Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niemcy - wasze opinie.

Niemcy - wasze opinie.

Polecane posty

Gość a co w tym trudnego?
co do manier to Niemcy sa dla mnie jedynym narodem ktory beka, czysci sobie nos i pierdzi podaczs jedzenia i to jeszcze w miejscu publicznym. gowno wiesz o Niemcach i rzniesz wielka Niemke :D durne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powaznie myslisz, ze wmowisz mi, ze jest tak jak Ty twierdzisz? Ja napisalam TYLKO o swoich spostrzezeniach i tego sie trzymam. Nie wmawiaj mi, ze gowno wiem tylko dlatego, ze masz inne doswiadczenia i chcesz aby Twoje bylo na wierzchu, bo to prymiywne. Wypocinami nazywasz wypowiedzi, coz, twoja sprawa, jednak ja juz wielu osobom na forum lub poprzez nie pomoglam, w dodatku jak ktos pyta to udzielam odpowiedzi ze swojego punktu widzenia, ktora moze byc dla nich pomocna. Uwazam, ze wszedzie sie znajda tacy i tacy ludzie, ze ja spotykam tych lepszych - moje szczescie, albo po prostu taka jest wiekszosc. Zapewne tez spotykamy ludzi na swoim poziomie, lub tez jestesmy traktowani adekwatnie do swojego zachowania - jak czytam twoje wypowiedzi i tresci skierowane do osoby ktorej nie znasz ''ciemna istoto, tepaku'' itp. to bym sie nie zdziwila jak takiego pokroju osoba nierzadko trafi na ''swoich''... Jeszcze raz, ostatni poprawie, bo widac, ze tu sie nieuwaznie czyta - nie jestem niemka ani nie chcialabym byc, nie mieszkam tez w Niemczech od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
wiesz akurat tak sie sklada, ze pracuje i z Niemcami i z Polakami. To co napisalam o Niemcach to jest na poczatku dziennym i kazdy czlowiek zyjacy w DE to potwierdzi. I uwierz mi znam mnostwo Polakow i wlasnie oni okazuja sie kultura. Dzien dobry, Do widzenia. prosze, dziekuje , calowanie w reke, przepuszczanie kobiety to standard i robia ci nawet ktorzy sa dla Ciebie wielka Pani - tylko Polaczkami. Dziecko jest w Tobie tyle pogardy do Polakow i wlasnej Ojczyzny ze az sie niedobrze robi. Jak mowilam czytalam Twoje wypociny po niemiecku. Same byki, bledy, gramatyka dno ale smiesz poprawiac innych ktorzy sie dopiero jezyka ucza i udajesz tutaj wielka znawczynie Niemiec. Ja Niemcy znam od urodzenia i wlasnie ja zyje tutaj od urodzenia. wiec zapewne duzo wiem i widzialam. i nie opisuj ludziom bajek ktorzy chca tutaj przyjechac bo tylko sie rozczaruja. Niemcy sa zlosliwi, perfidni i wredni. i nikt temu nie zaprzeczy, udaja tylko wielka kulture i mylsa ze sa nad wszystkimi. a ze jestes durna i glupia to tylko fakt. i nie swiadczy o moim poziomie. po prostu stwierdzam fakt, ze jestes glupia jak but. ja nigdy bym nie nazwala nikogo Polaczkiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
...a i Polski nie postrzegam jako nory bo moja Matka jest Polka. prowadze w DE wlasna polsko - niemiecka kawiarnie i nawet te Polaczki pijusy ktore juz z rana przyjda wypic maja wiecej kultury i pokory w sobie niz Ty dziecko. a jesli od dziecka jestes w DE to powinnas tym jezykiem wladac bezblednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zyje w DE i nie potwierdzam, co nie znaczy, ze klamie. Nie ograniczaj sie tylko na jeden punkt widzenia. Ja ''polactwem'' nazywam wlasnie ludzi bez kultury, chamskich, zawistnych, wiec