Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość keysome
Ims...znaczy,ze Tobie priorytet z dupy na zycie zmieni sie dopiero kolo 45?Gratulacje:D Dziwne,ze w rozumkach takich niedorozwinietych emocjonalnie chlopcow nie pojawia sie mysl,ze i oni sa zuzyci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarasmithhh
on29latWawa "Trochę wychodzi z tego smutna konkluzja ze facet w pewnym wieku przestaje mieć możliwość bycia z nastolatką,smutna to konkluzja bo nastolatki są bardzo urocze maja w sobie pewna magie.Fajnie by było mieć dziewczynę nastoletnią wrażliwa romantyczkę która lubi tak jak ja metal i chodzić z nią nocą po mieście i patrzeć w gwiazdy ehhh bardzo brutalnie ten temat sprowadził mnie na ziemie " wydaje mi się że tak właśnie jest,żadna nastolatka nie zakocha się w 29 latku przecież to oczywiste skoro może mieć ładnego chłopaka w swoim wieku,facet też z wiekiem nie pięknieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ldddddccccccccccc
No coz, ja jako byla nastolatka ;) ktora majac lat 15 chodzila z chlopakiem o 10 lat starszym, moge sie wypowiedziec. Po pierwsze, z nikim nigdy nie bylam dla pieniedzy. Po prostu starszy chlopak byl dla mnie atrakcyjniejszy, odpowiedzialnejszy etc-wtedy. Wiem, ze jego we mnie zafascynowala mlodosc, energia i te de. Nie zaluje tego zwiazku ale po latach uwazam, uwazam ze tak mlode dziewczeta nie powinny wiazac sie z tak starszymi chlopakami. Po prostu. Nie i juz. Takiej dziewczynie to niezbyt sluzy, taki juz ma swoje lata i chce czegos wiecej- dla jasnosci, nigdy nie doszlo do niczego pomiedzy mna a nim choc on bardzo nalegal.I to nie wszystko. Wiadomo tez, ze taki zwiazek nie bedzie trwal latami, facet w tym wieku juz chce na stale. Dziewczyna powinna sie wychodzic na randki, poznac spotkac sie z mlodymi chlopcami, pozyc mlodoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo.ni.sia
dla mnie związek normalnego 30 latka i 20 latki jest np normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ldddddccccccccccc
20 latki oczywiscie ale nie 16 latki bo to w tym temacie chodzi malolaty to jest kuszace miec starszego, ale kategorycznie niezbyt dobre dla tak mlodych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat i jestem z 18latką i mam w dupie co sobie myślą inni na ten temat a to że jest młoda mi jak najbardziej odpowiada bo wolę 18tkę niż dziewczynę w swoim wieku to naturalne i każdy facet by tak chciał.Moja dziewczyna w ogóle nie zwracała uwagi na to że mam 27 lat, myślicie że mnie pytała o to ? Większość dziewczyn nie zwraca uwagi na wiek kolesia bo nie liczy się wiek tylko sposób bycia, zaradność, podejście do życia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż...jakbyś była atrakcyjna
gość urodzinowy 28 biest29 rozumiem twoją frustrację bo nie łapiesz sie w przedziale. No ale co mam ściemniać. kobieta lat 29 zapewne zainteresuje mnie gdy będę miał lat 35. Mozesz teraz po mnie jezdzic ale prawda taka jest ze dla faceta liczy sie przede wszystkim wiek i młodosc a dopiero potem to czy będę miał wspólne tematy do rozmowy z taką 16 latką. Jakiś ty głupi "gościu":o. Dla faceta wiek się nie liczy, a WYGLĄD! No, ale może jesteś tym wyjątkiem, który tylko w metrykę patrzy od razu po zapoznaniu i bierze każdą nastolatkę, jak leci, nawet z widocznym trądzikiem i sporą nadwagą. No ale nie ma to jak młodość, nie?:D. Przecież te Siwce, Krupy, Muchy itp. to stare, zapuszczone krówska, których kijem byś nie ruszył, Adonisie, co?:-D Na pocieszenie dodam, że ty zaraz już też będziesz się rozlatywał:-). Faceci po 30-tce, zwłaszcza tu, w polandii, bardzo szybko się starzeją i mało który jest naprawdę atrakcyjny. Wtedy to już ciebie żadna nie zechce i chyba będziesz musiał w ogóle orientację zmienić::classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeefgtrg
