Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość Zimowa Mandarynka
Mój maż też ogląda głupoty w tv :-) ale dzieciątko małe więc śpi mocno, dla mnie pozostaje kanapa lub sypialnia. Nie narzekam. Tylko niestety jednak najczęsciej brakuje sił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja stwierdzilam że bym mogla chodzic na nocki do pracy...wszystko fajnie ,ale niestety musze po 6 wstawać jak córa do szkoly idzie....ale za to w weekend nie wstaję wczesniej niż o 10. Wyciszony telefon i nikt nie ma prawa mnie budzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
... niebo się u mnie za oknem zanioslo ciężkimi chmurami, jakby faktycznie lada moment miał sypnać śnieg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
a mąż ma manię oglądania tego samego filmu po 50 razy....jak w programie 10 innych filmow to ten wybiera zawsze to co już oglądał...a mnie trafia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
a u mnie to nawet slonko chwilami świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Serenika twój mąż całkiem jak moje dzieci nagrane mają i po 10 razy to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Mój filmy też po sto razy te same, ale często kiedy nie ma filmu to jakies programy z serii ufo czy tajemnice religii, a mnie to nie rusza. U mnie też słonko pomiędzy takimi mega chmurami, typowo śnieżne niebo. A na nocki także mogłabym pracować, gdybym mogła odespać w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
no ryba..przecież faceci to duże dzieci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
już miałem sobie włączyć zeszłotygodniowy odcinek TrueBlood bo był dobry, ale teraz jakoś tak mi głupio ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
hm... a co to? Serial? Sory za głupie pytanie ale ja jestem na bakier z tv :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
:D no i że tak powiem- wszyscy jestescie tacy sami...:D....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja zdecydowanie wole neta niż tv czego absolutnie nie rozumie mój mąż bo on komputerowo zatrzymał się w latach 80-tych..........nie lubię oglądać tego samego bo nie lubie wiedzieć jak się film konczy....no ze 3 filmy mam takie ze moge ogladac kilka razy ,ale tez nie za często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ostatnimi czsy razem z córką ogladam serial "pamiętniki wampirów"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
My się często dzielimy maż włąda pilotem, a ja laptopem i jest ok :-) On ogląda ja klikam i tak sobie siedzimy. Choć lubimy też w jakis wolny wieczór coś wypożyczyć i obejrzeć, a zrobilismy rekonesans w wypozyczalni i jest kilka fajnych filmów na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja z córka oglądam Teletubisie lub Ulicę Sezamkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja strasznie nie lubię tego samego dwa razy oglądać no chyba, że komedia śmieszna. A serialu Twojego Okoniu też nie znam, a ja nawet kablówki nie mam to pewnie dlatego. A mój mąż ogląda filmy przyrodnicze, ( prawdziwe przyrodnicze ) nieraz z dziećmi więc pożytek z tego bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
serial, z gatunku sklasyfikowanego przez Serenikę jako interesującego głównie dorosłe dzieci ;) http://trueblood.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynka, też przerabiałam Tubisie, mam nawet płyty. My z mężem nieraz o laptopa boje toczymy, bo mamy jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Oo rybko a ja akurat nie znoszę komedii, bardzo rzadko komuś się uda mnie namowić na obejrzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja też mam płyty z Teletubisiami :-) Laptopa też mamy jednego, ale jest bardziej mój niż meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
okon ten serial mógłby mi sie też spodobać, bo tematyka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Miałam na myśli takie starocie jak np. Seksmisja. Okoniu nie oglądam filmów o wampirach ani żadnych horrorów bo wsty się przyznać, ale się boję później wieczorem. Często sama zostaję, a masochistką nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Uwielbiam wampiry, i lubię filmy z pogranicza horroru typu Resident Evil itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
serial jest rzeczywiście ciekawy, pokazuje koegzystencję kilku gatunków nazwijmy to upraszczając "człekokształtnych" i chociaż na chwilę można uciec od znudzenia, że jedyne co nas różni to płeć i kolor skóry no ale nie będę o serialu bo to nudny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A co do oglądania tego samego po kilka razy, to w "Rejsie" jest taki tekst, kiedy tłumaczy taki jeden, że on lubi to co zna, bo jak ma lubić coś czego nie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasman Dev(b)il
Witajcie. Tak czytam baaaardzo szybko i nie moge zlapac jakiegos glownego watku tej dwudniowej debaty. Ale jesli chodzi o ogladanie czegokolwiek wielokrotnie to znalazloby sie pare rzeczy (przestaje uzywac znakow przystankowych a co... :) ) Pomimo ogromu kanalow w moim dekoderze to ciezko cos ciekawego znalezc (chyba marudze) Ksiazka wieczorem to fajna sprawa pod warunkiem ze powieki same nie opadaja. W tej chwili jestem w trakcie czytania "Trzeciego klucza" Jo Nesbo i twierdze ze gosciu jest przereklamowany. MOze to bedzie plytkie z mojej strony ale Brown bije go postokroc jesli chodzi o przyciagniecie akcja czytelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasman Dev(b)il
A przyrodnicze filmy czasami ogladam ;) Zeby nie zapomniec jak wygladaja niektore "zwierzatka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasman Dev(b)il
serenika , te pamietniki to taki fetysz chyba wszystkich nastolatek (moja corka tez ta ma razem z moja zona, bo ja wciaga w te niestworzone historie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A nie jest tak, że te pamiętniki wampirów, to po prostu historie o czuciach, emocjach itp. tylko przyodziane w niecodzienną, niezwykłą formę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasman Dev(b)il
ryba z tego co udalo mi sie zauwazyc katem oka to chyba tak. To taki brazylijski serial tylko w swiecie wampirow. HEhehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×