Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygryziony mankiet swetra

Jestem nimfomanka. Nie radze sobie z tym.

Polecane posty

Gość a ja Ci wspolczuje
to jest po prostu choroba tak jak wiele innych, a Ty masz akurat ta, dobrze, ze to w koncu zrozumialas i chcesz sie leczyc :-) a dlaczego sadzisz, ze to jest aids? jakie dokladnie masz objawy? wiesz to nie musi byc koniecznie aids, objawy moga towarzyszyc innej chorobie...lecz trzymam kciuki, zeby to nie bylo to co myslisz, koniecznie daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
Nie no, o takim przypadku to nigdy nie slyszalam, naprawde. Nie jestes dzieckiem zeby nie wiedziec czym takie ,,zabawy" moga sie skonczyc. Moglas w burdelu sie zatrudnic jak juz musisz sie szmacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a ja ci wspolczuje! bardzo zle sie czuje, jestem slaba, nie konczy mi sie przeziebienie, nie dzialaja antybiotyki a na plecach i klatce piersiowej wyskoczyly mi takie rozowe wypukle narosla. Oprocz tego mam zapalenie jamy ustne z jakimis bialymi gulkami, ataki nocnej potliwosci i kaszle caly czas. Czuje sie coraz gorzej. Zle to wyglada, wiem. To niemozliwe bym byla zdrowa. A najgorsze ze przemyslenia i zal wziely mnie dopiero teraz, gdy chyba umieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wrrrrrrrrr! Raz pojechalam do takiego klubu, juz pisalam o tym. Nie pojechalam tam ze wzgledu na pieniadze tylko zewzgledu na latwy cel do seksu. Rozczarowalam sie jednak bo tam mezczyzni chcieli byc obslugiwani. Nie chcieli robic mi tak jak chcialam. Przy drugim sie poklocilam i zwinelam manatki. Takie miejsca nie sa dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
Tak sobie teraz mysle ze dobrze ze wogule zmądrzałaś. Jak juz sie uporasz z tym wszystkim i poukladasz to szanuj sie bardziej i swoja rodzine rowniez, jesli wogule uda ci sie ulozyc na nowo wszystko to nie spierdol tego znowu- taka dobra rada. Jak sie okaze ze jestes chora to przyjmuj leki i lecz sie. Pogadaj wkoncu z mezem bo cholera wie czy on czegos nie ma przez ciebie i niech ewentualnie tez sie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci wspolczuje
dobrze to to nie wyglada, ale to nie musi byc koniecznie to, kiedy podejrzewasz, ze sie zarazilas?wtedy co z tym bezdomnym? objawy od zakazenia moga sie nie objawiac nawet przez 10lat, dotyczy to okolo polowy zakazonych osob, a w ciagu od 3do 6tyg od zakazenia moze sie objawic goraczka, bole miesni, stawow, powiekszone wezly chlonne masz takie objawy?no nic ja musze zmykac, bede tu jutro 3maj sie!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 495873498567
Autorko, rozumiem cie i jest mi ciebie bardzo szkoda... Sama mam niecałe 20 lat i juz miałam 40 partnerów seksualnych. MOze nie jestrem nimfą ale jestem bardzo ładna, lubie seks i wiecznie mam adoratorow i czasem poprostu nie umiem odmówic i sie oprzec... i tak sie nazbierało :( żaluje tak samo jak ty. mieszkam w malym miescie wiec wyobraz sobie jaka mam opinie wyrobioną. czesto placze, chcialabym cofnac czas, czasem mialam juz mysli samobojcze siła mojego załowania byla ogromna ale teraz juz nic nie da sie zrobic. w ciazy nigdy nie bylam. ogolnie na codzien jestem normalna dziewczyną, bardzo inteligentną, zaradną, wygadaną i lubianą. dziecinstwo tez mialam trudne. 1 raz mialam w wieku 13 lat opli mnie koledzy i zrobili na sile we 2 naraz. ehhh zycie jest brutalne.... myslalam ze tylko ja jestem taka KURWĄ. a widze ze nie ja jedna mam takie problemy. boje sie tego co bedzie ja bede miala wiecej lat. caly czas wamawiam sobie tez ze mam hiva. ale boje sie zrobic test bo jakby sie okazalo ze mam to bym sie zabila. nie mam zadnych objawow tylko bialy jezyk. a ty ile w sumie mialas kochanków w zyciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem policzyc ilu. Nie umiem nawet oszacowac. Kilka tysiecy, moze kilkanascie tysiecy. Nie wiem. Uwazaj zeby tak to sie nie skonczylo jak u mnie. Jesli nie jestes nimfomanka to najlepiej znajdz sobie kochajacego faceta i badz mu wierna. A bialy jezyk to raczej nie jest objaw hiva tylko bardziej zazywania substancji psychoaktywnych albo juz sama nie wiem czego. Ale na pewno nie hiva. Najlepiej zrob badania i bedziesz wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammojego198!