czegos chyba nie zrozumialas... skoro czytasz co trzecie moje slowo to jak zamierzasz wiarygdnie dyskutowac? Kiedy swoje racje chcesz wyrzucic poprzez wyzwiska, ublizanie i bulwersowanie sie. Nazywajac glupia jak but osobe ktorej nie znasz dlatego, ze napisala cos z czym sie nie zgadzasz nie wystawia negatywnej opinii tej osobie, tylko tobie. Tez duzo tu widzialam, zle doswiadczenia jak chamstwo i brak kultury znam u turkow i im podobnych, niektorych polakow niestety rowniez. Chcialoby sie, zeby wszyscy Polacy byli naj i cacy ale niestety tak nie jest i nie ma co ukrywac. Gdyby Polska byla w odpowiednich rekach i rzad dzialalby odpowiednio zyloby sie w niej o wiele lepiej, przynajmniej jestem takiego zdania. Nie gardze Krajem, nie lubie po prostu prostackich, chamskich ludzi. Co do mojej znajomsci jezyka niemieckiego poprosilam Cie o przyklad - nie podalas. Nawet Niemiec nie mowi zawsze 100% perfekcyjnie i prawidlowo, kazdy ma prawo sie pomylic, mimo tego uwazam, ze mam jezyk opanowany w malym palcu i dobrze go znam, jak swoj wlasny. Jesli strzele gdzies jakiegos byka to sama siebie poprawiam a jak nie zauwaze to nie mam nic przeciwko, zeby mnie ktos poprawil, bo nie z samej nieznajomosci a zwyklej nieuwagi mozna go popelnic, a czlowiek uczy sie cale zycie. Pokazujesz w swoich wypowiedziach brak klasy i szkoda, bo nie mozna normalnie dyskuowac, tylko jedni chca drugich ciezszym blotem obrzucic. Mi niczego nie wmowisz, ja pozostaje przy swoim zdaniu, bo niczego nie koloryzuje, to co pisze jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
ja Tobie nic nie wmawiam dziecinko. przeczytaj Twoje pierwsze wypowiedzi i porownaj z ostatnia. To Tobie brak klasy czy Ty tego naprawde nie widzisz??? Uwierz pracuje z wieloma ludzmi m.in z Polakami. Z prostymi ludzmi ktorzy w roboczych ciuchach przychodza do mojego lokalu zeby sie napic itd Wszystko osoby ciezko charujace na budowach ( 8 euro na godzine n.p) utrzymujacych rodziny w Polsce. I owszem potrafia wypic duzo ale zawsze sa kulturalni do mnie. Dla Ciebie zwykle "polaczki" prostactwo ktorego tzreba sie wstydzic prawda? Dla mnie ludzie ktorzy mnie szanuja i ja ich szanuje chociaz potrafia przeklinac jak szewcy. Drazni mnie wynioslosc w Twoich wypowiedziach. To ze sie Tobie udalo dostac sie do Niemiec i to, ze nie muisz zyc w PL gdzie ludzie niczemu winni zyja w biedzie nie oznacza ze jestes kims lepszym i sie wywyzszac musisz. Ty jak w DE stracisz prace to Cie socjal bedzie utrzymywal. I sama o tym wiesz,. Apeluje tylko do Ciebie o troche pokory bo nie kazdy kto rzuca wyzwiskami czy klnie jest automatycznie trepem i chamem. Popatrz na Nimecow jakie chamy. ja wiem bo przychodza, pija i jedza u mnie i widze jak sie zachowuja zero jakiegokolwiek savoir-vivru. wiec nie koloryzuj jacy Niemcy sa przewspaniali i cudowni jacy Polacy to chamy i takie tam bo to jest po prostu bzdura. i wybacz ale Ty mnie kultury uczyc nie musisz. i wybacz ze nie bede szukac tematu w ktorym pisalam po niemiecku aby udowdnic Tobie Twoje bledy bo to nie w moim stylu. ja sie nad ludzmi nie wywyzszam jak Ty. i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
