Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broo

porozmawia miła dziewczyna ?

Polecane posty

powiem tak, ja nie napisalabym nigdy "odczep" sie.. to nie moj styl pisania, ale prosze bardzo, ja mam dosc takich zalosnych gierek, bo to naprawde dziecinne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich ludzi jak ten chlopak jest mało.. też chciałbym pomoc komus lecz nie mam dobrej gadki zeby stworzyc taką akcje jak zbiorka pieniedzy , ten chłopak jest bardzo kreatywny i odważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmawiaj mi, że byś się nie zdenerwowała jakby ci ktoś wmawiał, że nie jesteś tym, kim jesteś. Zresztą nie odwracaj kota ogonem, bo to ty się podszywasz pode mnie :( ja poczekam aż ten podszyw pójdzie bo nie chcę się kłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale My tutaj nie rozmawiamy na teamt tego podszywania..skonczcie i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie tak, odwala kawał naprawdę dobrej roboty i co najważniejsze- zwraca uwagę na problem, jakim jest życie ludzi bezdomnych, którzy przez pewne wypadki losowe tak naprawdę nie mają szansy na powrót do normalnego życia, jeżeli nikt im nie pomoże i nie ułatwi ponownego startu w życie, a którzy chcieliby coś robić, mają jakiś talent. Tacy ludzie jak kolorowy są bardzo potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze w wawie teraz jest mecz UK-PL i pada a na stadionie narodowym dach jest otwarty HAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pogadam chętnie
Oliwia. ;) U mnie pogoda straszna, pada, szaro, smutno. :( Nic tylko zaszyć się w domu, zapalić zapachowe świece, owinąć się w koc, puścić muzykę i się relaksować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne imie Oliwia :)) ale wstyd na cały świat .. miec taki stadion.. porazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×