Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Tak szczerze to moim zdaniem Kliczko wygra tą walkę, ale, że nie mam szczęścia do zakładów no to cóż nie zakładam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie dosc ze sterydziarz to jesczcze cpun i alkoholik. Ty siedziałas w domu i o nim calom noc myślałaś a on poszedł cie zdradzac z innymi szmatami!!skoncz ta znajomosc bo on ci wbija szpile w serce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, nie jestem żadnym alkoholikiem ani ćpunem. Podrugie,jakie kurrwa szpile i w jakie kurrwa serce? Po trzecie i najważniejsze Wach niestety przejjebał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
koksiarz odpowiedz prawde calowales sie wczoraj albo uprawiales sex pod wplywem narkotykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba nigdy nie będziemy mieć POLSKIEGO mistrza w wadze CIĘZKIEJ... Na necie oglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,niem mam kaca ami nic.Był taki mały moment nadzieji jak Kliczko był pod ostrzałem w końcówce jednej z rund (coś koło czwartej rundy to było chyba) ale niestety,zakończyło się tak jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...zawiódł Cię :) ale przejjebał w bezdyskusyjny sposób.Jedynym pozytywem jakiego można się doszukać jest to,że Wach mu trochę zepsuł statystykę nokautów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ciebie nie zawiódł .. " A ja czuję,że wyjdzie i Wach sprawi mi najlepszy urodzinowy prezent" - to są Twoje słowa ,wygrana miała być Twoim prezentem urodzinowym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×