Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość voualka

Dlaczego tak trudno facetowi jest zakochac sie w puszystej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość nati890
pulchna mariolcia to w takim razie jesteś ajna laska i nie daj sobie wmowic, ze jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
I sorry ale ta Hendriks? Ma normalną figurę i wagę, BMI najwyżej 25. Ona nie ma nawet nadwagi a my tu mówimy o grubasach a nie kilku nadprogramowych kilogramach w dodatku w cyckach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Nati89 - to dodaj jej jakieś 10-15kg i zobaczysz Mariolcię :) Dalej będzie taka fajna? Nie wydaje mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
no Łona jest tak trochę puszysta (to tu to tam ,mikrometr za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Na 100%, to macie wyprane mózgi przez mejnstrimowy kult chudej szkapy i anorektycznej chabety. Ona ma właśnie normalną wagę, z ciekawości aż sprawdziłem: BMI poniżej 25, waży około 70 kg przy 170 cm wzrostu. Co prawda na granicy nadwagi, to prawda ale sylwetkę ma dość proporcjonalną więc ja to uznaję za 100% normal - gdyby była szczupłej budowy a cały tłuszcz w brzuchu to co innego, dla osób o szczupłej i kościstej budowie lepiej być bliżej 20 niż 25 z pewnością. Czyli żeby było jasne: nie chuda ani szczupła bo nie o tym rozmawiamy! No ale teraz daj jej 13 kg więcej - to prawie 20%! To podwojenie całej tkanki tłuszczowej. Jakby wtedy wyglądała? Pooglądaj sobie w sieci zdjęcia osób o BMI w okolicy 30 :) Absolutnie nie zgodzę się z tym, że ma nadwagę - nie jest po prostu chuda/szczupła, to, że ktoś nie wygląda jak modelka czy biegaczka nie oznacza z automatu nadwagi. Jest jeszcze "środek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna mariolcia
No więc Heniusiu moj drogi od ponad dwuch lat cwicze po minimum1,5 godziny dziennie więc to nie malo.Przypuszczam ze wiekszosc moich nadprogramowych kilogramow to masa miesniowa.Tluszcz kumuluje się mi glownie w biuscie.Aha.Brzuch jak pisalam mam plaski.Mam po prostu mocna posture i budowe ciala.Ale bardzo kobieca sylwetke.Nie jem duzo,wciaz jestem pod kontrola dietetyka więc widocznie taka wlasnie waga jest mi dana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna mariolcia
Dzięki nati🌻 Wiem ze jestem.Po latach walki o kazdy utracony kilogram w koncu z usmiechem patrze w lustro i jestem zaskoczona ze z tyloma kilogramami mogę wygladac i czuc się tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda grosik
Jakoś nie zauwazylam tej zalznosci ze latwiej zakoc***a się w szczuplych niz grubszych.Mam mnostwo kolezanek o roznej wadze i posiadanie przez nich partnerow jest na rowni.U tych grubszych i szczuplejzych.Mysle ze jak dziewczyna jest sympatyczna,ladna madra anie jest niewiadomo jak otyla tylko posiada troche nadprogramowych kilogramow ma takie same szanse na znalezoienie milosci jak ta szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×