Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMA2013LUTY

22 tydzien ciazy ktoś chętny na pogaduchy??

Polecane posty

Gość Fijfijfijuu
Domyślam się, takimi rzeczami człowiek żyje :( Szkoda tylko, że musisz się tak denerwować (a podejrzewam że sporo nerwów Cię to kosztowało) będąc w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
Współczuję :( Oby jak najmniej się to na nim odbiło :( To chociaż teraz już o tym nie myśl, bo potem przed snem głupie rzeczy się po głowie plączą. A masz już plan co do kącika dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
No to spoko, plan już jest :) Ja to zwariowałam na punkcie urządzania ;) Niby nie jestem przesądna, ale czasem boję się, żeby te zbyt szybkie przygotowania się na mnie nie zemściły, tfu tfu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
Nie strasz mnie, ubranek tak nie kupuję, mam dopiero 3 pary śpioszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasznie, mow jak bylo w jej przypadku, inna zaczela kupowac wszystko przed ciaza i tylko dokupywala cos, teraz ma zdrowa coreczke, w lipcu skonczyla roczek :) ja mam tylko 1 pare spioszkow i jutro ide od tej kolezanki kupic nawilzacz powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
Przed ciążą?? Nieźle :D A nawilżacz powietrza też ważna sprawa, tym bardziej, że nasze maluchy urodzą się w okresie grzewczym :) Zmykam na jakiś film, bo mój luby już się sadzi, że tyle czasu przed kompem siedzę ;) Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy na to: nick...............tydzien.......termin............wiek..... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....22........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
Cześć :) MAMA ja jestem za tylko nie umiem się tym obsługiwać ;) Jakbyś mogła mnie dolepić: tydzień 22, termin porodu 15.02.2013, wiek 28, miejsce Warszawa, imię/płeć syn Alan :) Sprawdziłam w książeczce ten pierwszy termin :) MAMA kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijfijuu
Cześć :) MAMA ja jestem za tylko nie potrafię tego obsługiwać ;) Jakbyś mogła mnie dolepić: tydzień 22, termin 15.02.2013, wiek 28, miejsce Warszawa, imię/płeć syn Alan. Sprawdziłam ten termin w książęczce. MAMA kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............tydzien.......termin............wiek.. ... ..miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....22........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery Fijfijfijuu.............22........15.02.2013.........28...........Warszawa...syn Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) Ja miałam 8 maja, ale się zgrałyśmy ;) Tylko dlaczego mój termin jest dzień później? Nie mogę zrozumieć jak oni to wyliczają :/ Co słychać? Jak się dziś czujesz? Kaja nam gdzieś zniknęła, pewnie w pracy siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia, za kazdym razem na USG wychodzi inaczej, na karcie ciazy mam 14.02.2013, a Ty masz termin na moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia, za kazdym razem na USG wychodzi inaczej, na karcie ciazy mam 14.02.2013, a Ty masz termin na moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he , no właśnie :) Jakby tak było można to byśmy się zamieniły ;) U mnie na USG wychodzi 9/10 luty :) Się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
hello cały dzien w pracy , miałam zajęty mała dopiero teraz odezwała sie lekkim kopniakiem. u mnie deszczowo. zamierzam wrócić do domciu zjeść pierożki i poleniuchowac na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak myślałam :) Tych pierożków to Ci zazdroszczę :) Mniam :) A u mnie z kolei wyjrzało słonko, aż miło :) Mój maluch też nie jest jakiś superaktywny, ale od czasu do czasu o sobie przypomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
A czy myslalyscie już o porodzie? Bo ja niestety tak, strasznie sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synek strasznie ruchliwy :) czasmu normalnie spokoju nie daje a czasmi cisza... to ponc normalne, w piatek ide na badania polowkwe 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, szczerzeCi powiem, że ja właściwie do niedawna skupiałam się bardziej na donoszeniu i czy wszystko będzie ok niż na samym porodzie. Ostatnio jednak zaczynam o tym myśleć i jedno wiem na pewno-będę chciała znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
Ja także mam w czwartek badania i nie wiem czy zaliczy je do polowkowych ? Bo wg Om _ jestem w 22 tyg, gdyby liczyc wg ostatniego usg to 21 tydz Odbieram przed wizytą takze wyniki badan a robilam Tarczycę, morfologie, hiv, hpv, grupę krwi mam nadzieję ze wyniki będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_@@@@@
W moim szpitalu mogę zapomnieć o znieczuleniu Ale za to opłacam doświadczona polozna, która zajmuje sie mna podczas całego porodu a także przez kilka godzin oo porodzie dzieckiem . Znajome ktore tak rodziły bardzo sobie chwalą. Nie trzeba wolac położnej co przychodzi z wredna miną heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, to jak masz teraz USG to pewnie będzie już to połówkowe :) Ja też muszę pomyśleć o położnej. Chciałabym rodzić w komfortowych warunkach, chciałabym żeby to była wyjątkowa chwila :) Też boję się ludzi z "wredną miną" ;) MAMA, na 100 % będziesz miała chłopczyka? Masz szanse w piątek potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
w szpitalu w którym zamierzam rodzić zgodnie wg opini znajomych i osob obcych dzieci opłaconej połoznej akacja porodowa jest o połowe skrócona a to dlatego ze połozna nie pozwala ci lezec plackiem , kazde wchodzi do wody, masuje, pomaga zmieniac pozycje,skaknie na piłce itp.. cwiczy - przyspieszony kurs rodzenia , jak oddychac itp... lezenie plackiem niestety nie powuje aby dziecko wygodnie schodziło w kanał rodny a wieszkosc połoznych nieopłaconych siedzi w swoim pokoiku i czeka na twoje 10 cm które nierzdako przychodzi po wielu wielu godzinach . wiele połoznych nie pozwala takze podnosic sie z łozka dla rodzacej wiec ja jestem zdecydowana. u nas to koszt 500 zł. mysle ze moje poczucie bezpieczenstwa i komfort jest tego warte. ja miałam dwa razy okreslona juz płec jako dziewczynka ale w czwartek nigdy nie wiadomo, moze cos sie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×