Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amberrrosaoeoeoe

JAK MOŻNA myć włosy codziennie?!

Polecane posty

Gość VFDEVRGR
"JESLI SIE JE RPZETLUSCI TO RPZESTANA SIE TLUSCIC??? GORSZEJ KPINY NIE CZYTALAM. JESLI SIE WLOSY RPZETLUSZCZA TO MNOSTWO SEBUM ZBIERA SIE NA SKORZE GLOWY DZIEKI CZEMU SKORA GLOWY PRZESTAJE ODDYCHAC I OBUMIERAJA CEBULKI WLOSOW I WLOSY LECAAA GARSCIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
ja teraz uzywam z alterry ale srednio mi sie podoba. nie uzywam juz od dawna tych drogeryjnych bo po nich mialam problemy ze skora glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTURBATOR 2000
Amberrrosaoeoeoe deszczowka zdrowa dla wlosow jak by mi ptak nasrał itp to bym umyla chyba logiczne. Ale mam czyste, nietłuse, sypkie włosy nawet przy skorze glowy po kilku dnich od umycia. i nie smierdza. HE HE CIEKAWE JAK POWĄCHAŁAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
No mi wlasnie przestaly leciec jak je rzadziej myje, przestaly tez byc sianowate. Myje je raz na 4 dziewczyny. Nie raz na miesiac. Poza tym dbam o nie metodami NATURALNYMI i nie obciazam chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
skore glowy trzeba nawilzac regularnie, warto olejowac, dlatego ze jesli bedziemy tylko zmywac detergentami silnymi to skora bedzie sie bronila przed przesuszeniem tluszczac sie, ale nie jest metoda przetluszczanie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
raz na 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydelko: A używasz odżywek, masek? Też mam dość długie i grube włosy, ale na taka która mnie wprawi w zachwyt jeszcze nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFDEVRGR
MASTURBATOR TE WLOSY KTORE SIE PRZETLUSZCZAJA TO NEISTETY SMIERDZA. JESLI WLOSA NIE UMYJE NA DRUGI DZIEN TO GLOWA SMIERDZI DOSLOWNIE TLUSZCZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
ja tez nie przeciazam chemia, ale na drugi dzien nie sa zbyt swieze dlatego normalnie je myje co dzien. i zawsze mialam wlosy cienkie i delikatne, taka ich watpliwa uroda i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Cienkie szybciej sie brudza i tluszcza, nie wiem, czemu Ale co dzien to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
to ciekawe jak ty bioegasz( niezbyt efektywnie) że się nie pocisz w okolicach głowy ja trenuje na siłowni, pływam, biegam, jeżdżę na rowerze i konno. CODZIENNIE przy każdym treningu mam mokrą głowę Nie wyobrażam sobie myć co 4 dzień... Kiedy mniej cwiczyłam myłam max co 2gi dzień. Jaki to revlon dokładnie? Nie mieszkam w PL i nie ma tu biedronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
a to mam chodzic ze straczkami? wlasnie mam cienkie i delikatne, dlatego wole myc co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei ze swoimi walczę, żeby nie były "klapnięte" przy skórze, bo same w sobie są ciężkie i długie. Oj, dziewczyny i takie złe, i takie niedobre... :( Już chyba wolałabym te cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
cienkie myslisz nie sa klapniete? oczywiscie ze moga byc, tez maja swoj ciezar jesli sa dluzsze. wazne jest tez dobre ciecie wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ciebie autorko dziwi to a mnie dziwi jak mozna codziennie nie myc albo chociaz co drugi dzien. ja bym psychicznie nie mogla z nieumytymi, dla mnie to by bylo tak jak nie umyc sie bo przeciez jestem czysta, mylisz sie myslac ze po tych trzech dniach masz czyste wlosy moze nie widac ale czyste to one nie sa ja myje codziennie i jeszcze mi nie wypadly mam geste mocne zdrowe wlosy myje wlosy codziennie, czasem jak nigdzie nie wychodze to co drugi dzien. ale wiesz kazdy robi jak chce i jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFDEVRGR
JA MIALAM GESTE ALE PRZEZ TEN LOJOTOK MAM JUZ CIENKIE:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Normalnie biegam. Po prostu od kiedy uzywam ziol i zmienilam sposob odzywiania malo sie poce, no i nie na glowie. Jestem tez szczupla. Musisz miec duza nadawge, jesc sporo miesa i nabialu i nie uzywac ziol, a chemie, ze tak sie pocisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko ja na swojej drodze spotykam chyba wyłącznie fryzjerów- maniaków, którzy jak widzą długie włosy to zaraz by mi najchętniej jakieś cuda na głowie powymyślali. Nie chcę jakieś awangardy, raczej właśnie się wysilam, żeby to wszystko klasycznie ale zdrowo wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFDEVRGR
A JAKIE ZIOLA UZYWASZ?? JA NADWAGI NIE MAM, NIE JEM DUZO TLUSZCZU, PIJE MELISE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
Miedzy innymi lawende ale tez inne ktore dzialaja np przeciwbakteryjnie a mianowicie drzewo herbaciane i tymianek (ale glownie olejki) i sporo innych w zaleznosci od potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
na potliwosc szalwie mozna pic. a tak do mycia boniderm ma w sobie ziola na lojotok a tak jak napisalam jeszcze ta wcierka z wody brzozowej moze byc dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
ale jesli ma lojotok to przeciwbakteryjne tylko zmniejsza ryzyko nadkazen, ale nie zmniejsza lojotoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
a tak szalwia tez jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFDEVRGR
MIALAM STIEPROX I NIC NIE DALO NIESTETY A LOJOTOK MAM DZIEDZICZNY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
tak, tyle ze ja je czesto stosuje w mieszankach niektorych nawet nie pamietam ale mam zapisane i co jakis czas przyrzadzam tak samo jak wcierki w skore glowy tez mam receptury i inne mieszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
mozna jeszcze plukac zielem uczepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o z pewnoscia deszczowka
a podzielilabys sie tymi przepisami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
a ty musisz mieć bardzo malutki móżdżek.. kiedy trenuje sie efektywnie- poci się i nie, nie mam nadwagi mnostwo osob ode mnie z silowni tez nie ma- a sie poci.. ty biegasz chyba w myslach skoro sie nie pocisz ja sie odzywiam bardzo zdrowo moja droga brudasko, a ty trzymaj sie cieplo i nie myj sie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myje co 4 dzien a w tym
A lojotok zmniejszyl sie jak przestalam czesto myc wlosy, do tego jeszcze paradoksalnie pomaga olejowanie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję bo trenuję
a normalnie nie pocę się prawie wcale więc nie mam żadnych z tym problemów- lubię mieć czyste włosy i resztę ciała- ale ktoś kto włosy myje raz na 4 dni, o rekach juz nie wspominam, nie zrozumie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×