Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość gndkka
Może i komuś imponuje portfel ale czy to oznacza, że każdy 30latek ma kase? :D Znam wielu młodszych ludzi, którzy są nawet zamożniejsi. Wiek tu nie ma nic do tego. Poza tym nie wierze, że koleżankom imponuje to, że przyczepił się do kogoś ktoś znacznie starszy. W moim przypadku raczej robiono sobie z tego żarty i nazywały ich "naiwnymi staruchami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkatrtr
Prawda jest taka że faceci bardzo szybko brzydną,po 25 roku życia są już przekwitli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
szkoda ze kobiety jeszcze szybciej. zreszta ten temat dobitnie o tym swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gret;;;;;;
swet... jestem kobieta i mysle ze masz racje tak to własnie wyglada ,no moze i w tym tłumie spotkasz taka z która zostaniesz na zawsze ..ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnn.......,,,
moj ex wlasnie znalaz sobie 22 atke a sma ma 40 heheh powodzenia zycze i bardzo trwałego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierć ffrrajerom
trwałego dopóki ma trwały dostęp do gotówki ta siksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahemngvit drajnghtwet
annaMaria jest zazdrosnym starym pasztetem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zal mi ciee
autorka pewnie stara kolo 30 juz, wiec zazdrosci nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahemngvit drajnghtwet jest
żałosnym podstarzałym erotomanem i nawet nastolatki go nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda, fajna, inteligentna
A ja nie widze z tym nic zlego, sa jeszcze mlode i majace w glowie cos dziewczyny, 6 miesiecy temu poznalam faceta pod 30 i wcale nie jest swinia, do tej pory utrzymujemy kontakt, spotykamy sie i wiele dla mnie robi. Sa wyjatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnn.......,,,
hahahah zal mi ciee no nie zgodze sie z toba ,bo czego maja zazdroscic małolatom ze daja dupu za fri praktycznie ,ze wystarczy piwko w knajpie czy na baletach ,ze facet starac sie nie musi a na dodatek bzyknie na tyle sposobów na ile zechce a sam nie bedzie sie musiał wysilac ---jesli to ma byc powód do zazdrosci hahha gratulacje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda, fajna, inteligentna
W imieniu madrych malolatek: nie, nie jestesmy ladne i nie dajemy dupy byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahemngvit drajnghtwet
"Jahemngvit drajnghtwet jest żałosnym podstarzałym erotomanem i nawet nastolatki go nie chcą" - Ubodłaś mnie prosto w serce 😭 - Zaraz? przecież ja nie mam serca! :P :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda, fajna, inteligentna
upuouo bo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a milosc?
...to juz milosc sie nie liczy tylko seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..............,,
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
Po przeczytanych wpisach coraz bardziej uświęcam się w przekonaniu ze faceci pod 30 polujący na nastolatki to zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babjikalka...
Też nie trawie takich obrzydliwych dupków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka niedawno
co wy pierdolicie. wychodzi z was zawisc i zazdrosc. autentycznie. sama nie jestem juz nastolatka, ale sie opamietajcie i przestancie generalizowac. mnie sie od zawsze podobali kolesie kolo 30. nawet jak mialam 15-16 lat. imponowali mi wiedza, doswiadczeniem, zaradnoscia etc. podobali mi sie tez fizycznie. za to ni chuja sobie nie wyobrazalam byc z jakimś kajtkiem w moim wieku. wiekszosc facetow w wieku 15-25 lat są po prostu głupi :o i to oni dopiero chca poruchac. ja tam poznalam swojego meza jak mialam 18 lat, a on mial 34... no tak mnie chcial przeleciec, a potem rzucic ze mnie rucha już 5 lat z czego rok po slubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaMaria28 Po przeczytanych wpisach coraz bardziej uświęcam się w przekonaniu ze faceci pod 30 polujący na nastolatki to zwierzęta. Co innego uganianie sie a co innego normale ; PRZYPADKOWE poznanie...:-) Znam osobiscie taka pare, sa ok 8 lat juz razem. Osobiscie 18 i 34 hmmmm dla mnie za duzo ale jesli jestescie szczesliwi to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbfvn
dziwi mnie tylko jedna rzecz,ze,17 ki,18 aski, 20 estki sie tutaj wypowiadaja nazywajac 30 estki zazdrosnymi staruchami itp,a co wy myslicie ze wasza mlodosc stoi w miejscu??? juz za kilka lat same bedzieci staruchami i wasi faceci beda ogladac sie za nowymii ladniejszymi 17 astkami....czyli jak to si mowi,nie mow hop poki nie podskoczysz...lata leca i czas nie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORO MLODE LASKI LUBIA STARSZYCH FACETOW A FACECI LUBIA MLODE CIALA TO WSZYSTKO WPORZADKU - PROBLEM MAJA TE SAMOTNE 30 STKI KTORYCH NIKT NIE CHCE I TO ONE SIE ZALA ZE JEST ZLE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaikaiamammamamnbdbb
Jak jak byłam nastolatką,to prędzej bym się porzygała niż z takim starym prykiem pod 30 się umówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29,1
10 lat temu mialam 19 lat i wlasnie wtedy "przycielam slimaka" z okolo 30-latkiem. wiecie co- zemdlilo mnie i prawie sie pozygalam;( co innego teraz mam 29 lat i faceci do 35 rz spokojnie maja u mnie szanse. pisze maja szanse bo jestem naprawde zajebista, zadbana, atrakcyjna 29 latka i nie kazdy ma u mnie szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka60000
Jak dla mnie 30 latek dla na nastolatki to obrzydliwa kreatura dla 28 latki jest ok ale nie oszukujmy się człowiek nie pięknieje z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastolatkaaaa
Ja się wypowiem tak zależy jaki facet,większość ma brzydkie matowe twarze,ale zdarzają się rodzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkimniakkajajajja
Też jako nastolatka nie poleciałabym na starego pryka pod 30 bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PapkaDlaMnieeeeeeee
W pełni popieram autorkę topiku,wyjęła mi te myśli z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lska;d jmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!! - stwierdzila 28 latka..... a co ciebie w ogole obchodza preferencje innych ludzi, wybor kazdej kolezanki i kazdego kolegi tak komentujesz? zazdrosna jestes? masz monopol na odpowiedni dobor naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk
taaa znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×