Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość 34576684443
Autorko mam nadzieje ze to nie prowokacja................ A wiec mam do Ciebie kilka pytan 1.Jak objawialy ci sie pierwsze objawy hiv? 2.ile to trwało zanim rozwinelo sie do takiego stopnia jak jest teraz? 3. co sprawilo, ze bylas juz praktycznie pewna ze masz hiv? Ja mam tylko HBV ale utajone, popropstu mam tylko to we krwi ale on nie dziala w moim organizmie czyli nie robi objawow. HIV to jest wirus ktorego boje sie najbardziej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus i minus
Mam nadzieję że to prowokacja. A jeśli niestety nie... Bardzo ci współczuję.Z twoich wypowiedzi wynika że nie masz żadnej bliskiej osoby której mogłabyś się wypłakac na ramieniu. Najgorsze jest to że mogłaś zarazic męża i dzieci. I jak ty im to powiesz? Cholernie ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana Lucynka
HAHAHA. NO I CO? MÓWILIŚMY ŻE WYNIK BĘDZIE NA TAK, BO AUTORKA CHCE PODKRĘCIĆ SWOJE PROWO A GŁUPIE DEBILE ŁYKAJĄ WSZYSTKO JAK MŁODE PELIKANY. POCIESZAJCIE JĄ DALEJ A ONA BĘDZIE Z WAMI W CHUJA LECIAŁA PRZEZ NASTĘPNE 50 STRON. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl jest tani...
człowiek który dowiaduje się, że ma hiv nie leci tuż po odebraniu wyników na kafe i nie pisze pełnych dramaturgii postów :o badania miały być o 9 a autorka o 9.30 już pisze na kafe, nawet nie zdążyła ochłonąć po takiej informacji, bujda i tyle. a półmózgi wierzą we wszystko, żałosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjl
urzekla mnie ta historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
i co koniec smutnej historii i zwierzen? Juz autorka sie zmyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada truskawkowa i
i jak tam się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pilam troche i nie bylo mnie bo sie balam. Jeszcze z nimi nie pogadalam. Teraz ich nie ma. W piatek zwinelam manele i pojechalam do miasta obok. Wzielam hotel i dwa i pol litra razem. Mialam nadzieje ze sie nie obudze ale niestety sie obudzilam. czuje sie zle i caly czas mi sie wydaje ze to pewnie aids. Lekarz powiedzial ze to jeszcze nie aids, ale ze wirusa mam duzo i jakies tam odmiany jeden i dwa. Cos tam. Nie pogadalam z mezem ani z dziecmi. Slaba jestem. CZy dzisiaj jest poniedzialek czy wtorek? Bo mialam na ponoiedzialek chyba specjaliste jakiegos. Mam zauwazylam klopoty z pamiecia. gardlo mnie napiernicza. Dlaczego wy ciagle powtarzacie z tym prowo prowo? jakby to bylo prowo to by bylo czadowo. A jakie mialam pierwsze objawy hiv? Nie wiem kochana. ja teraz jestem przeziebiona i myslalam ze teraz mam pierwsze objawy, ale okazalo sie ze to niemozliuwe bym byla od niedawna zakazona bo mam wysoka wiremie, jak to okreslono, czyli duuuuzo wirusa. Nie zdazylby sie namnozyc przez krotki czas az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek51
wy nimfomanki wszystkie bedziecie sie smażyc w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 4356...! ja wiedzialam ze mam tak jak dlugoletni heroinista wie ze go ma choc sie nie badal. Wystarczy ze sobie przypomnialam co i z kim robilam. jestescie jedyna moja mozliwoscia pogadania z kims. Nie znacie mnie ani ja Was ale w tym momecie jestescie mo najblizszymi osobami. Ja chyba nie mam sily pisac. Ja pierdole! To juz sroda dzisiaj! ja sie boje im powiedziec a dzieci moga miec syfilis. Hiva nie maja raczej, ale syfilis moga bo jadly czasem po mnie czy braly lyka z tej samej butelki a tym sie mozna przez sline zarazic. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek51
raz jeszcze powtarzam bedziecie sie smazyc w piekle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam oplacone do piatku za pokoj. I takm ich nie ma. Chyba tam wroce. Wezme tylko cos do picia jeszcze kupie. I to wezme relanium tez. Zle sie czuje kurcze. NIe chce sie leczyc. Nie zasluguje na to zeby zyc. Strasznie sie boje. Zle ze sie obudzilam. Jade. dzieki za rozmowe. Oplace jeszcze na tydzien zeby miec pewnosc ze nikt mi tam nie wlezie i nie bedzie ratowal. Jestem tchorzem ale ja nie umiem z tym poradzic. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość international-army-of-love
http://www.youtube.com/watch?v=_vGfhQnZ-R4 Pamiętam jak miałem taka sąsiadkę za małolata co ja ojciec po głowie sprzączką od paska napierdalał. Owijał w kołdrę i kopal. Mowi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość international-army-of-love
Jestem prawie pewien. 88,8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamem jestem..
