Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Zarost u mężczyzny można przyrównać z brakiem makijarzu u kobiety.

Polecane posty

,,elena k. Jakież wyrafinowane słownictwo. Jak przystało na kobietę.Nie wylewaj swoich frustracji proszę. Miałaś swój temat w którym to robiłaś.'' 1.skonczyly sie czasy, kiedy samiec mowi kobiecie, co jej przystoi! 2. frustracje trzeba z siebie wylewac, dla zdrowia i higieny psychicznej! bede to robila tam, gdzie mi fantazja podpowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne półko że wszystko jest jasne, to nie jest Duchełłe :) Tylko nowy substytut, który wyrasta na toksycznej glebie. Mi w to graj :D ;) Drąży analizuję a i tak solidnie przetyrać nie potrafi. :O Pierdoła zwykła. To na czym skończyliśmy półko? , coś o fotełłe... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k. a masz jakąś drugą stronę medalu? Jakoś nie widziałem Cię w akcji, która może zaimponować. Jak chcesz być rasową damą , to bierz przykład z grubej. Po równo sukładają się ci, którzy Ją kochają i nienawidzą, aż do rozdeptania, takiego forumowego, rzecz jasna. :O Nie chcę wierzyć w to że ktoś może czuć antypatie do osoby, której nie widziała, nie przebywała z nią i w ogóle nie miała kontaktu, poza forume. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samicom też za wiele się nie przydasz, bo chociaż nami pogardzają, to widzą jakie z ciebie ziółko A i "wiedźmy" raczej, widząc takiego pustaka, co kąsa płeć im zupełnie obojętną, uzna ci z intruza, co na pauki nastaje i nici z lizania. :( Jak sama widzisz, orzeł czy reszka? Na razie, to Ty jesteś, że użyję klasycznego porównania, "żywym gównem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGGE
nie pierdolta. Elena K. ma od was większe jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! wiedzialam! wiedzialam! kazdego samca mozna sprokwac, do ujawnienia sie jego chamskiej oraz prostackiej natury! anaalfabetyzm jest twoim najmniejszym problemem, bo co to gowno kogo obchodzi!? zywe gowno, to ty mozesz uswiadczyc, kiedy sie golisz, bo wyziera na ciebie z lustra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z troską to już odrobinkę przesadziłaś Alu :) Doskonale wiem że potrafisz poradzić sobie z największym chamstwem na Kafe, jak na góralkę przystało.:) I obdarzona jesteś dużą tolerancją, to jednak za każdym razem odczuwam wstyd, kiedy prowadzę dysputy z tymi napinaczami. I przez czystą sympatię, boję że niepotrzebnie się zrazisz, kiedy będę prowadził z nimi zagrywki. :) Życie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Półka też przedmiot. Cześć Półka.:)🖐️ Nowy w mieście, lubię Cię, miły jesteś.:) Pelna milosci, Jezuu co Wy tak z tym paznokciem owłosionym? Zdarzyło się. Chyba normalne, że paznokcie też bez włosów mają być. Elena k. samico, pozornie skończyły się te czasy. Na jakim świecie żyjesz?💤 Dobrze, będę uważał żeby Cię nie frustrować.:( Androgen, nie popłacz się zniewieściały pantoflarzu z wydmuchaną klatą o owłosionej gębie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim, ktorego sama jestem pania! wystarczy tylko wykopac ze swojego zycia ludzki pomiot zwany mezczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Elenka i bardzo dobrze.:) Ale dlaczego taki uraz do wszystkich mężczyzn? Mężczyzna co to według Ciebie same pomioty. Ilu Cie skrzywdziło?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie ludzki to nic ciekawego. Jak widać po idiotycznych tematach. Można po jego wypocinach ocenić, co ma w głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×