Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

mimo tego,że nie lubię rozmawiać przez telefon to nadal mu kibicuję :p musi wygrać i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bój się i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie" A ja czuję,że wyjdzie i Wach sprawi mi najlepszy urodzinowy prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dzisiaj,13 :D ale dzisiaj się nachleje bo lepszej okazji niż walka nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal kibicuję Wachowi, ale teraz to mam już wątpliwości komu Ty jednak będziesz kibicować HEHE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę i to już od bardzo długiego czasu, może od 25-35 strony, że kwestia waszego spotkania się to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak sobie myślę i to już od bardzo długiego czasu, może od 25-35 strony, że kwestia waszego spotkania się to kwestia czasu. " Moim zdaniem raczej kwestia sporej odległości,około 300km to dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee na walkę idę do kolegi bo zapraszał więc u niego będzie "melina" :D Nam do szczęścia nie trzeba jedzenia :) wolimy inne specyfiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja już nie pamiętam co o mnie wiesz a co nie :-) Oj nie ma co wybiegać w przyszłość pożyjemy zobaczymy :) Najpierw czekamy do walki , niech los zadecyduje czy życzenia złoże telefonicznie czy nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"los zdecyduje" piszesz tak jakby to była gra w ruletke :) To powinno brzmieć "niech pięści zdecydują" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie to ruletka, w sporcie też wystarczy gorszy dzień sportowca i ma większe szanse na przegraną, akurat wtedy kiedy miał wygrać, po prostu zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×