czyli planujesz popełnić samobójstwo w hotelu przedawkowując leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To hujowo
Idz na jakas terapie czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczeleratorka
wiesz co to straszne rzadko az tak mnie cos porusza,Twoja historia bardzo,jesli to prawda to naprawde musisz byc baaardzo silna i nie dziwie sie ,ze Cie to juz wszystko dawno przeroslo,kazdego by tak.Bede do Ciebie pisac jak chcesz i nie mysl przede wszystkim o samobojstwie,to najgorsza droga,czytalam wiele razy w roznych zrodlach ,ze to sie tylko wydaje ulga z perspektywy Ziemii,ale pozniej cierpi sie o wiele bardziej,nawet kilkaset razy bardziej z tego samego powodu,z ktorego sie odeszlo,wiec to naprawde zaden ratunek dla duszy.Nawet tak bardzo umeczonej jak Twoja.Wspolczuje Ci bardzo,zle wiesz co postaraj sie po prostu przezyc to zycie ,ktore Ci zostalo najlepiej jak potrafisz,lecz sie ,pomoz swojej rodzinie,i postaraj sie zyc z kazdym dniem chociaz troche lepiej,ale faktycznie mysle ,ze potrzebujesz terapii,bo samej pewnie bedzie Ci trudno,musisz z kims o tym gadac nawet tutaj anonimowo,i ratyj swoje zycie!Papiez Jan Paweł 2 powiedzial kiedys,ze,,czlowiek musi byc zawsze silniejszy od okolicznosci" i taka postaraj sie byc kazdego dnia,chociaz to bardzo trudne wiem w Twoim przypadku,ale musisz ,po prostu musisz,walcz,chociaz jeszcze pewnie milion razy upadniesz,ale chocby zabraklo Ci juz nadziei -walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioefrwfhwofh
Nie myśl tylko o sobie i o tym, jak bardzo cierpisz. Ja to rozumiem, naprawdę rozumiem, jak bardzo opłakany jest Twój stan psychiczny. Ale nie możesz od tego uciec, weź za siebie odpowiedzialność. Pomyśl o dzieciach, co jeśli Twój mąż także jest zakażony hiv? Co z nimi będzie, kiedy Was zabraknie, albo wylądujecie w szpitalu? Staw temu czoła, nie zostawiaj ich. Walcz o siebie, zgłoś się do szpitala, do psychiatry, do terapeuty. To da Ci możliwosć wyjścia z nałogu. Bierz leki, żyj zdrowo. Rób wszystko, co możesz, tylko w taki sposób będziesz zdolna odwdzięczyć się swoim bliskim za to, co im zgotowałaś. Zabicie się to dolewanie oliwy do ognia. Ty będziesz miała problem z głowy - ich zostawisz w horrorze. Jeśli jest w Tobie odrobina miłosci do dzieci, to znajdź ją w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysterious woman
Jejjj przerazila mnie Twoja historia :( Piszesz wiarygodnie, wiec raczej Ci wierze, przeciez takie przypadki sie zdarzaja... Bardzo Ci wspolczuje, otrzezwienie przychodzi czesto wtedy, kiedy jest juz za pozno :( Zarazilas sie HIVem ale to jeszcze nie jest Aids i przy wlasciwym trybie zycia masz wielkie szanse aby sie nim nie stal, musisz bardzo dbac o siebie i koniecznie porozmawiac z mezem oraz dziecmi, oni musza sie jak najszybciej zbadac. Musisz im powiedziec dla ich dobra! Wiem, ze nie kopie sie lezacego, ale skoro piszesz ze od dawna wiedzialas, ze mozesz byc chora, to czemu nie poszlas na badania i swiadomie uprawialas seks z mezem, w dodatku bez zabezpieczenia??? Teraz niech sie dzieje co chcem ale musisz im powiedziec, dla ich dobra. Szkoda mi Ciebie, bo jednak mimo wszystko uwazam ze jestes ofiara, a wina za Twoje zachowanie obciazam Twoich rodzicow, a szczegolnie Twoja mame (mam na mysli ten gwlat gdy mialas 8 lat). Zniszczone dziecinstwo rzutuje na cale nasze zycie, na nasza seksulanosc, funkcjonowanie w spoleczenstwie... Mam tylko nadzieje, ze nie zrobisz nic glupiego, musisz sie wziac w garsc i zaczac zyc od nowa, ze swiadomoscia choroby. Masz wirusa HIV ale wciaz jestes matka dla Twoich dzieci i nie mozesz o tym zapominac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd343333
Ten pedofil co Cię zgwałcił powinien mieć jaja miażdżone dziadkiem do orzechów i fiuta złamanego. Ten skurwysyn zniszczył ci życie. Boże :( A HIV to może od tego narkomana złapałaś albo od tych Egipcjan! Oni obsługują laski z Zachodu jak leci, a tam jest to bardziej rozprzestrzenione. Tylko nie rób nic głupiego teraz. Masz dzieci, musisz żyć dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
TY KURWO NIE MASZ WSTYDU TY NIE WDZIECZNA SUKO MAZ O NICZYM NIE WIE I UTRZYMUJE NIE SWOJE BENKARTY A DO TEGO MORZE MIEC HIV TAKOM JAK TY BYM ZABIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujeksraka
MOZE MIALO BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjl
ciekawe czy autorka jeszcze wogule zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjl
ciekawe czy autorka jeszcze wogule zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppoik
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekkkkkkkk
gsmx.co/infernoshout.php?do=archive&page=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiul@
...wątek się zakończył..nie ma happy endu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdf21
zabila sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×