Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

chociaż też tak nie lubię oceniać kawałka po pierwszym,drugim lub trzecim odsłuchaniu.Tyle razy miałem tak,że kawałki,które mi się na początku nie podobały pózniej zostały ochrzczone przeze mnie mianem legendarnych i podobają mi się długie lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chociaż też tak nie lubię oceniać kawałka po pierwszym,drugim lub trzecim odsłuchaniu.Tyle razy miałem tak,że kawałki,które mi się na początku nie podobały pózniej zostały ochrzczone przeze mnie mianem legendarnych i podobają mi się długie lata" bywa też tak czasami mam , chociaż ja zazwyczaj po 0,30 sek wiem czy to coś dla mnie czy nie :) Cień , my piszemy czy nasze podszywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 30 sekundach to można ocenić co najwyżej bit :D a rap to też (a nawet przede wszystkim) tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no brak mi słów nie muszę być na forum ,równie dobrze mogę w inny sposób być w kontakcie z koksem...jeżeli ktoś chce tu nas skłucić to myślę że jednak mu się nie uda. " To zdanie tak zrozumiałem, jak by miało być koniec tematu, ale luzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
", każdemu daję szansę" hahaha dobrze,że sprostowałaś,że każdemu utworowi haha bo pijaczyna by przeczytał i by się domagał o swoją szansę HAHA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrozumiałem sens-chodziło o to ,że nie chcesz mieć ze mną beefu :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludziom też , długo się nie potrafię gniewać itp. niestety " to jakbym Cię kliedyś pobił to przynajmnmiej długo nie będziesz obrażona :) hehe żartuję przecież :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×