Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość szukam i szukam

Szukam uczciwej agencji pracy za granicą

Polecane posty

Gość szukam i szukam

Witam-jak w temacie Szukam uczciwej agencji pracy. Szukam pracy najchętniej w zakładzie,fabryce. Mam zamiar wyjechać i zamieszkac za granicą. Mam dziecko 12 lrtnie które chciałabym zabrac ze sobą. Może ktoś zna agencje lub "coś" podpowie. za wszelkie sugestie i rady serdecznie dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 zlodzijkajak
jak ty to sobie wyobrazasz? ze co? ty na 13h do fabryki a dziecko z kim? gdzie na kwaterze z robolami/? czt na kepingu?a moze z 15 osobami w pokoju? to nie polska najpierw trzenb a zalatwic szkole itp przez agencje pracujesz w roznych miejscach.. .. nie da rady powiem ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 zlodzijkajak
jak ty to sobie wyobrazasz? ze co? ty na 13h do fabryki a dziecko z kim? gdzie na kwaterze z robolami/? czt na kepingu?a moze z 15 osobami w pokoju? to nie polska najpierw trzenb a zalatwic szkole itp przez agencje pracujesz w roznych miejscach.. .. nie da rady powiem ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 zlodzijkajak
jak ty to sobie wyobrazasz? ze co? ty na 13h do fabryki a dziecko z kim? gdzie na kwaterze z robolami/? czt na kepingu?a moze z 15 osobami w pokoju? to nie polska najpierw trzenb a zalatwic szkole itp przez agencje pracujesz w roznych miejscach.. .. nie da rady powiem ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma uczciwych agencji
a do fabryki sama sie dostan jak znasz jezyk. jak nie znasz jezyka to nie wyjezdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78 zlodzijkajak
masz fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 78 zlodzijkajak
78 zlodzijkajak - chyba widzisz wszystko w czarnych kolorach-znam kobiete która wyjechała przez agencje do pracy w fabryce-po trzech miesiącach wróciła juz tylko po swoje rzeczy i 8 letnie dziecko-mieszka w Niemczech 2 lata-pracuje a dziecko chodzi do szkoły. Nie mam z nią kontaktu więc nie ustalę agencji dzięki której wyjechała. Nie kazada agencja jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha4
to ile godzin dziennie ona pracuje w tej fabryce? - przecież ośmiolatka trzeba zaprowadzić i przyprowadzić ze szkoły i raczej takiego dziecka nie zostawia się się samego w domu kiedy się idzie na nocną zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enaela
Do Mamy z dzieckiem.."szukam szukam.Jesli interesuje Cię praca (na poczatek) w czechach to napisz na mojego meila.Dobra prace ta za 15-18 tyś .koron przez agenture słowacką.Hotel z darma lub dopłata do mieszkania ( na hotelu tez z dziećmi mieszkają.)Pracując ze słowakami szybciej nauczysz się języka bo bardziej przypomina nasz niz czeski.Nashle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajwlor
zobacz sobie na http://epser.com :) to strona agencji Eurokontakt z Wrocławia. ja byłam z nimi dwa razy w Austrii i nie mogę narzekać :) może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
właśnie patrzyłam ten "esper" - 4 euro na godzinę za pracę w polu i wyżywienie we własnym zakresie - a myślałam, że organizowanie obozów pracy jest nielegalne, a niewolnictwo już dawno zniesione - ale ja naiwna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sobie to rowniez wyobrazasz. Wyjezdzasz za granice, agencja np. zalatwia Ci mieszkanie na kupie z turkami, czechami i polakami, wysyła Cię do pracy a dziecko z kim zostawiasz ? Kiedy załatwisz szkołe , wszystko trzeba osobiscie załatwiać. Bardzo duzo takich ludzi przyezdza do UK bez języka, bez wiedzy o czymkolwiek ktorzy myślą ze to wszystko takie proste wyjechać i juz. Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajwlor
zależy, do jakiej pracy chcesz wyjechać :) w niektórych miejscach jest 4 euro a w innych więcej - zależy od zakładu. warto zadzwonić i się dowiedzieć a nie od razu narzekać. dla ludzi, którzy w Polsce nic nie mogą dla siebie znaleźć to często jedyne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzacie sie pracowac
