Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość szybka samochowoda!
śmiem twierdzić ,że beze mnie powiewa tutaj nudą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka samochochodowa!
coś mi tu świruje kafeteria, znam to znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko w najlepszym porządu ,szczególnie biorąc pod uwagę wczorajszy wieczór. Tak sobie myśle,że za dawnych czasów miałem kaca po każdej imprezie a z czasem to przeszlo i teraz nie muszę się męczyć na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,podobno palenie fajek do alkoholu potęguje uczucie kaca.Jak tak przewinę czs 3-4 lata wstecz(gdy nie paliłem w ogóle) to miałem na drugi dzień gorsze samopoczucie niż teraz (gdy pale) więc to chyba mit z tymi fajami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no chyba właśnie zabija kaca ..to taka myśl z doświadczenia , nie mojego ;-) ja nie pije. A tak właśnie pomyślałam ,że palisz jakoś to mi się skojarzyło z pierwszym utworem z listy tej co mi na e-maila wysłałeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli palenie fajek to absurd a dym to jego opary ;) Ja tak właściwie nie palę,tylko do alkoholu sięgam po papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zapalenie papierosa na trzeżwo nie sprawia żadnej przyjemności ale do alkoholu to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sięgam po papierosy w chwilach jakiegoś kryzysu , ogromnego stresu i choć wiem ,że to nie zdrowe to nie potrafię przejść obojętnie obok jak jest mi źle..wystrzegam się jak mogę bo wiem ,że jestem na bardzo prostej drodze do nałogu ,po za tym sama jak widzę palącą kobietę to czuje jakąś niechęć ,pocieszam się ,że to tylko sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś paliłem papierosy regularnie dzień w dzień ale ograniczyłem tylko do palenia przy piciu.I raczej już nie wrócę do palenia "nałogowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, nie pale (chociaż wszyscy naokoło mnie kopcą), pije okazyjnie tylko jeśli inni piją (samemu nie lubię pić alkoholu), narkotyków i sterydów nie biorę. Jeśli chodzi o takie nałogi to jestem czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×