Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broo

***SZUKAM DZIEWCZYNY do rozmowy :)

Polecane posty

hahaha, to jest jakieś totalne nieporozumienie, wydaje mi się, że ta loleniusia z 1"a" jest prawdziwa, a ta z 3-ma "a" nie, ale sama nie wiem :D. Ja się w to nie mieszam :D. Weekend się zaczął, nie chcę się denerwować i nikogo urazić :p. A co tam u Ciebie właściwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loleniusiaaa 20 lat i robic taki błąd : z tąd pff stad sie pisze tępa CIPO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jakos leci , w nocy jade do katowic na targi samochodowe słucham paktofoniki- ja to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczek74s
bro ale z ciebie tępak wyzwyac dziewczyne od tepych cip a potem sie zalisz ze jakas sie nie odzywa masz 18 lat a rozum 6 latka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem miły .. po prostu wkurwiony jestem tym podszywaczem i teraz to ja nie wiem ktora to ejst prawdziwa ola... tak interesuje sie motoryzacja , jestem motocyklista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo mnie wyprowadzić z równowagi.. teraz wlasnie to zrobiono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo nie milo, ale ok, nie bede sie kłócić przeciez. ktos sie podszyl i on uwierzyl tamtej osobie.. trudno a poprostu chcialam pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, pisze przeciez ze to ja.. naprawde no a i tak nie wierzysz, spoko, gadaj sobie nie bede przeszkadzac, pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, każda mówi, że to ona była pierwsza :D, ale masz powodzenie, zaraz się o Ciebie pobiją ;), wnoszę o pojedynek na gołe klaty :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, nie, nie kazda.. tamten podszyw sie nie odzywa, ja zalozylam nowe konto zeby sie dziecko moglo pobawic na tamtym.. poprostu fajnie sie gadalo.. pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac 20 lat wygralabym.. mam wieksza "klate" niz jakies dziecko, ale trudno.. ja jutro niestety praca do 13 a pozniej to nie mam jeszcze planow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zaplanowaną całą, ale niestety sprawy się baardzo pokomplikowały :o. Coś trzeba wymyślić :D. Czy ta kłótnia o podszywy się kiedyś skończy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, skonczy sie.. zostawiam was samych, pa.. :( szkoda broo bo fajnie sie gadalo :(((( ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×