Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 B贸艂 kregos艂upa..

Masa偶 w Krakowie- gdzie??

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
Je艣li masa偶 kr臋gos艂upa to ja bym si臋 na Twoim miejscu do fizjoterapeuty wybra艂a a nie zwyk艂ego masa偶ysty. Polecam Ci RehaPro w Krakowie na Senatorskiej. Tam pomog膮 twoim plecom.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 korkint
Mnie pomog艂y fizjoterapeutki z Be Active. Maj膮 gabinet na Zagrodzkeigo, to na klinach w Krakowie. Szefowa jest po osteopatii wi臋c efekty mega. szczeg贸艂y mo偶na sprawdzi膰 na www.rehabilitacja-beactive.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
w Krakowie to tylko Be Active. mo偶na zapisa膰 si臋 przez ich stron臋 www.rehabilitacja-beactive.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A je艣li Krak贸w nie wyczerpie waszych oczekiwa艅, wybierzcie si臋 do jednego z najlepszych SPA w Nowym S膮czu - Yasumi i spr贸bujcie masa偶u na 4 r臋ce - moc dozna艅, wspania艂y relaks... Szczeg贸艂y https://nowysacz.yasumi.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A je艣li Krak贸w nie wyczerpie waszych oczekiwa艅, wybierzcie si臋 do jednego z najlepszych SPA w Nowym S膮czu - Yasumi i spr贸bujcie masa偶u na 4 r臋ce - moc dozna艅, wspania艂y relaks... Szczeg贸艂y https://nowysacz.yasumi.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja poleci艂abym tego masa偶yste: http://masazkrakow.business.site/ doje偶d偶a tak偶e z 艂贸偶kiem. By艂am u nie na kilku masa偶ach i plecy mi pu艣ci艂y, mia艂am bardzo spi臋te.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaja87889
Byli艣cie kiedy艣 na masa偶u tajskim? Mega sprawa naprawd臋, polecam si臋 przej艣膰 na takim masa偶, jak jeszcze nie mieli艣cie okazji, w Krakowie przy. ul. Krowoderskiej 52 znajdziecie taki gabinet masa偶u - http://www.thaisun.pl/pl/salony/salon-krakow-centrum .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Taraamo
Zdecydowanie tak, moim zdaniem te偶 wygrywa Tajski Masa偶 http://www.tajskimasaz.pl - rewelacyjnie si臋 relaksuj臋. Przypominaj膮 mi si臋 te偶 wakacje, chyba nie ma nic przyjemniejszego ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja polecam masa偶yst贸w z www.masazkmb.pl mi pom贸g艂 pan Michal, profesjonalnie w dobrej cenie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja uwielbiam masa偶 gor膮cymi kamieniami bo najbardziej mnie relaksuj臋. Jak mam czas to najcz臋艣ciej odwiedzam salon pi臋kno艣ci "NATURALNIE PI臉KNA w Krakowie na Pilot贸w. W salonie mo偶emy si臋 zrelaksowa膰 i odda膰 si臋 w r臋ce Pan i przeprowadzi膰 szereg zabieg贸w upi臋kszaj膮cych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
osobi艣cie polecam masa偶 z dojazdem do domu. Aktualnie korzystam z us艂ug Tao masa偶u i czuj臋 du偶膮 popraw臋 samopoczucia, wszystkie napi臋cia odpuszczaj膮. Dodatkowo w ofercie s膮 masa偶e orientalne, kt贸re maj膮 pod艂o偶e duchowe :) profesjonalne i bardzo mi艂e podej艣cie do klienta. Kontakt telefoniczny: 511616182, maj膮 te偶 stron臋: taomasazu.pl. Pozdrawiam, Kasia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W艂asnie w Krakowie to najlepiej jest w www.naturalnie-piekna.com. Ja tam chodz臋 na masa偶 gor膮cymi kamieniami i na depilacj臋 woskiem. Zawsze jestem zadowolona i zrelaksowana po ca艂ym tygodniu pracy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polecaj膮ca zadowolona
Ja polecam pani膮 Bernadete. Przyjmujena czerwonych makach. Na pierwszym spotkaniu po pomacaniu moich plec贸w powiedzia艂a, 偶e na pewno mam b贸le g艂owy i problemy z oddychaniem. Wszystko si臋 zgadza艂o i po serji masa偶y ust膮pilo. Teraz chodze do niej raz w tygodniu i nie pami臋tam o b贸lach g艂owy. Je艣li si臋 nawet pojawi jakie艣 napi臋cie w tygodniu to tym jednym masa偶em je niweluje. Podam jej numer tel 607 332 331