a ja nie znam zadnego faceta po 30 kotryby ogladal sie za gownairami. Najwyrazniej masz do czynienia z patologia bo normalny facet szuka dla siebie partnerki na swoim poziomie intelektualnym i mniej wiecej wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdeefgtrg
IMS a wy po 30 to niby jak wygladacie?? boskie adonisy?? buahahah w wiekszosci z was gto stare podsiwiale dziadki z wielkimi bebzonami, zarosnieci, byle jak ubrani i smierdzacy. Ja jestem po 30 i dopiero teraz wiem co to powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahgvfrfgrgtghth
ci ktorzy pisza o mlodosci i swiezosci to zwykle pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahah tepe chopoki buahaha A skąd wiesz frajerze że ja z nią będę jak będę miał 40 ? :D A po drugie moja dziewczyna nie poleciała na moją kasę haha zapewniam Cię że nie zarabiam więcej niż statystyczny Polak.W życiu liczy się coś więcej niż tylko pieniądze i status materialny pusty ignorancie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie stare kutachy,
uganiające się za nastolatkami to po prostu seksualne niedojdy, ewentualnie impotenci:-D Wiadomo, że gówniara mając lat naście, to seks uprawia tylko albo z "wielkiej miłości", żeby chłopak nie odszedł, albo z ciekawości, "bo koleżanki już to robiły":-). Jeśli zaś chodzi o biologię, to takie dziewczynki potrzeb seksualnych jeszcze nie mają:-). Natomiast kobieta koło 30-tki i dalej, często jest wulkanem seksu i wieeele oczekuje od partnera. Jak widać, nie każdy może jej dać tę przyjemność. Tacy faceci, chcąc uniknąć kompromitacji, uciekają w śmieszne "związki" z nastolatkami, udając przed nimi super macho, bo tylko tyle im pozostało:-D:-D:-D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulocoelhowraju
Dentysta Welcome P.S. Tak samo żałośni są np. 40 latkowie i na dodatek jeszcze żonaci, uganiający się za parolatkami Tylko współczuć żonie, która ma tak nieszanującego się męża, a niestety wiele takich jest To juz jest pedofilia i nie ma nic wspolnego z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r6u6rd68
Ciekawe bo jakoś jak byłem z 26 latką i 32 latką to one wulkanami seksu nie były tylko sztywnymi kłodami które tylko po Bożemu i raz w miesiącu wystarczy, mało tego o lodzie i minetce to sobie mogłem tylko pomarzyć.Teraz mając 26 lat jestem z 20 latką i mam raj na ziemi, seks z nią jest lepszy niż mógłby mi się marzyć.W życiu nie związałbym się z 30letnią babą która miała już za sobą kanion facetów i problemów psychicznych.Tylko młode !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdak27l
Stare żałosne pierniki dla których taka bezbronna nastolatka jest lekiem na kompleksy.Na szczęście mało która poleci na takie pomarszczone wyłysiałe coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfds
kobiety mają jaja od nadrodzenia i nie produkują nowych . Co za tym idzie jest ono bardziej poddatne na deformacje genetyczne . mezczyzna produkuje plemnilki całe życie . Dlatego facet majacy w wieku 40 lat dziecko to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latiZakochanyWnastolatce
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetdtdtd
