Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

miała być...różne rzeczy w życiu miały być a kończyło się na marzeniach :D a to kolejna z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
koksiarz nie gadaj ze na urodziny nie sprawiles se prezentu i nie zaliczyles jakiej fajnej szmuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrana Wacha to było Twoje marzenie? :-) cóż, życie.. dobra , nie narzekajmy ,rozmowa ma być miła :-) jak Cię to pocieszy , to Ci opowiem ,że TEJ wiadomości na poczcie dzisiaj nie znajdziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś tam małe marzenie :) "TEJ wiadomości " tej,która miała być po weekendzie,czy o jakąś inną chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna miałam nic do Ciebie nie pisać przemilczałam te "wpijanie szpili w moje serce" i inne bzdury ,ale jak możesz tak nazywać kobietę ?! Ośle jeden to jest ewidentny brak szacunku , nie mam pojęcia co te Twoje dziewczyny w Tobie widziały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ja se przewarznie cos musze ruchnąc wurodzinki.takie mlode cialko a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nazwanie leski szmulom nie jest obrazliwe.a z tym wbijaniem szpili w serce to czysta prawde pisalem bo on cie wczoraj zdradzal.kazdy facet tak robi w urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie nie sprawiłem takiego prezentu,nawet nie wpadłem na tak "ambitny" pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,obiecywałaś,że po weekendzie będzie to co ma być.Dlatego się dziwię,że piszesz ,że dzisiaj tego nie będzie skoro weekend jeszcze trwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest to obraźliwe kojarzy mi się z jakąś panną na jedną noc -nie wiem z kim Ty się tam zadajesz.."bo on cie wczoraj zdradza" ale Ty jest durny!Jeśli już to jakiego tytułu, miałby tego nie robić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
bo ty o nim myslalas caly wieczor a on sie zabawial z jakimis latwymi szmatami i mial cie w dupie.skoncz z nim kontakt bo cie nie raz zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a on sie zabawial z jakimis latwymi szmatami" po pierwsze to miałem prawo się zabawiać, a po drugie się nie zabawaiałem.Idz już stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie wysylaj mu bo on sie bedzie masturbowal pod twoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a ja takie nie wyjściowe zdjęcie wysłałam ach ,przepadało .. :D w sumie to szkoda ,że Stachu nie mieszkasz bliżej ,myślę sobie ,że rozmowa bez pijaczyny była by o wiele milsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach mogłoby.. :D nawet miałbym serce i nie spełniała swoich marzeń o biciu na Tobie ,oszczędziłabym Cię .. a słuchaj póki pamiętam ,ile trzyma Ci bateria w tel ? podejrzewam ,że ja swoją muszę wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym Ci się dał pobić i wykorzystać :D haha. O baterię już pytałaś :) trzyma 1 dzień i to pod wieczór już zawsze pada,też muszę wymienić(a już raz wymieniałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
nie brzydzi cie to ze on se trzepie pod twoje foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie brzydzi cie to ze on se trzepie pod twoje foty?" ty to masz nieżle najebane w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostałlbym pobity,wykorzystany i porzucony :) hehe jaki scenariusz :) jak z jakiegoś horroru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×