i wybacz ze nie bede szukac tematu w ktorym PISALAS po niemiecku aby udowdnic Tobie Twoje bledy bo to nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mychy i tym podobnych
Mycho piszesz :"na bank nie wroce do nory jaka sie zrobila z Polski, dla mnie juz nie ma takiej opcji, a w Niemczech jestem od dziecka" Jezeli mieszkasz w Niemczech od dziecka to skad mozesz wiedziec jak jest w Polsce? uczeszczalas tu na jakis uniwersytet czy chocby do szkoly sredniej? Druga sprawa.. nie dziwie ci sie ze do nory nie chcesz wracac. Ale nie wszyscy w Polsce mieszkaja w norach po pierwsze a po drugie jezeli juz tak bardzo zalezy ci na tej kulturze to nie myslisz ze mowiac ludziom ze mieszkaja w norach , tym samym ich obrazasz? Po trzecie to co ci sie ( o dziwo!!) podoba w Polsce jest i bylo stworzone przez Polakow a nie przez Niemcow. Oni jezeli juz to z nas chcieli zrobic totalna ruine. po czwarte.... slowo "polactwo" jest chyba najbardziej hamskim okresleniem jakiegokolwiek czlowieka . Prosci niewyksztalceni ludzie ktorzy za praca wyjezdzaja na zarobek do innych krajow nie zaluguja sobie na takie wyzwiska. Ciekawa jestem jak to twoi rodzice zaczynali tam w Niemczech? Jakos nie moge uwierzyc ze sa profesorami na uniwersytecie czy chirurgami... jezeli w Polsce mieszkaliscie w norze i jezeli tak cie wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ludzie pracujacy na budowie nie sa prostakami, nigdy nic takiego nie napisalam ani nie myslalam, nie dopowiadaj sobie. Szanuje wielu ludzi, a ''polactwo'' dokladnie opisalam, co mam na mysli i jakich ludzi w ten sposob okreslam - tych, ktorzy szkodza Polsce, sa chamami nienauczonymi kultury. Co do niemieckiego uwazam, ze znam go jak ojczysty, nie wywyzszam sie na forum tylko pomagam ludziom np. poprawiam, gdzie nie raz bylam atakowana i wyzywana bezpodstawnie przez kogos kogo wersja byla inna od mojej. Nie zaprzeczam, mozliwe, ze strzelilam gdzies byka z wlasnej nieuwagi, zjadlam literke czy cos przekrecilam i nie zauwazylam, nie poprawilam sie jednak ogolnie rzecz biorac znam ten jezyk bardzo dobrze i nie wmowisz mi, ze w ogole nie znam gramatyki. - skoro uwazasz, ze czytalas i az tak tragicznie to wygladalo to zastanawiam sie dlaczego mnie nie poprawilas - nie chamsko a z czystej zyczliwosci? Dodam tylko, ze to forum, tutaj ciezko sie dobrze wyrazic, by zostac odpowiednio odebranym, ja jestem osoba szczera i bezposrednia nie lubie mydlenia oczu i owijania w bawelne i byc moze dlatego moj styl pisania sie wydaje byc wyniosly, ja siebie nie uwazam za kogos lepszego od kogokolwiek z racji samego pochodzenia, wyksztalcenia czy czegokolwiek. Nie naleze jednak do tej grupy np. polakow (polactwa) ktore jest chamskie, zawistne, zazdrosne, agresywne, prostackie i takich ludzi najzwyczajniej nie lubie i mnie draznia. W ogole uwazam, ze dyskusja w stylu ''ja mam racje'' nie ma sensu, wiec jesli dalej chcesz mi wmawiac, ze moze byc tylko tak jak ty to widzisz a ja klamie to lepiej daruj sobie dalsze takie pisanie, bo ani nie zmienisz mojego otoczenia czy doswiadczen ani nikomu z czytajacych nic nowego, sensownego i madrego nie przekazesz. Szkoda robic OFFa bo topik sie moze komus przydac o ile wpisza sie tu osoby i odpowiedza na pytania autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes co do socjalu to ja sie nie wypowiem, bo