Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

pierdole takie branie :) każdy tam był pijany,tylko,że ja będąc pijanym staram się w miare trzeźwo myśleć,a inni widocznie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nikt by mnie nie uratował :) sam bym się jakoś obronił. Ej chyba,że by mi wrzuciła "pigułke gwałtu" haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak kobieta miała na Ciebie wielką ochotę ..myślę ,ze mogłaby się uciec do takiego sposobu :-) Zachowałeś się bardzo egoistycznie ,jej odmawiając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakby się uciekła do tego sposobu to nie miała by wiele pożytku z uśpionej ofiary :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby była tak trochę podobna z charakteru do mnie to byś nie uciekł, pobiła by Cię i wykorzystała hahaha :D a tak na poważnie , to żałosny widok musiał być , przynajmniej dla mnie -byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyglądasz mi na gwałcicielke haha ;) . A widok jak widok,ale zniesmaczenia sytuacją nie kryję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co po alkoholu zdarzało Ci się nie panować nad pociągiem fizycznym? Nie wiem po czym ale nie wyglądasz jak taka typowa"suka" tylko bardziej jak niewinna dziewczynka ;) taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co po alkoholu zdarzało Ci się nie panować nad pociągiem fizycznym" nie no coś Ty! nigdy nie miałam akcji na miarę pijaczyny , nigdy się nie zapominałam jeżeli o to Ci chodzi. Naprawdę tak wyglądam, według Ciebie..może wybrałam złe zdjęcie, ale nie mogłam się zdecydować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz nadesłać kolejne ;) na tym niewinnie wyglądasz i daj spokój z tym nosem,normalny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno,nie chcesz to nie wysyłaj :p a nos normalny,przecież krzywy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to ,że tak się nie bawię, ja będę mieć tylko jedno, a Ty więcej o niee! :-) po Twoim zdjęciu nie widać nosa a'la Koterski , coś mi się widzi ,że na żywo masz bardzo ładne oczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś u Ciebie zwróciłam , na przybliżeniu ,sobie Ciebie dokładnie obejrzałam :-) nawet dopatrzyłam się ( z mojej lewej strony ) obok nosa jakąś bliznę , bądź znamię nie wiem jak to nazwać , słabo widać.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś naznaczony jak Harry Potter , zauważyłam na czole ale myślałam ,że to pieprzyk , nie chciałam gafy palnąć , dobrze ,że się przyznałeś , ale następnym razem to się uśmiechnij!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,na szczęście nie mam żadnych pieprzyków na ciele. A to na czole jest widoczne ale ludzie na to nie zwracają uwagi. Niektorzy zauważają to po kilku miesiącach a nawet latach znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty przecież, to widoczne jest albo to ja się tak wpatrzyłam w Ciebie haha :-) "na szczęście nie mam żadnych pieprzyków na ciele" zwróciłeś uwage na moje 3 na policzku? mam dużo tego , kiedyś nawet liczyłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jest widoczne ale ludzie na takie pierdoły nie zwracają uwagi. To jest znamie rapera,peja ma tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×