to naprawdę nie prowokacja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala545
policz dokladnie i moze znajdziesz sie w ksiedze guinessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umielibyscie policzyc ile razy w zyciu jedliscie kajzerki? Albo ile razy w zyciu piliscie piwo? Albo nawet policzyc ile razy w zyciu kochalyscie sie ze swoim facetem ( te ktore sa mezatkami dluzszy czas). Tego sie nie da policzyc. Moze to z reszta i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala545
z jednym moze nie da sie policzyc ile razy spalam z nim skoro z nim jestem i tylko z nim, ale normalnie to sie wie z iloma sie spalo poza swoim partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala545
dobra jestes skoro porownujesz do do jedzenia kajzerek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus i minus
Mam nadzieję że wynik będzie negatywny jak w piosence Kalibra... http://www.youtube.com/watch?v=UpFPo8wTAp4 Życzę ci tego z całego serca.Szkoda mi ciebie i tego że tak późno chcesz wyrwac się z tego koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus i minus
zbliża się wiekopomna chwila wygryziony mankiet swetra dowie się czy jest zarażona czy nie ciekawe czy podzieli z swoja dobrą czy złą wiadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airrre
Zważając na to, że to prowokacja, to pewnie autorka będzie zarażona i temat dopiero się rozkręci. :) Żal za grzechy, płacz, zgrzytanie zębów i pocieszanie biednej schorowanej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkitny
jak będzie seropozytywna to wiele bym dał by ją spotkać poznac no i bzyknąć to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam hiv, poziom wirusa we krwi jest duzy ( wiremia) co wskazuje na to ze juz wczesniej go mialam niz od wakacji. Mam tez kile i hbv. Jestem zalamana. Dostalam duzo lekow, rozpiske, bede jesc garsc tabletek dziennie. Teraz udaje sie do specjalisty ktory pomoze mi sobie to ulozyc w glowie. Co ja mam powiedziec mezowi? Moje dzieci tez musza sie zbadac. I maz oczywiscie. Mam przyjsc z nimi do przychodni. mam ochote sie zabic. Jak moglam? Jak ja moglam? Boje sie potwornie. Na razie musze sobie ulozyc to wszystko. Boze! Na razie nie moge pisac. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygryziony mankiet swetra >trzymaj sie dziewczyno! Mam wielka nadzieje,ze to nie prowokacja bo malo kiedy udzielam sie w jakims temacie a ta historia naprawde mnie poruszyla...Wiec jezeli to wszystko sciema,to prosze Cie nie pisz juz nic wiecej.A jezeli nie-pisz dalej,da Ci to ukojenie i spojrzysz na wszystko z drugiej strony. Wspolczuje ale zrobilas juz ten pierwszy krok,musisz isc dalej.Z tymi chorobami mozna zyc,AIDS sie u Ciebie nie rozwinal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowdeeeeeeeeeeeeeef
prowo zboczenca ktorego podnieca taka kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowosowowmowo
oczywiscie ze prowo o 9 miala isc po wyniki a 9 30 juz tu napisala.... a pozatym skoro juz tam kilkanascie lat sie zabawia a ma dzieci to nie wierze ze bedan nie robila w kierunku na przyklad WR chociazby bedac w ciąży! przeciez to obowiazkowe badanie dla kobiet w ciazy .. takze dla mnie to srtytatyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppparówa
O bosz, cóż za dramatyczna historia. Pewnie jej mąż też jest chory i oboje niedługo umrą. The end.:) Nic w tej historii się kupy nie trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×