Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość lewiatan po tuningu
prawik to twoj stary kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyloozowany
hashashas pravik sie burzy. xdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ja :(
Jej, przeczytałam całość. Historia wstrząsająca. Mam ochotę płakać. Biedna, kochana autorka. Mam nadzieje ze zyjesz, kochana. Pisz dalej, więcej. Napisz książkę, dla mnie. Ja jestem młoda i głupia, ale mogę uczyć się na twoich błędach. Jesteś wartościowym czlowiekiem i masz więcej do przekazania niż ci ludzie co tobą gardzą. Proszę daj znać że żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Smutna - witaj w klubie. :d Pisałem z nią 2 dni temu, jest w psychiatryku. Ta historia też mną potrząsła i to nieźle. Nie wiemy teraz, co z nią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel whedif...
w dupie jest wy barany kolejne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
To żadne prowo, pustakuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel whedif...
smutny ciesze sie ze sie zakochales. naprawde urzekla mnie twoja historia. teraz zwal sobie konia i idz juz spac. typ co zalozyl ten temat ma z ciebie taka beke, ze sobie sprawy nie zdajesz. tylko nie wyznawaj mu milosci przez meila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Beke to ja z ciebie mam, pravikuu. Poza tym whedyf to frajer pompka więc na starcie masz u mnie zdaniee, frajerku. :] PS. Jeżeli uwazasz, ze to prowo, idz sie leczyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel whedif...
wiem kto zalozyl ten temat durniu caly onet sie z was smieje powodzenia dalej slij wsparcie swojemu panu na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Coś jeszcze prawiczku? Jak tam konik zwalony? : ) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel whedif...
a hoooj ci w dupe nygusie ciagnijcie to dalej zwala bedzie wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
poza tym czekam na dowód, ze to prowoo. Pravik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Pravik sie bulwersuje hashashas :dd uuj w do... to twoja stara pragnie ode mnie, wiesz o tym : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyloozowany
Wygląda to na prawdziwą historie, a wielbiciel whedyf idz konia se strzep? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
W sumie pare rzeczy jest na skraju realzimu (np 100 tygodniowo to okolo 1 co 2 godziny a spanie jedzenie odychanie? ) w tym co ona pisze... Mi zalezy z nia pisac i mam gdzies czy to provo czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Ja też mam gdzieś. Jeżeli to prawda to będę miał kiedyś fory w niebie, jeżeli prowo to trudno - też sie z tym liczę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
24 x 7 = 168 to daje jednak 68 godzin na mycie, spanie i sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawda
Ludzie nie wierzcie w te historie, to jest jedna i ta sama osoba, ktora od lat wymysla takie prowokacyjne watki. Dziala zawsze w ten sam sposob, stad ja umiem te osobe rozpoznac. Zazwyczaj wybiera poetyckko brzmiacy nick, tak jak teraz "wygryziony mankiet swetra", wczesniej pisala inna historie jako " roza w betonie". Ten sam styl pisania, ta sama taktyka by byc wiarygodnym. Potrafi nie odpisywac przez dlugie tygodnie, tak jak teraz symuluje pobyt w szpitalu. Zanim napisze prowo swietnie rozplanowuje sobie caly watek, jakis niedoszly pisarz chyba z tej osoby, w kazdym badz razie napewno chory psychicznie, ze przez tyle lat nadal ciagnie te swoje glupie gierki, a ludzie sie nabieraja. Zwroccie uwage na to, ze nie zgadzaja sie drobne szczegoly o ktorych pisze. Pisze, ze ma 38 lat, dalej pisze, ze wyszla za maz po studiach czyli zalozmy na to, ze miala 23 lata, kiedy wyszla za maz. Pierwsze dziecko jest z romansu, wiec powiedzmy ze urodzila majac 24 lata. Wychodzi na to, ze pierwsze dziecko ma max 14 lat a drugie nie wiecej niz 13. Ale autorka po jakims czasie pisze, ze dzieci ma juz odchowane, nie wydaje mi sie, zeby to byl wiek odchowanych dzieci. Pomijajac fakt o 100 kochankach w przeciagu jednego tygodnia, wychodziloby na to, ze w ciagu jednego dnia miala 14 roznych kochankow, z jednym konczyla i szla szukac nastepneego:o Poniosla ja troche fantazja...Nie mowiac juz o probie samobojczej, oczywiscie musieli ja odratowac, bo inaczej jak moglaby napisac nam ciag dalszy? Nie wierzcie tej osobie, zapewniam was, ze to wszystko z palca sobie wyssala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Zawsze licze sie z czyms takim dlatego waze slowa i obserwuje reakcje :P mentaI cut podziel 68 godzin / 7 = 9h z czymś dziennie na spanie jedzenie udawanie przed rodzina itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sCutr4e3deddr4ds4ddsddd
