Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość smutnyyyyy
16 lat i Bstok :) I miałem iśc spać, ale ta historia jest zdumiewająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Smutnyy jestem po przeczytaniu tej całej historii. To na pewno nie był podszyw ??? Boże... 1 raz widzę taką sytuacje :( Załatw sobie dostęp do netaa w ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo zaluje wszystkiego. Juz nigdy nie chce uprawiac seksu z nikim. Chce tylko poznawac ludzi, patrzec w ich oczy i widziec ich piekne dusze, rozmawiac z nimi i sycic sie resztkami tego, co moglabym zyskac dzieki przebywaniu z nimi gdybym nie byla uzalezniona. Czlowiek to nie tylko cialo, czlowiek to dusza, od Boga. Teraz to wiem. Zaluje wszystkiego. Bardzo zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
smutnyyyyy miałbyś chęć pomagać więcej? bo widzisz z przyjaciolmi zbieramy grupe osob ktora mialaby pomagać w całej polsce :) na razie jesteśmy na organizacji tej grupy i różnych przemyśleniach co do niej ale ogólnie koncepcja jest zachecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Przykro mi ze musialas przez to wszystko przechodzic ale dowiedzialas sie tak pięknych rzeczy i Ciebie też zapraszam do tej grupy ^_^ myślę że każda pomocna dłoń się przyda szczególnie w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Wygryzony mankier swetra bede trzymac za Ciebie kciuki i szczerze pragne bys z tego wyszla wreszcie po tym wszystkich wydarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
bencfree a ty ile masz lat i czemu nie spisz :) hmm.. Można by było pomyśleć, zgadać sie:) Teraz święa idą i wiecej czasu bd wiec sie zobaczy:) Dlaczego nie poszłaś po rozum do głowy wczesniej, moze by sie ta choroba tak nie rozwinęła... Nie wiedziałaś o tym, ze ta choroba rozwija sie bezobjawowo przez 10-15 lat ?:( Dlaczego tak pozno zmadrzalas :( PS. to do ktorej mozesz tam siedzieć? Ja zaraz idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
wygryziony mankiet swetra Wiesz, że teraz musisz być jeszcze silniejsza - w psychiatryku nie jest łatwo. Będę się za Ciebie modłił do Pana Boga codziennie 1 raz, abyś z tego wyszła, odmówie 3 zdrowaśki:) Bóg jest doskonały i wybacza. Bądź silnaa i nie myśl o tym je ba nym samobójstwie!! Tak tylko tchórze robią :( Teraz musisz byc silnaaaaaaaaa jescze silniejszaa aby to wszystko przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
20 lat :) jak cos ta masz tu moj mail i fb zeby nie stracic kontaktu... https://www.facebook.com/bencfree BencFree@wp.pl nie śpie bo jak skończyłem rozmowę z koleżanką to natknąłem się na ten temat i sam widzisz jak możnabyłoby ją tak zostawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Benc trzeba sie za nią modlić, aby z tego wyszła. Pan Bóg da rade ją uratować tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tak dobrzy ludzie, to nie do Was Smutnyyyyy i BencFree, tylko do ogolu. Skupiacie sie na ciele, zapominacie o duszy. Martwicie sie ze jestescie prawiczkami czy dziewicami i ze nikt Was nie chce. W rzeczywistosci macie skarb tak wielki, ze moglabym pasc na ziemie i calowac Wasze stopy. Chcecie zmieniac swoje zycie. Pragniecie byc atrakcyjni, pragniecie seksu. Ja nie mowie ze to jest zle, ale ja jestem swiadectwem tego, co stoi po drugiej stronie tego waszego pedu. Bylam piekna- to piekno przynioslo mi zgube. Bylam porzadana i ta rzadza przyniosla mi samotnosc. I chorobe. I stracilam wszystko. Zastanowcie sie ludzie do czego dazycie na wlasne zyczenie. Choc przez chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Żeby tylko w kwestji seksu tak bylo... Ludzie doprowadzają się sami do takich rzeczy że to się w głowie nie mieści... Marzy mi się takie społeczeństwo, które zaczęłoby wszystko od nowa normalnie spokojnie i z namysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Bog chyba jako jedyny moze poradzic cos na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
hehehe no to jest chyba najmniejszy problem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
BencFree jak wierzysz w Boga, to ja cię proszę - zmów raz dziennie paciorek i jakieś 3 zdrowaśki za tą biedną kobiete. Ja bd tak robił w swoim paciorku :) Dorzuce swoje 3 grosze za tą kobiete. Sama jest sobie winna, ale już nie obrazajmy ja, ze jest su... i dzi... bo to nie ma sensu. BENC PROSZE ZEBYS W SWOIM PACIERZU DORZUCIL 3 ZDROWASKI Z TA PANIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
I OGOLNIE WSZYSCY POMODLCIE SIE ZA TA KOBIETE _ BOG TO JEDYNY RATUNEK DLA NIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
Nie wiem czy utopia :) mam pewien plan realny... nie mowie ze beda tam idealni ludzie albo ze nie bedzie zla... to jest nie do unikniecia... Chciałbym - już jestem w trakcie - stworzyc cos w rodzaju samopomocy spolecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Jestem jestem. Ogólnie to wierze w Boga, ale rzadko chodzę do kościoła. Wiem, że to się musi zmienić, ale wierze, że Nasz Bóg wierzy we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
zawsze pamietam o wszystkich w modlitwie :) Bog ma duzo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BencFree, listen brother, that is my e-mail adress: aallxx351@yahoo.com, ale blagam, pisz tam dopiero wtedy kiedy odetna mnie od neta tutaj, bo nie przezyje jesli teraz znikniesz z tego tematu. Bedzie mi przykro po prostu, ok? Jutro napisz jak sie wyspisz. Jak bede mogla , to odpisze. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
No ja zarezerwowalem sobie czas do 6 tak jak mowilas. :) a jak wstane to napisze maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyyyyy
Dlaczego mam zapomnieć o Bogu ? Wierze zarówno w Boga jak i w Chrystusa :) Wiem, nie jestem wzrorowym katolikiem, ale wierze Nich, że istnieją gdzieś tam:) Szatana potępiam i potępiać będe zawsze. Ja też posiedze do 6 i również spadam z Bencem :) Miałem isc duuzo wczesniej, ale chcialem Cie podniesc na duchu::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
A jak teraz wyglada taki twoj dzien w tej izoladce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BencFree
spokojnie... to troche skomplikowane i dziwnie brzmi... stowarzyszenie mialoby to byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×