sie nie znam na tym. Do mychy i tym podobnych: Zle mnie zrozumialas. Nie mialam na mysli tego, ze ludzie mieszkaja w jakichs norach. Mialam na mysli cyrk zrobiony wokol politykow i to, ze Polska ma coraz wiekszy dlug, dla obywateli coraz wieksze podatki, coraz gorzej na kazdym rogu, kraj kuleje i nie ma sie jak rozwinac przez polactwo, ktore tylko zgarnia pod siebie. Nie wyssalam tego z palca. To, ze mieszkam za granica, nie znaczy, ze nie moge byc na biezaco - mam jeszcze jakas dalsza rodzine w Polsce, znajomych, jezdze od cczasu do czasu. Przeciez ja nie twierdze, ze w Polsce bida az piszczy i kazdy ma gole kieszenie, ja jestem zla na tych ludzi, ktorzy kraj okradaja by wypelnic wlasne koryto. Sa tacy ludzie, ktorzy nie beda kogos lubic, bo ma lepsze auto i beda mu zle zyczyc i rzucac klody pod nogi, sa ludzie ktorzy na ulicy cie popchna i nie powiedza przepraszam a jeszcze skrzywia buzie w grymasie - i o takich ludzi mi chodzilo. To, ze ktos jest biedny, lub nie ma studiow nie skresla go jako dobrego czlowieka. Jeden czlowiek ma serce i nie ma c do gara dzieciom wlozyc a drugi sie plawi w luksusach, okradajac przy tym wlasny kraj i ma biednego w doopie, moim zdaniem wlasnie ten drugi niszczy moj Kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
ja Ciebie poprawialam w innym topiku :-) ale smialas sie ze mnie i uwazalas ze ja mam racje :-) jezyk niemiecki jest moim jezykiem ojczystym wiesz? Mialam z niego zawsze ocene bardzo dobra :-) nie mam zamiaru sie z Toba klocic. bo po co? dla mnie jestes niedojrzala osoba i powoli nie wierze ze zyjesz w Niemczech. Jescze raz powtarzam, ze ja Tobie nic nie wmawiam. Jedynie probuje Tobie zwrocic uwage na Twoje wyniosle zachowanie ktoremu sie nagle wyprzeczasz. nie jestes dla mnie osoba godna dyskusji. przykro mi. a ja Tobie nic wmawiac nie musze bo ja wiem ze racje mam. co do offtopa to ty to wlasnie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mychy i tym podobnych
Kiedys pewna Niemka w towarzystwie gdzie ja bylam) powiedziala "moja mama zawsze mi mowila ze Polacy to zlodzieje... ale ja bylam w Polsce i bardzo mi sie podobalo i nie uwazam ze wszyscy Polacy to zlodzieje" Na to ja jej odpowiedzialam... ze u nas w Polsce sie mowi ze wszyscy Niemcy to mordercy... a moja mama tez tam byla w obozie koncentracyjnym... i potwierdzila to . .Ach ta dyplomacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mychy i tym podobnych
Wszystko zalezy od tego w jakim srodowisku sie obracasz. Ja jestem za granica wsrod Polakow i przysiegam ze nie znam nikogo kto chcialby mi podstawic noge. W kazdym bnarodzie sa zlodzieje. Zobacz co sie dzieje we Wloszech czy w Grecji. Jakie przekrety wychodza na jaw. A myslisz ze w Stanach niema zlodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz w nic wierzyc :) poniewaz to tylko forum i kazdy tu moze pisac co tylko zechce, wymyslac nie tylko miejsce zamieszkania ale i wyksztalcenie, umiejetnosci, historie i tak dalej. Tak samo wiec i Twoje wypowiedzi dotyczace obywatelstwa, moich bykow w niemieckim, doswiadczen z innymi ludzmi moga byc zmyslone. Dlatego nalezy brac pewne rzeczy na dystans, nie trzeba sie od razu oburzac na wszystkich i komus ublizac tylko dlatego, ze ma odmienne spojrzenie