Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość ryba15
fgds a masz jakąś konstruktywną propozycję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Odnośnie znalezienia nici porozumienia w związku bo chyba o to nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
taka tu dzisiaj ciekawa dyskusja a moje atrakcje dnia czekają- zakupy...obiad....sprzatanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Masz podobne atrakcje, właśnie widzę że śnieg odchodzi w niebyt, co mnie cieszy bo na zakupy mogę pojechać rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
chyba trzeba ruszyć tyłek z kompa...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja dzieki bogu do sklepu mam 2 minutki........przez to przeplcam bo mi sie nie chce iść dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
nić porozumienia w związku... hmm ale tylko nić :p? wiecie ja jestem dopiero co po ślubie hehe, no ale może wspólna pasja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
jutro z rana chyba zaliczę jeden cmentarzyk....we wtorek drugi....w poniedzialek zebranko....same atrakcje- dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
fgds........o rany...dopiero po slubie.......to jeszcze nie wiesz co Cię czeka...:D....wspólne pasje po 40-stce.........może niedlugo wspolnie bedziemy chodzic do apteki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja mam blisko tylko taki malutki w którym nie ma połowy tego co potrzebuję do tego muszę trochę kupować w sklepie ze zdrową żywnością i bankomat potrzebny, więc jadę Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
a to po 40 nie można już mieć pasji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ponoć najsilniej łączy wspólny kredyt hipoteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
"....może niedlugo wspolnie bedziemy chodzic do apteki......" po Artresan? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
jak przez tyle lat nie mielismy to teraz już chyba nie znajdziemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
po Artresan i wiele innych tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds
ah te kredyty... nie mowie nie wiadomo o jakich pasjach chodzi o coś co wspólnie lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
wiem wiem.....ale jakos tak z tymi pasjami sie mijamy....no i nie za bardzo jest na nie czas i chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
po 20 latach jest po prostu nuda .....nic sie nie chce...i nic sie nie chce robić dla drugiego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
jedyne co mi sie chce robić to działać mu na nerwy....jemu chyba mnie też....czyzby to byla nasza pasja?....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasman Dev(b)il
Dziewczeta! Powiem tak - my faceci jestesmy tak skonstruowani, ze w wiekszosci przypadkow nie gadamy i rzadko nasze zainteresowania pokrywaja sie z Waszymi. Ten tzw romantyzm z czasow chodzenia, narzeczenstwa jakos zanika bo jest "nudny". Poza tym tempo naszego zycia, pracy, ciagle problemy z zaspokojeniem potrzeb finansowych to zabija kompletnie wszystko, ta pogon za dobrami materialnymi, bez ktorych w naszym terazniejszym, cywilizowanym swiecie sie nie obejdziemy. Gowno prawda ze pieniadze szczescia nie daja, daja dla madrych ludzi daja. Pozwalaja sie spelnic. Spelnic swje najskrytsze marzenia. Jasne ze (te pieniadze) nie naucza nas rozmawiac z Wami drogie kobietki, bo jesli "kiedys tam" nie rozmawialismy z Wami to kolo 40-stki juz za pozno na nauke. I mozna by tak bylo dluuuuuugo o tym i o owym..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Tesman jednym słowem proza życia zabija romantyzm. Co do pasji i marzeń masz rację wymagają na ogół funduszy, ale też trzeba je pielęgnować bo bez tego umierają jak roślinki niepodlewane. A co do pieniędzy to same w sobie szczęścia nie dają ,ale bez pieniędzy bardzo trudno o szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Jeszcze co do pieniędzy myślę, że dla kobiet samo posiadanie pieniędzy to za mało, szczęście daje dopiero możliwość cieszenia się i dzielenie dóbr materialnych z kimś innym. Taki przykład: po co mi pięć sukienek skoro nikt nie będzie mnie w nich widział i nie chodzi tu o zachwyty tłumu pochlebców, tylko kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Jeszcze co do pieniędzy myślę, że dla kobiet samo posiadanie pieniędzy to za mało, szczęście daje dopiero możliwość cieszenia się i dzielenie dóbr materialnych z kimś innym. Taki przykład: po co mi pięć sukienek skoro nikt nie będzie mnie w nich widział i nie chodzi tu o zachwyty tłumu pochlebców, tylko kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja chetnie bym sprawdzila czy pieniądze mi szczęścia nie dadzą......a poza tym to chyba rzeczywiście kobiety są z Venus a mężczyźni z Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Myślę, że gdyby było wieej pieniedzy, u mnie w domu byłoby sto razy weselej, i lepiej. Nie twierdzę, ze pieniadze to pełnia szczęscia ale może gdyby nas było stać raz w roku chociaż na wyjazd na weekend, na kolację, pizzę zakup czegoś fajnego do domu, wtedy byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
oj myślę tak samo Mandarynko...a tak to wiecznie kłótnie o kasę...zero wyjść i zero wspólnych wyjazdów....ciągle dylematy czy lepiej jeść czy lepiej dziecku kurtke kupić....to zdecydowanie nie sprzyja romantyzmowiu w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
ciekawy temat podjęliście niestety nie mam rodziny więc nie mogę w nim uczestniczyć, ale z chęcią sobie poczytam o pośrednim lub bezpośrednim wpływie pieniądza na szczęście w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Kwestia priorytetów u nas jest problemem. Na inne rzeczy wydałabym nasze pieniadze ja a na inne on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×