Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość Zimowa Mandarynka
Ja wróciłam z pracy tuż przed pólnocą i padłam do spania. Dziś już ugotowane, posprzątane i zbieram sie znów do pracy a wróce znów spać i jutro to samo.:-( Ale może i lepiej, maż zarzucił focha więc będę miała spokój w pracy. rybko dooobrze Ci, mi łózka nikt nie pościelił chyba odkąd 8 lat skończyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A pogoda taka, że nic tylko cały dzień w łóżku przeleżeć, ale cóż. Głodomory nie pozwolą, a wieczorem wróci największy głodomor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka 1
u mnie pogoda do bani :( pozdrawiam w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć Płotka. Mnie taka pogoda i sobota strasznie rozleniwiają. Niby wolne ale przez to nic się nie chce i trudno się do czegoś zabrać bo czas nie goni. Zwłaszcza jak nie ma w perspektywie nic ciekawego do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
nic się nie chce --> nic się nie robi --> brak wyrzutów z tego powodu bo się nie chcę = błogostan :) nic tylko korzystać z takich dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Korzystam jak mogę, zaraz wypiję 2 kawę :). Jednak obiecałam laptop dzieciakom na sobotę więc raczej nie pogadam niestety. Taka jestem wyrodna matka, że nie pozwalam im w tygodniu grać i do tego nie mają własnego komp. Niedługo usłyszę że to jakiś 19 (20) wiek. ;) Wyrzutów sumienia staram się nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Zazdroszczę tego błogostanu, ja cały weekendw pracy, plus nadgodziny, jestem wymęczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko każdy kij ma dwa końce... taki błogostan, jak to nazwałaś jest kosztem czegoś z czego się rezygnuje, albo nie ma. Może ja zazdroszczę Tobie. A może zawsze tęskni się za czymś czego się nie ma i wydaje się nam to atrakcyjniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Oj dobrze to rybka ujela.Ja bym chciala sobie popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
No cóż, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) A co do niespania w nocy właśnie upiekłam imieninowego murzynka dla rodzinki na jutro (no raczej na dzisiaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Jestes niemozliwa :) maz pewnie spi a Ty z murzynkiem siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
No cóż jak śpi to jego strata ;) Dobranoc Sereniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
U was tez tyle śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Dzieci poszły, ulepiły bałwana. Jak ja nie cierpię zimy :( , a już szczególnie w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Mnie się w tym roku mopletnie poprzestawiało poczucie jaką porę roku lubię. Wkurzało mnie lato a zima cieszy. AL zapewne mi szybko minie. Ogólnie mam dziś wyjatkowo podly dzień, nastrój :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
*kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Całkiem jak ja nawet kawa nie pomaga. Nie lubię zimy bo jest mi zimno (bez względu co na siebie włożę) i trzeba nosić górę ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja też marznę zawsze, nawet ciepłych swetrach, ale w tym roku dopadły kompleksy i im wiecej szmat mam na sobie tym mi lepiej. Mam nadzieję, ze to minie. Mi kawa tz nie pomogła, zaraz bedzie kolejna a potem jakiś wielki fast food :-( A i tak to nie rozwiąze problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Ja wlasnie kawke zrobilam.Snieg maly u mnie lezy.Nienawidze zimy.!!! I tez jestem okropnym zmarzluchem.Moglabym przespac zime jak niedzwiedz albo nie musiec wychodzic ze 3 miesiace z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Zaopatrzyłam sie dziś w buty zimowe, czapke i rękawiczki.... Dogorywam w pracy, niedługo wreszcie do domu i mam malą nadzieję na grzane wino przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja na nic nie mam ochoty, na nic nie mam nadziei i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Rybko dopada Cie jesienna depresja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 grosze///
chyba zimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Jak zwał tak zwał, ale dawno tak kiepsko się nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Ja na bezsensownosc mojego zycia narzekam srednio co 3 dni.Brak kasy mnie dobija.Chce isc do pracy i nie chce...Nie wiem co robic,nikt mnie nie wspiera i nikt we mnie nie wierzy.Ciagle ide do tylu...Ale dzis mam lepszy dzien i wrednie ciesze sie z cudzego nieszczescia :) Ktos dal popalic mojej tesciowej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Niechęć do tego co jest i obawa przed zmianami wiem coś na ten temat. Oj to bardzo musiała Ci mamusia zajść za skórę. Takich problemów nie mam bo moja teściowa mieszka ok. 400 km od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
To taki gatunek ze ksiazke mozna napisac..ale ktos jej wreszcie wygarnal.A mnie to okropnie cieszy....Wszyscy wkolo maja jej dosyc....A co do mnie to wiele lat w domu,niedoceniana sluzaca na kazde zawolanie, bez wlasnego zycia....no i chce teraz cos z tym zrobic i jestem przerazona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Dzień Dobry w nowy dzień, oby lepszy od poprzedniego. Ja próbuję się zebrać. Grzeję wodę na kawę i myślę nad czymś do przekąszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Dzień Dobry w nowy dzień, oby lepszy od poprzedniego. Ja próbuję się zebrać. Grzeję wodę na kawę i myślę nad czymś do przekąszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×