Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lillyahz

DIETA I ĆWICZENIA na zwalczenie niedowagi bez zbędnej tkanki tłuszczowej.

Polecane posty

Gość lillyahz

Witam :) Proszę bardzo o pomoc. Otóż mam niedowagę, ważę 42 kg przy wzroście 158. Naprawdę nie chciałam osiągnąć takiej wagi, w szczególności nie kosztem totalnego rozregulowania/zaniku okresu. Ostatnią miesiączkę miałam w sierpniu. Mam za sobą bardzo stresujący czas. Jadłam bardzo nieregularnie i nierozsądnie. Dopóki nie miało to wielkich efektów ubocznych, takich jak np. ten wspomniany brak wrześniowej miesiączki- nie martwiłam się aż tak. Natomiast, kiedy nie dostałam okresu we wrześniu...przestraszyłam się. Bardzo chcę go uregulować. Proszę was gorąco o jakieś rady. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam zwiększyć wagę, nie wiem natomiast, jak tego dokonać bez odłożenia się zbędnej tkanki tłuszczowej, w szczególności na brzuchu. Mój brzuch jest względnie płaski. Nie jest idealny, mógłby wyglądać znacznie lepiej, aczkolwiek nie mam z jego powodów jakichś mega kompleksów, nie chcę natomiast go bardzo 'otłuszczyć'. Bardzo proszę o radę- jak, co, kiedy jeść aby waga systematycznie wzrastała, jednak bez odkładania się tkanki tłuszczowej. Mam stosunkowo zdrowe nawyki żywieniowe. Nie jadam słodyczy ani fast foodów, jakaś pizza trafi się raz na jakiś czas, naprawdę, nie mam jednak problemu z tym by takich rzeczy po prostu nie jeść. Może powinnam dodatkowo wykonywać jakieś ćwiczenia? Proszę o porady, to dla mnie naprawdę bardzo ważne. Z góry gorąco dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×