na swiat :) Mimo wszystko zycze Ci milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wszedzie sa zlodzieje, mordercy, generalnie kryminalisci. Inaczej nie byloby wiezien. Wszedzie jest chamstwo i generalnie zlo. Dlatego czlowieka nalezy oceniac z osobna, indywidualnie a nie za sam fakt gdzie sie urodzil lub na jakiej dzielnicy mieszka. Co nie zmienia faktu, ze ''zlodziejem'' okresla sie grupe ludzi, ktora kradnie i tak samo ja moge ''polactwem'' nazwac grupe ludzi, ktorzy szkodza Polsce i innym ludziom, ktorzy sa zli. Ja niestety na wielu Polakow w Berlinie znam tylko kilku, ktorzy sa bezinteresowni i zycza drugiemu dobrze (nawet nie mowiac akurat tylko wobec mnie), ale tak samo nie znam wielu uczciwych szanujacych kobiety muzulmanow. Tylko gdybym oceniala cala narodowosc przez pryzmat nawet wiekszosci bylabym glupia i ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
ale ja Tobie nie ublizam dziecko. To Ty ublizasz "Polaczkom" i ojczyznie w ktorej sie urodzilas wiec o co kaman??? zastanow sie co Ty mowisz w ogole. :-O ja mimo pochodzenia niemieckiego nigdy bym nie wyzywala Polakow od Polaczkow itd. przeciwnie kocham wszystko co polskie. i kocham tych robolow polskich biednych ktorzy sa wykorzystywani w DE na budowach za 8 euro na godzine ktorzy przyjda , wypija, poprzeklinaja i idac pocaluje mnie w reke itd. wole ich niz smierdzacych Niemcow ktorzy nawet Danke powiedziec nie potrafia i te niemieckie babony widzace ladne Polki tylko doopy z zawisci zaciskaja jak ci dadza 10 centow napiwku i dziekuje powiedza to wielkie swieto :D wielka kultura :D ja nie moge :D i tyle na temat ze Polacy nie sa gorzej traktowani przez Niemcow dziecko pozyj jeszcze z 20 lat w DE i pozniej sie wypowiadaj zaloze ze bedziesz tesknic za wszystkim co polskie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplenie nie zrozumialas tego co napisalam, odebralas wszystko w taki sposob w jaki chcialabys zeby to bylo napisane. Przykro mi, nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
Komplenie nie zrozumialas tego co napisalam, odebralas wszystko w taki sposob w jaki chcialabys zeby to bylo napisane. Przykro mi, nic na to nie poradze. DITO kretaczko ty przekrecasz teraz kota ogonem. to co ty u Polakow krytykujesz sama soba prezentujesz. bez slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha masz racje-Polacy w zdecydowanej wiekszosci to dzicz azjatycka,kraj jest taki jak jego obywatele-katolicy w wiekszosci. To zobaczy kazdy ktory choc rok pobedzie na tzw zachodzie,wroci tu i jest przerazony tym co sie dzieje na ulicy,w sklepie,urzedzie itp itd Mozna sie pocieszyc tym,ze im dalej na wschod tym gorzej. Myszko Ciebie nawet nie rozumieja ci biedni,agresywni,ciagle naladowani zloscia ludzie-odpusc,im juz nic i nikt nie jest w stanie pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robella rowniez pozdrawiam :) mieszkasz w Polsce czy za granica? Ja uwazam nasz Kraj za piekny sam w sobie, ma cudowna historie i mozna byc dumnym ze swojego pochodzenia, szkoda, ze ludzie go niszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w DE polacy czesto kradna rowery, samochody, chodza pijani. ja np. nigdy nie pije, ale jestem wyjatkiem. jednak to nie polacy sa na 1 miejscu w