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anka Krakowianka
Ja z przyjemno艣ci膮 wracam do Mercure Rac艂awice Dos艂o艅ce. Fajna alternatywa na wypad za miasto i doskona艂e miejsce, aby zadba膰 o siebie. Ja zawsze korzystam z oferty rehabilitacyjnej, aby usprawni膰 swoje cia艂o i wzmocni膰 mi臋艣nie kr臋gos艂upa. Dla urozmaicenia warto r贸wnie偶 zapozna膰 si臋 z egzotycznymi masa偶ami z zak膮tk贸w 艣wiata lub poprawi膰 stan swojej sk贸ry gabinecie kosmetycznym. Smaczne jedzenie i du偶a przestrze艅 dla najm艂odszych. My艣l臋, 偶e ka偶dy kto tylko ma ochot臋 oddali膰 si臋 od Krakowa, znajdzie tu co艣 dla siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Warto odwiedzi膰 krakowskie Studio Masa偶u Dewi, kiedy偶 narzeczony przygotowa艂 dla nas taki rocznicowy, bardzo intymny i wyj膮tkowy wiecz贸r tylko we dwoje. Udali艣my sie do Studia Dewi na masa偶 Tantryczny. Oj nie da sie tego opisa膰, to trzeba prze偶y膰 na w艂asnej sk贸rze, ale tak pobudzona, tak zrelaksowana i na艂adowana mi艂o艣ci膮 nie czu艂am si臋 w 偶yciu. Ludzie myl膮 go z masa偶em erotycznym...to nie ta teoria, warto poczyta膰 o masa偶u tantrycznym ... polecam ka偶demu...potem kolacja i kwiaty ju偶 nie zrobi艂y na mnie takiego wra偶enie, ale wiecz贸r by艂 niesamowity http://studiodewi.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesiek564
Zgadzam si臋, te偶 by艂em jaki艣 czas temu na masa偶u tantrycznym w studiu Dewi i szczerze polecam bo to niezwyk艂e do艣wiadczenie. Tak si臋 zrelaksowa艂em i jako艣膰 samego masa偶u godna polecenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dok艂adnie, jak masa偶 to bezapelacyjnie Studio Dewi. w wielu miejscach by 艂am,ale tu nie tylko masazystki rewelacyjne maja ale i atmosfera sama w sobie jest wyj膮tkowa. 艢wiece, muzyka, wystr贸j...to wszystko sprawia, 偶e si臋 cz艂owiek prawdziwie wycisza, uspokaja, relaksuje. To bardzo istotne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Witam polecam Salon Sensuality- Studio pi臋knego cia艂a przeniesione teraz na 呕abiniec. Masa偶 najlepszy na jakim by艂am od poczatku do ko艅ca rewelacyjny relaks! Prawie 2 godziny Skorzysta艂am z Lomi lomi I przez kilka kolejnych dni czu艂am sie bardzo pozytywnie i zrelaksowana!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aniciakk
Dewi znam ale nie wiem czy s艂yszeli艣cie 偶e 4 grudnia otwieraj膮 nowe studio masa偶u Unity Point? Druga strona rynku, ulica Metalowc贸w. Chce si臋 przej艣c, pewnie na otwarcie b臋d膮 jakie艣 atrakcje, mo偶e zni偶ki...ale zaciekawi艂a mnie oferta masa偶u tantrycznego na cztery r臋ce czy tantra unity - jedno艣c par...akurat co艣 na rocznice naszego slubu www.unitypoint.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Komuniuszka

Aniciakk i jak bylas na otwarciu :D? bo ja bylam 馃檪 swietnie bylo 馃槃聽no i juz termin na tantre ustalony 馃槃聽najpierw ide sama na violet a potem po swietach wybieramy sie na unity z mezem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Amanda

Do tego Unity Point te偶 si臋 przesz艂am, g艂贸wnie z ciekawo艣ci - i zdziwi艂am si臋 jak by艂o w porz膮dku. Wiecie wiadomo czasami stereotypy itd. Ale warto si臋 wybra膰 na taki masa偶 tantryczny i przekona膰 si臋 na sobie, nie wierze 偶eby ktokolwiek 偶a艂owa艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 go艣膰, Go艣膰

Ja polecam rewelacyjnego masa偶yst臋 Pana Piotra, ma znakomite wyczucie, indywidualne podej艣cie do Klienta i wieloletnie do艣wiadczenie. Swego czasu przyjmowa艂 w Prokocimiu, jak znajd臋 nr tel. to napisz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klasunia

oj dziewczyny pisza prawde 馃槃聽tantra w studio dewi to mistrzostwo - w zyciu chyba sie tak dobrze nie czulam jak po tym masazu 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anusia

Mo偶e nie Krak贸w, ale ostatnio z przyjaci贸艂k膮 przez przypadek trafi艂y艣my na wyje藕dzie integracyjnym do hotelu Dos艂o艅ce, jest to hotel ok. 40km od Krakowa. W hotelu pracuj膮 balijki, kt贸re wykonuj膮 wspania艂e masa偶e balijskie, z kt贸rych w艂a艣nie skorzysta艂y艣my.. Cz臋sto chodzimy na masa偶e do r贸偶nych salon贸w, ale to by艂o co艣 na prawd臋 wartego uwagi, nie by艂 to zwyk艂y masa偶 relaksacyjny, ale mocniejszy masa偶, du偶o ucisk贸w, ale nie tylko g艂askanie... Na pewno wr贸cimy do tego hotelu, ze wzgl臋du na to spa i 艣wietne masa偶ystki.. Gor膮co polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kakaja

dla mnie nie ma lepszego Studia masa偶u jak Dewi. Piekne wn臋trze, nastrojowa muzyka, profesjonalne masa偶ystki. Dla mnie raj聽http://studiodewi.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nikodem

Mnie si臋 te偶 bardzo podoba w Studio Unity Point, moje dwa ulubione miejsca na mapie Krakowa i na prawde profesjonalny masaz聽www.unitypoint.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 libella
Dnia 26.01.2019 o 14:11, Go艣膰 kakaja napisa艂:

dla mnie nie ma lepszego Studia masa偶u jak Dewi. Piekne wn臋trze, nastrojowa muzyka, profesjonalne masa偶ystki. Dla mnie raj聽http://studiodewi.pl/

masz racj臋 , potwierdzam jak w Krakowie to tylko Studio Dewi. Od dawna do nich chodze i na masa偶 klasyczno - relaksacyjny, lomi lomi, no i tantra. w ko艅cu si臋 odwa偶y艂am , nie do opisania wra偶enia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zender

Potwierdzam jesli chodzi o masaz Unity Point, mam blisko, bardzo profesjonalne masa偶ystki. Podoba mi si臋聽www.unitypoint.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×