Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Ja nie robiłam bety.. w sumie szkoda kasy zrobiłam test ciążowy i teraz odliczam dni do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita29
dziewczyny wpiszcie mnie do tabelki termin porodu 02.06 ciąża 2 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita29
pisałam kilka stron temu mam nadzieje ze bede mogla powymieniac sie z wami informacjami ciazowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie za badanie beta Hcg nie płace. Mam je w swoim pakiecie. Robię po to,żeby zobaczyć czy pryrasta prawidłowo i żeby wcześniej wykluczyć ciążę pozmaciczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiba30
cześć dziewczyny ja mam termin na 15 czerwca :) po ponad 1,5 roku starań i jednym poronieniu w 2010 roku. Wczoraj zaczęłam 7 tydzien. Powiedzcie mi kiedy pierwsze usg? Bo moja gin powiedziała ze dopiero końcem miesiaca. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić :) Dziś dostałam informację,że 26 listopada odbieramy nasze mieszkanko :))) Jejku tak sie cieszę :) Prawie 2 lata czekania i płacenia i w końcu ten upragniony dzień nadejdzie :) Już się nie mogę doczekać kupowania wszystkiego i planowania co gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowe czerwcówki! Ja bete zrbiamdzisiaj zeby sprawdzic wiekść ae nie wie czy będe za dwa dni wtarzac Bete robi sie we wczesnej ciaży po to żeby ją otwierdzic jak jest taka otrzeba, później czasami ekarze srawdzaja czasami nie a na pewno trzeba betę sprawdzac jak jest podejrzenie obumarlej ciąży ae to juz lekarz daje w dpwiednim ncie. Kontrola przyrostu bety mze dac tez informcje o tym czy nie rozwija się zaśniad groniasty (nowotwór łzyska). Ja sądzę, że jeśli nic zlego sie nie dzieje (nie a bóli, plamien, gorączki wysokiej) to nie ma takiej potrzeby. W dowiednim mmencie ekarz zleci jesli uzna t za potrzebne (chociaz lekarze rożnie podchdzą do prowadzenia ciąży - jedni zlecaja wszystkie ożliwe badania, a ini dopiero wtedy zaczynaja wnikc jak dzieje się cś nieprawidloweg). Mał pisze póki co ba szlag mnie trafia z ta zepsutą klawiatura. Mam nadzieje, że rozczytujecie to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cziczi dajemy jakoś radę :) Ja własnie według kalendarza zaczełam wczoraj 5 tydz. Mam nadzieje, że nic sie przykrego nie wydarzy, zwłaszcza że jestem już na duphastonie i dziś robilam sobie test płytkowy i wyszedł pozytywnie :) Antiba witamy i pisz częściej i proponuje zaczernić nicka by nikt się nie podszywał pod Ciebie Olcia gratuluje mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien sorki że tak późno odpisuje ale miałam nieco napięty grafik. wiesz że czytałam na necie o tym lekarzu on pracuje na Ujastek ? Ale w konsekwencji po konsultacji z bardzo dobrą znajomą lekarzem ( co prawda okulistą ale zna tych i tamtych ) zapisałam się do polecanej przez nią doktorki też z Ujastek. Swojego czasu miałam bardzo duże problemy zdrowotne i właśnie zaczęły się od oczu dlatego mam bardzo dużo kontaktów z okulistami. W dodatku od 3 lat podejrzewają u mnie SM więc muszę być pod stałą opieką medyczną dlatego zdecydowałam się na tamtą doktorkę bo one się znają i w razie jakichś problemów wiem, że wszystko będzie dokładnie sprawdzone i kontrolowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka to może spotkamy się w szpitalu :P:P Wiesz ja mam dobre zdanie o tym szpitalu, więc dlatego zależalo mi na lekarzu od Nich. A dr. Wojas jest dobrym secjalistą i jeszcze przyjmuje bardzo blisko mnie. A jeśli można spytać do jakiej doktor będziesz chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 czerwca 2013 :) Po kilku dosc wesolych perypetiach z lekarzami , oraz w pracy bo jak wiemy sympatycznosc w pracy w stosunku do ciezarnych wsytepuje tylko teoretycznie moge powolutku odetchnac z ulga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita29
ja tez jestem po poronieniu, poronilam w 10tc w maju biorę teraz duphaston dziś mam 8t+1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie. Ja zauważam że mam zupełnie inne smaki teraz niż jak byłam w ciąży z Kubą. Teraz nie mam ochoty na mięsne jedzonko, jadłabym najchetniej owoce i warzywa, a jak byłam w ciąży z Kubusiem to cały czas bym mięcho jadła:P Może tym razem będzie córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze wiekszosc ginow wie co robi.Jak zlecaja pierwsza wizyte wtedy i wtedy tzn. ze tak jest dobrze.Bety wcale nie robilam.Wyszedl dodatni test ciazowy i tyle.Widze jak juz sie zmieniam i mysle dlatego, ze wszystko jest ok.termin mam jak bede akurat w 10 tygodniu i to mi wystarczy.Uwazam ze dobrze robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlop każda z nas robi jak uważa, przecież nikt Cię nie zmusza robić bety, ja jej też nie robiłam, szkoda było mi kasy skoro test wyszedl pozytywny. Ale sa kobiety które się martwią i wolą