rejestrach kryminalnych. To Turcy, Kurdzi i Albance. Oni odp. w DE za burdele, gwalty, morderstwa glownie. A glupi rzad ich kryje. Pisalem ostatnio jak zabili Niemke z urzedu, a pozniej beszczescili jeszcze znicze, ktore jej zapalali ludzie. Te chuje zmieniaja im nawet dane dla prasy. Ciezko sobie wyobrazic polakow uczestniczacych w gwalcie zbiorowym , w DE, muslimce odpowiadaja za kazdy praktycznie taki przypadek. Niemcy to kraj bez perspektyw! i to Niemcy beda pierwszym ciapackim krajem w EU. w UK sie biora za bydlo, i robia lapanki. po wyrokach deportacje. w DE? w zyciu tego nie zrobia, bo Niemcy ciagle zyja przeszloscia, boja sie ze ich sie nazwie nazi. Polska jest ladniejszym krajem, ludzie to wiesniaki czesto, ale te nowe pokolenia niemcow to bedzie dopiero koszmarne. Meksyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym trudnego?
zgadzam sie z Panem Prezesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes - zgadzam sie i chyba bylabym pierwsza osoba, ktora by sie podpisala pod deportowaniem kazdego karanego do jego kraju. Z ta Niemka jeszcze sie wypowiadali, ze koles dobrze zrobil, bo uwazaja, ze za nic nie robienie im sie pieniadze naleza. Jak mozna twierdzic, ze odebranie komus zycia jest dobre? Dla mnie to nie sa ludzie :o wiesz w ogole dlaczego sie na nia rzucil? Nie poszlo o brak srodkow do zycia, tylko o to, ze jego dane moga wyplynac do osob trzecich (generalnie nieporozumienie) cos, za co ta babka nie byla w ogole odpowiedzialna w kazdym badz razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie czesto czytam te nacjonalistyczne strony przez translate, i tam chyba chodzilo za pewne, ze miala szczelnosc im cos mowic o szukaniu pracy. bo ta kobieta pracowala w osrodku aktywizacji zawodowej... najgorsze jest tuszowanie tych zbrodni. wyobrazmy sobie gdyby polak zatlukl Niemke, a zaraz po tem inni Polacy zapisaly by sciany w miescie o jedną Niemkę mniej... oczywisce bylaby nagonka. a tak wszystko zamiatane. ciapki na Niemcow wolaja nazi, a dla Niemca to najgorsza obelga. to paradoks. Polacy mogliby Niemcow nienawidzic a tymczasem robia to ciapaci, ktorzy nie maj ku temu historycznych powodow. w zasadzie powinni ich calowac po nogach, za to, ze sprowadzili kilka milionow oslow i wiekszosc ma jakies tam doplaty, czy te azyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko takie pytanie
byla mycha z "nora" i doszla robella z "dzicza azjatycka"dla wsparcia podobnej sobie...Czy z dwoch polglowek powstanie jedna glowka?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllaaaa
Nie ma sensu sie klocic. Dzidzia Mycha wie wszystko najlepiej. Bedzie tak stac i tupac upierdliwie nozkami, az w koncu sie zesra i trzeba jej bedzie zmienic pampersa i dac smoka na uspokojenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam tylko do wypowiedzi
a co w tym trudnego? co do manier to Niemcy sa dla mnie jedynym narodem ktory beka, czysci sobie nos i pierdzi podaczs jedzenia i to jeszcze w miejscu publicznym. Holendrzy są w tym lepsi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam tylko
czy moze ktos widzial tych "kulturalnych" Niemcow w grupie na wycieczkach np do krajow egzotycznych?Uciekac na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×