Skoro prawie 30 letni facet to wg was juz stare, wyłysiałe, pomarszczone próchno to jak nazwiecie faceta po 40, jak faceta po 50, jak po 60 ..itd... Przecież okolo 30 lat to szczyt atrakcyjnosci mężczyzny. Po drugie skoro 30 letnia kobieta nazywa swojego rowiesnika staruchem to znaczy, że sama gustuje w nastoletnich chłopcach? Ludzie nie pieprzcie głupot. Jak malolata gustuje to jej sprawa, jak nie ma ochoty to facet na siłe nie bedzie jej nękał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkakaka31lat
facetdtdtd-mam 31 lat i uważam że właśnie nastolatkowie na sex według mnie są fajnie i chciałbym takiego przelecieć,ale tego nie robię! bo mam już swoje lata i wole na partner kogoś dojrzalszego kto zna życie tak jak ja jest bardziej doświadczony,przez to pomimo zmarszczek wydaje mi się atrakcyjniejszy rozumiesz?Jak myślisz dlaczego kobiety szukają kochanka za kasę wśród młodych studentów,dla nas też tak jak dla was młodszy=atrakcyjniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwala mnie to jak ludzie w Polsce gadają tak stereotypowo że facet 30 lat to stary piernik a laska 30 lat to stara nieatrakcyjna utykająca już i umierająca panna :D Przy takim Polskim stereotypowym gadaniu można się naprawdę zestarzeć :D W Londynie albo Niemczech 30 letni facet się bawi ile wejdzie a staro czuje dopiero w wieku 80lat, kobieta lekko ponad 30tkę przechodzi drugą licealną młodość i większość z nich wygląda lepiej niż nastolatki i nikt tutaj nie wytyka drugiemu że nie powinien czegoś robić bo ma 30 lat..Nie ważne ile kto ma lat tylko ważne jest to na ile się czuje i tak to powinno wyglądać ale Polacy uwielbiają obgadywać, dowalać, zawiść to normalna sprawa w tym katolickim popierdolonym "kraju".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie spotykałam
z niedorozwiniętym emocjonalnie 29 lakiem. To była porażka. Z początku myślałam, że on może ma problemy w pracy, że jest taki zmęczony i gada ciągle o pierdołach jak 19 latek ale nie... z czasem było jeszcze gorzej. To są po prostu uwięzieni 17-latkowie w ciałach 30-latków. Smutne, ale co zrobić. Ma to nawet swoją nazwę- Syndrom Piotrusia Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi się, że facet dojrzewa
do 3 roku życia, a później to już tylko ROŚNIE 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevernine
"kobiety mają jaja od nadrodzenia i nie produkują nowych . Co za tym idzie jest ono bardziej poddatne na deformacje genetyczne . mezczyzna produkuje plemnilki całe życie . Dlatego facet majacy w wieku 40 lat dziecko to norma " ale z czego on te plemniki produkuje, a tfu! stare cielsko, stare płyny. nie bez banki spermy nie biorą takich staruchów pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek z marzeniami
Mam 37 lat i to 18 latki uganiają się za mną ! Natomiast 30 latki nie uganiaja się - one proponują mi pójscie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
Podnoszę temacik bo zauważyła ze dużo tego żałosnego czegoś na kafe ostatnio pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelkkaaaaasas
Tez takich capów ni trawie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr555
a ja mam 19 lat i tacy 30+ mnie kręcą, o wiele bardziej niż rówieśnicy,i wcale nie chodzi o ich kase czy coś. są po prostu interesujący,jak dla mnie. i jak miałam 15 lat wcale mi nie przeszkadzało jak się gapili czy zagadywali. kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr555
powiem, że nawet fajnie było jak miałam 15 lat a koledzy mojgo taty 30 + podszczypywali mnie i klepali po pupie, a potem dawali cukierki :) Miło wspominam te czasy, czułam się taka lubiana, słodka, pożądana i jeszcze masę słodyczy miałam. A tacie zawsze wódkę dawali , fajnie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr555
a żebys wiedział podszywaczu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×