2013--------?--- Lolipopa.-----28----------------------------04.06.2013------?----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczówko jak Ci sie coś nie podoba to nie czytaj, a jak masz zamiar obrażać miej odwage pisac zaczernionym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------- WIEK---------MIASTO-------TERMIN-----------PŁEĆ Molliemollie-- 28----------------------------06.06.13-------------?--- Beata--------- 25------------Kraków--------30.06.2013--------?----- Olcia0105---- 24------------Warszawa----26.06.2013--------?---- Mariquita_01--20-------------------------14.06.2013--------? --- Lolipopa.-----28----------------------------04.06.2013------ ?----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×