Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WysokaNiska

Jak często kąpiecie małe dzieci?

Polecane posty

Gość bojs bojs bojs
co drugi dzien corka ma 5 lat nawet polozna mi mowila zeby kapac co 2 -3 dni nie powinno sie kapac dziecka codzien ,dziecko musi sie nauczyc lapac bakterie a po drugie codzienna kapiel jest niezdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
No dobrze, doprecyzujmy: chodziło mi o umycie całego ciała. Mam na myśli zarówno prysznic, jak i krótką bądź długo kąpiel (każdy preferuje co innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mój maż mył sie 2 dni
to by spał w innym łóżku ;) nie wyobrazam sobie nie umyć się co dzień tylko z brudnym tyłkiem kłaść się spać i nie piszcie mi ze wy macie 2 dni świeży i pachnący :D dziecko traktuję tak samo i uczę higieny tj mycia ciała, wlosów i zębów a skórę można natłuścić naturalną oliwą jeśli jest zbyt wysuszona ale przynajmniej jest czysta i pachnie :) tak samo jak zmieniam bieliznę codziennie tak samo myjemy się codziennie i w ogóle innej opcji nie biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myjcie się...
Tak częste mycie skraca życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mój maż mył sie 2 dni
obojętne czy to kąpiel czy prysznic, ważne by zmoczyć ciało, namydlić i spłukać, można wziąć 5 minuty prysznic, zmienić gacie i być czystym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojs bojs bojs
nie pierdolcie swiete krowy ze codziennie sie trzeba kapac to co wy robicie w gnoju pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
nie powinno kapac sie malych dzieci codziennie.W ten sposob galacamy je"z warstwy ochronej delikatnej skorki.Male dzieci sie nie poca,podmywanie wystarczy,szczegolnie to dotyczy dzieci z roznymi alergiami skornymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mój maż mył sie 2 dni
taaak taplamy się w gównie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dzieci: 4 lata i 7 mies.
to ja już pisałam, że u nas synek jest albo kąpany albo myty pod prysznicem, ale mycie CAŁEGO CIAŁA jest codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroovvka
Prysznic, prysznic co 2 dni, Dupe mozna umyc, nie moczac calego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Dlatego doprecyzowałam. Chodzi o umycie całego ciał po prostu. A mycie się osoby dorosłej co drugi dzień lub rano to już dla mnie masakra, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myjcie się...
Ja myję się rano i wieczorem, tyłek po każdej kupie, dziecko myję raz dziennie, po kupie też tyłek podmywam, zęby minimum 2 razy dziennie, ale z reguły ok 3-4. Mąż też myje się 2 razy dziennie, ptaka zawsze sobie umyje po siku, i po kupie tyłek również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Myjcie się... .......czy mieszkacie w lazience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myjcie się...
Umycie się pod prysznicem zajmuje 3 minuty, czy to zbyt wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Nie mieszkamy, ale mamy mieszkanie w łazienkę wyposażone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenkeee
ja myje sie po kazdym siku kupie jak psikne jak dotkne psa moj maz musi sie umyc nawet sie sie podrapie po jajkach przez spodnie a dziecko kapie jak wstaje po obiedzie jak wroci z przedszkola jak wroci z dworu i przed spaniem kurwa niewyrabiam mam takie rachunki za wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj z tym myciem tyłka
po każdej kupie:D chyba można użyć chusteczek nawilżanych ,a efekt jest taki sam;) ja tak robię, poza tym biorę prysznic rano i wieczorem (nie kąpiel) i na pewno nie czuję się brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by moj maz myl sie co 2 dn
zdechlabym ze smrodu on tak sie poci za to lubie jak lize moja nieumyta od 2 dni myszke cala od sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Ja i mąż podmywamy się po kupie, dziecko też myję wodą i mydłem po zrobieniu kupy. Chusteczkami nawilżanymi to można noworodkowi tyłek podetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
+czasem codziennie,czasem co drugi dzień (nigdy rzadziej),co drugi dzien wtedy gdy np jest przeziebiona i nie chcę ją męczyć,lub zmęczona lub mielismy dzien pełen wrazen i nie ma juz czasu na kapiel;),słyszalam ze w Anglii kąpie sie niemowlaka raz w tygodniu heh to dla mnie lekka przesada, pamietam,jak bylam z małą w szpitalu,miala zapalenie oskrzeli,takie dosc powazne i tam byla tez dziewczynka miala 7 miesiecy(miala jereszcze gorszy stan od mojej-ciagle gorączka,katar niedający oddychac itd) i matka tej dziewczynki miala taką zelazną zasadę zeby kąpac dziecko codziennie o stałej porze i raz ta dziewczynka spala o tej porze kapieli ale matka niezłomnie obudzila dziecko (całe w gorączce) i wsadzila do wanienki szpitalnej,Boże jak to dziecko się darło... popieram dbanie o higienę ale nie popieram braku wyobrażni i nadgorliwosci ktora jest gorsza od faszyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakak
Serio podmywacie sie po kupie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wielu krajach
np Wlochy czy Francja nawet nie znajdziecie lazienki nie wyposazonej w BIDET. jak znajomi z Wloch przyjechali to byli tak zniesmaczeni brakiem bidetow, nie moglo im sie w glowach pomiscic ze tu praktcznie kazdy z brudnym tylkiem lata :P kazdy tylko pytal: to u Was nikt po kupie nie myje tylka? wszyscy tacy brudni chodza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego noworodkowi mo
żna a starszemu i staremu nie?:O no litości:O jak dziecku chce sie kupę poza domem to co robisz? każesz nieść do domu czy moze szukasz umywalki by mu ten tyłek umyć po kupie w mieście?:O śmieszna jesteś, doprawdy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego noworodkowi mo
jacy brudni? o czym wy klepiecie? użycie chusteczki nawilżanej po zrobieniu kupy oznacza dla was brudny tyłek?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Tak, myjemy, jak jest możliwość oczywiście :0 I bidet mi wcale nie potrzebny: wchodzę do wanny i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paroova
To znaczy, że sie brudna do łożka kladziesz, a dopiero rano się myjesz ?!!!! :O O ja pyerdole :O Nie chce nawet myslec jak wygląda twoja pościel. Chyba, że ja codziennie zmieniasz, ale w to tym bardziej nie wierze. Jezu, z taka brudna nieumytą dupa do łóżka sie polozyć, szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaNiska
Chociażby dlatego, że ciężko noworodka umyć od pasa w dół pod prysznicem czy w wannie, a kąpać pary razy na dzień nie bardzo się opłaca. Poza tym przyznajcie, że noworodek, który je samo mleko ma nieco inną kupę i jej zapach niż dorosły człowiek prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wielu krajach
wiadomo ze jak sie chce to i bez bidetu da sie rade. ale nie bez przyczyny u nas nie ma bidetow- 99% Polakow nie myje tylka po kupie czy siku. I nie chodzi tu o to zeby wrocic do domu z miasta i sie odrazu myc bo sikalam w markecie. w tym momecie uzyj chusteczek nawilzajacych a jak w domu mozesz to sie podmyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by moj maz myl sie co 2 dn
ci co sie myja coziennie wydobywaja z siebie brzydki zapach jak w chlewie no i musza codziennie sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×