Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Wielokrotny orgazm?

Polecane posty

Gość Helio33

Podobno u kobiet jest bardziej prawdopodobny, z racji tego, że podniecenie kobiety opada znacznie wolniej niż podniecenie mężczyzny po szczytowaniu. A jak jest u Was dziewczyny, potraficie kilka razy dochodzić? Jeśli tak, to po jakim czasie osiągacie kolejny orgazm? A jak z Waszymi facetami? potrafią osiągać kilkakrotnie orgazm? co za tym idzie czy posiadają taką umiejętność jak szczytowanie bez ejakulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
Moja partnerka przeważnie minimum raz dochodzi podczas stosunku. Ona to akurat ma ogromne orgazmy, co mi bardzo odpowiada - dodatkowo podnieca. Przeważnie dzięki takim orgazmom dłużej się żyje a jeśli już z rana się kochamy to i humor dopisuje przez resztę dnia, nie mówiąc już o energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila99
To prawda, seks jest jak balsam dla duszy. Po seksie z moim partnerem mam świetny humor, czuje się zrelaksowana i odprężona. Różnie to bywa z tymi orgazmami, ale przeważnie jeden, dwa miewam podczas stosunku. Jeżeli partner potrafi kontrolować stosunek to jego dziewczyna nie będzie szukała innego, bo ze swoim partnerem może zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim czasie proza pierwszy przydarzyło mi się szczytować dwa razy podczas jednego stosunku. Powiem że naprawdę byłam zadowolona i wyżyta seksualnie jak nigdy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa stokrotka
Tylko jeden partner - moj byly potrafil takie cuda :) Najpierw podczas minetki orgazm a potem podczas stosunku jeden lub dwa... nie wiem jak on to robil ale odlatywalam :) A teraz z mezem echhh.. szkoda gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwytrysku
Bardzo przydatną umiejętnością dla faceta jest kontrolowanie wytrysku, przez co może naprawdę znacznie przedłużyć stosunek i zapewnić swojej partnerce wielokrotny orgazm. Nie jest to łatwa umiejętność, ale można się tego nauczyć, są w internecie kursy, dzięki którym można taką sztuczkę opanować - http://kontrolawytrysku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrola niespodziewana
jak kontrolujesz, fotoradarem, czy balonikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietaaaaa ą
Najczęściej mam 2-3 orgazmy. Najwięcej miałam- jeśli chodzi o wielokrotny- 7x No ale mój partner jest mega! Ma talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×