sobie zrobić to badanie i być spokojniejsze że jest wszystko ok. Ja je rozumiem sama bym już chciała wiedzieć czy jest napewno wszystko dobrze, jestem dobrej myśli wiem że musi być dobrze, ale jednak gdzieś tam w srodku zadaję sobie pytanie czy na pewno jest wszystko ok... wizytę mam dopiero za 2 i pół tyg więc jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ja tylko tak na chwilę, byłam u lekarza. Serduszka nie widziałam bo pani doktor powiedziała że to dopiero 5 tydzień ale pęcherzyk ciążowy jest :) Mam się zgłosić 5 listopada, jak wszystko będzie dobrze to dostanę skierowanie na badania i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana to jesteśmy chyba w podobnym etapie ciąży :) Kiedy miałaś ostatnią @??? Ja dlatego idę 9 listopada w sumie tylko dlatego żeby mi gin nie kazał przyjść za 2 tyg i znów musiałabym płacić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia @ była 9.9.2012 ale owulacja mi się opóźniła i temu jeszcze nic nie było widać. Ja chodzę na fundusz więc płacić na szczęście nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, gratuluję mieszkanka :-) Ja też bety nie robię/ Po części z powodu kosztów a po części po prostu nie wiem gdzie pójść :-D Na prawdę trudno mi się tu dogadać. Ja mam do was pytanko o to sławne becikowe :-) Myślicie, że jeżeli chodzę do lekarza za granicą to mi potem będzie przysługiwało? Jakbym się zdecydowała rodzić w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bete robiłam tylko dwa razy ale dla świętego swojego spokoju :) teraz mnie korci zeby powtórzyć bo mam pewne obawy ,ale ide do lekarza za 3 dni to sie wszystko okaże :) tedii z tego co wiem żeby dostać becikowe trzeba najpóźniej do 10tc zgłosić się do lekarza prowadzącego w Polsce oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny postanowiłam dołączyć do waszego forum też mam termin na czerwiec 2013. Byłam na usg w 6 tygodniu niestety było widać tylko ciałko żółte tak powiedział lekarz.Następna wizyta w najbliższy piątek zaczyna mi się właśnie 8 tydzień. mam nadzieję ze będzie już widać serduszko mam ogromnego stresa bo poroniłam w grudniu w 9 tygodniu :( no i zaczęły mi sie mdłości na razie delikatne ale pracuję w szkole więc stres dodatkowy czy przypadkiem nie zwymiotuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa, czyli jak zwykle głupi przepis. No na pewno do Polski nie przyjadę aby teraz badania zrobić. Co za dziwny kraj. Ja nie wiem jak wy ale ja jestem strasznie zmęczona. Najchętniej cały czas bym spała... przychodzę rano do pracy i już myślę o spaniu... a Teraz jeszcze obiad muszę zrobić na jutro i posprzątać. A chętnie bym już zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame123
hej hej tez czerwcowa mamusia:D mamita29 ja tez dzis mam 8t1 dzien :) termin 2 czerwca:) to razem bedziemy rodzic;p antiba30 ja mialam USG w 6 tyg czyli w 4 od zaplodnienia:) zalezy ok lekarza:) Dziewczynki pochwalce sie wielkością waszej istotki spod serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedii no niestety tak bywa,ja przyleciałam do polski na pierwszy trymest i jak sie dowiedziałam ze istnieje jeszcze becikowe to czemu nie i zarejestrowałam sie w urzędzie pracy na terminy do podpisu bede latać- co 2,3 m-ce są. Bo nawet nie wiem czy mozna od tak sobie je dostać- chyba albo trzeba pracowac albo własnie urzad pracy. Niestety becikowe nawet w połowie nie wynagrodzi mi ile zapłacę za prywatne wizyty i badania....co podobno kobiety w ciązy mają za darmo leczenie w polsce... Z objawów jakie mi doszły to gwiazdki przed oczami i zawroty głowy przy każdym wstaniu i wilczy apetyt tylko na noc ehh :P Wg ostatniej @ też dzisiaj mam 8tydzien i 1dzien. Martwi mnie brak objawów wkręcam sobie ze moze sie cos nie rozwija i dlatego ani wymiotów ani sikania eeh wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame123
tez mi sie zaczyna krecici w glowie przy wstawaniu za szybkim:) a ogolnnie to sie dobrze czuje tylko ciagłe siusianie mnie wykancza;) kazda z Nas inaczej przechodzis cieze nie denerwuj sie niepotrzebnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na-na to widze, ze jedziemy na tym samym wozku :) ja ostatnia @ mialam 8.9.2012. Czyli tylko 1 dzien wczesniej od Ciebie. I tez bylam na usg i byl tylko pecherzyk ciazowy i podobnie jak Tobie lekarz mi zalecil przyjsc za 2tyg i wtedy bedzie mi zakladal karte ciazy i zalecal wszystkie badania (oby :)). Dziewczyny, a powiedzcie mi jak to jest tymi terminami porodow. Bo mi z ostatniej @ wychodzi 15.06. a jak bylam u lekarza to na usg wyszedl termin 20.06. Lekarz moze dac inny termin ciazy po badaniu usg, niz z ostatniej @. Czy ten lekarz sie pomylil? Bo wg termin porodu zawsze sie liczy od ostatniej @ 40 tygodni, niezaleznie od tego czy owulacja byla spozniona kilka dni czy byla wczesniej. Ale nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×