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Nie mam juz problemow z e wzwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataa119
Ja mam dopiero 19 lat i nie wiem co mam robic... Lubie sex nie kryje sie z Tym ale mam juz tego dosc... Stracilam dziewictwo jak mialam 14 lat... I od tego sie zaczelo.. Ciagle mysle o tym i kocham sie z kim moze dlatego ze jestem sama i nie potrafie powiedziec nie. Pomocy,. Co ja mam robic? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werfgdff
Swietna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
JA PIERDOLE TY MASZ WSCIEKLIZNE MACICY CHYBA:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualll seductionnn
TO JEST CHOROBA PSYCHICZNA I SZKODA ZE SIE NIE ZGLOSILA O POMOC WCZESNIEJ BO TRZEBA TAKIM LUDZIA POMAGAC... NIE MA NIC GORSZEGO NIZ CHOROBA PSYCHICZNA I ZOSTAWIENIWE TAKIEGO CZLOWIEKA SAMEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcreammm
Autorko zaglądasz tutaj? Napisz co słychac u ciebie i jak sobie radzisz:) twoja hiostoria jest wstrząsająca, mam nadzieje że jakoś poukładałaś swoje życie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra straszna historia!!! gdzie podziewasz się sweterku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serotonina tabletki pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę. Czytam ten wątek w nocy, co ja robię ze swoim życiem? Autorka mogłaby napisać to bardziej wiarygodnie, ale nie ma co, dla osób, które to przeczytały, jest niezła przestroga, żeby uważać z kim i kiedy się co robi. Nie sądzę również, że osoba, która miała 38 lat pisała słowo typu: "dead", zamiast posługiwać się poprawną polszczyzną. Kochając się z tysiącami osób, sądzę, że dawno by nie żyła. Gdybym miała ja pisać ten wątek jako prowo, dodałabym, że te problemy z gardłem to rak krtani, bo również można go dostać przez tzw. "loda". Autorka musiała być bardzo atrakcyjna, mając tylu facetów i nie mogła mieć dla siebie poszanowania. Wiele wątków kojarzy mi się z filmem. A opowiadanie historii z filmów, jako swoich, kojarzy mi się z moim dawnym kolegą, który miał żółte papiery. To przykre, że niektóre rzeczy tak łatwo łykacie. Jeśli macie miękkie serce, musicie mieć twardą dupę, bo będą Was właśnie tak robili w konia ;) zapewne autorka podała e-mail swój, pisała jeden-dwa dni i okazało się, że ukradła z apteczki leki, przedawkowała i dawno nie żyje. Nie wątpię, że tu jest ziarnko prawdy. Nie trzeba zawsze koloryzować historii.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyżwar
idioci!! Nimfomanki to najfajniejsze dziewczyny. Bezpruderyjne, rozwiązłe, wolne, jednak zdolne do ukierunkowanych uczuć :) Tego nie powinno się leczyć, tylko propagować. I Ch*j w d*pe pruderyjnym katolickim dziadom wyznającym chory (i, BTW, będący wbrew naturze) model ślubu i rodziny. Monogamia jest SPRZECZNA z instynktami. Jak to jest, że jak facet jest rozwiązły, to jest macho, a jak laska robi generalnie TO SAMO, to ma tzw. problem i wszyscy każą jej się leczyć? DEBILE, OŚWIECENIE CZEKA. Nimfomania, w przeciwieństwie do twardych narkotyków, nie niesie ryzyka, o ile się chociaż szczątkowo to kontroluje (i.e. zabezpieczenia). Kobieto "z problemem"!: problemu NIE MA. Nie słuchaj konserwatywnych ciulaków którzy syntezują chorobę tu gdzie jej nie ma i twierdzą, że to co robisz, to tzw. "źle", nawet nie trudząc się na argumenty. Życie to plac zabaw - więc się baw. Jeden tylko warunek: MYŚL. Greetz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyżwar dziś nie wiesz o czym piszesz człowieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×