z 4 euro za godzine, to teraz sie nie dziwie, ze chca przeganiac Polakow z calej Europy, przecez my rujnujemy innym narodom zycie, zmuszamy ich zeby zgadzai sie ponosic wysokie koszty zycia pracujac za miske ryzu, losie przeciez za pare lat bedzie poprostu POGROM POLAKOW W EUROPIE tj kiedys zydow i wcale sie nie dziwie, beda nas pedzic jak bydlo spowrotem do Polski, palic nasz domy i wyzywac od najgorszych. Juz teraz wiem dlaczego jestesmy dla nich gorsi od Cyganow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
"za pare lat bedzie poprostu POGROM POLAKOW W EUROPIE tj kiedys zydow i wcale sie nie dziwie, beda nas pedzic jak bydlo spowrotem do Polski, palic nasz domy i wyzywac od najgorszych." stwierdzam, że to wcale nie jest takie niemożliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreollo
ja byłem z eurokontaktem dwa razy, raz w niemczech i raz w austrii i zawsze było bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia32
ja zastanawiam się nad tą ofertą: http://epser.com/oferty-au czwarta od góry. praca dla kobiet w Austrii przy " przebieraniu owoców oraz na polu przy przycinaniu krzewów owocowych" - co o tym sądzicie? słyszałam, że ten Eurokontakt jest okej. ktoś będzie jechał w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeawil
Dzień dobry, chciałabym odświeżyć temat. Czy słyszałyście coś może o agencji Expateam? Agencja istnieje od 2006 roku, a nie mogę znaleźć żadnej opinii o nich, wydaje mi się to podejrzane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batlak
Może ta firma Ci się przyda w takim razie http://pracaidealna.pl/ Tłumaczą cv na norweski i pomagają się odnaleźć na norweskim rynku pracy. To zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze propozycje pracy w niemczech w charakterze opiekunki osób starszych znajdziesz pod adresem www.friggawork.pl. Agencja opieki specjalizuje się w rekrutacji opiekunek do niemiec i luksemburgu i oferuje naprawdę nie tylko dobrze płatne zatrudnienie ale również ubezpieczenie, opiekę koordynatora i bilety kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pracę opiekunki w Niemczech, to ja szukałam po portalach np http://www.praca-niemcy.com, sporo agencji się ogłasza w internecie, więc warto ich szukać w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o uczciwa agencje to tylko VPU Polska. Korzystalem juz z kilku innych, ale bywalo roznie. Z VPU wszystko jest tak jak nalezy, pieniadze w terminie, wszystko zorganizowane, transport itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Rekrutacje zatrudniania w charakterze pracowników tymczasowych na pewno przeprowadza agencja pracy Toolip. Moja firma często zleca jej tego rodzaju zadania więc wydaje mi się, że z powodzeniem możesz skorzystać z jej pomocy. Agencja ma swój serwis pod adresem www.toolip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie pracy w Holandii, to sporo ogłoszeń i namiarów na agencje pracy właśnie w Holandii znajdziecie na stronce http://www.pracaholandia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczciwe agencje są zarejestrowane jako agencje zatrudnienia, więc lepiej współpracować z tego typu firmami, niż się naciąć na jakieś nieuczciwe ogłoszenia. Na przykład tutaj masz dużo ogłoszeń: http://szukampracy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokitiki
Też słyszałam, że Holandia to spoko miejsce na pracę. Może odezwij się do VPU? Podobno to dobra agencja, zobaczysz jaką dadzą CI propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dantyy6
Jakiś czas pracuję przez agencję pracy Toolip z Gdańska (www.toolip.pl) i współpraca układa mi się świetnie. Zawsze wypłacają wynagrodzenie na czas lub nawet przed czasem, mam podpisaną legalną umowę. Jak dla mnie dużym plusem są także przyjaźnie nastawieni, bardzo pomocni pracownicy do, których zawsze można się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytyk
Jak wyżej, VPU to dobra firma, Spokojnie możesz do nich uderzać, uczciwi i porządni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×