Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość OlgaZkato
Taa jasne te wasze historie to sobie wyśniliście czy wymarzyliście? Nastolatką nie podobają się takie pomarszczone podstarzałe kreatury,zrozumcie to,jesteście żałośni jak podrywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacioKinoool
eee tam ja lubię nasteczki a mam 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz co się podoba
nastolatkom, skoro sama nastolatką byłaś ostatnio za okupacji hitlerowskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,..,
AnnaMaria28 No to zjawisko to już jakaś epidemia, dożo facetów jakich znam samotnych pod 30 zarywa do małolat i to nawet takich 15-16 letnich.To jest tak żałosne,taki jeden z drugim myśli że jest jakimś młodo wyglądającym adonisem a tu zakola zmarszczki i brzuszki chyba żadna rozsądna nastolatka na to nie poleci one maga mieć jakiegoś ładnego chłopca w swoim wieku po co im taki zniszczony życiem.Też zauważyłyście to żałosne zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh3434
Hehe no jak facet przed 30tką ma zakola zmarszczki i brzuch to gratuluję, trzeba być niezłym obibokiem żeby się do takiego stanu doprowadzić. Ja mam 29 lat, zero brzucha, płaski brzuch i lekki kaloryferek, brunet piwne oczy do tego jestem szczupły i wysoki. Nastolatki oglądają się za mną na ulicy a od roku chodzę z nastolatką ona ma 17 lat i leci na mnie i na mój wygląd jak sroka na czereśnie. Coś mi się wydaje że zazdrościcie po prostu że faceci wolą młode śliczne dziewczyny niż takie przeruchane i przeobracane babska jakimi jesteście które tylko potrafią wylewać żale na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,..,
AnnaMaria28 No to zjawisko to już jakaś epidemia, dożo facetów jakich znam samotnych pod 30 zarywa do małolat i to nawet takich 15-16 letnich.To jest tak żałosne,taki jeden z drugim myśli że jest jakimś młodo wyglądającym adonisem a tu zakola zmarszczki i brzuszki chyba żadna rozsądna nastolatka na to nie poleci one maga mieć jakiegoś ładnego chłopca w swoim wieku po co im taki zniszczony życiem.Też zauważyłyście to żałosne zjawisko? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Bredzisz ! to ze kazda małolate ładna chce wydymać kazdy facet bez wzgledu na wiek jest oczywistą oczywistoscia , ale tutaj sie prawie wszystko konczy -:) niestety tyle wiekszosc wspomnianych tu małolat jest warta tylko tyle dla faceta w obojetnie jakim wieku . a dla młodego szczegulnie bo ten jesli ładny moze wydymac wszystko od 15 latki do 50 latki styknie jak tylko bedzie wiedział jak to zrobic i da znaki kobiecie , ze tego chce . reszta to juz z górki i tylko nieliczne niedajki i córeczki amusi ktorych nikt nie chce mimo ze ładne bo głupie pozostają nietkniete i w obwodzie . Nikt nie bedzie zabiegał jakos strasznie o jakas dupę bo jest zbyt wiele chetnych by tracic czas na niewydymkę . a starsi panowie >>>>>>> :) ci to mają wziecie dpiero sa szarmanscy ustawieni , bogoaci to czegoz im wiecej trzeba , małolaty tego nie maja , a niestety kobieta to pasozyt i musi zyc z czegoś , a z małolata nie ma co wyssać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,..,
aha ja mam 48 lat i nie jeden młody by chciał tak wygladać , miec taką kondycje , wziecie , stan majatkowy itd. ...no to sie pochwaliłem , ale jest czym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze takkkkkkkkaaa
zawsze tak bylo, to nie domena dzisiejszych czasów, zreszta nastolatki same wchodza na penisa, zreszta dzisiejsze 30 letnie kobiety jak byly młode wcale nie były lepsze, tylko zal im dupe sciska ze traca zainteresowanie :D zreszta jaki jest sens naskakiwac takiej 30 letniej kobiecie, wybzykanej przez iles tam kolesi? zaden, chca szacunku i zainteresowania, to niech zaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze takkkkkkkkaaa
zawsze tak bylo, to nie domena dzisiejszych czasów, zreszta nastolatki same wchodza na penisa, zreszta dzisiejsze 30 letnie kobiety jak byly młode wcale nie były lepsze, tylko zal im dupe sciska ze traca zainteresowanie :D zreszta jaki jest sens naskakiwac takiej 30 letniej kobiecie, wybzykanej przez iles tam kolesi? zaden, chca szacunku i zainteresowania, to niech zaczna dbac o swoj wizerunek, a nie wskakiwac za mlodu poki jest branie kazdemu do łozka, a potem udaja jakie to one nie sa porzadne :D tylko frajerzy daja sie na to łapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh3434
Dokładnie tak racja zgadzam się w 100% z Tobą. Trzeba być nie lada frajerem żeby dać się złapać jakiejś lasce przed 30tką która szuka niby stabilizacji. Zarabiam pieniądze dla siebie a nie żeby utrzymywać jakąś laskę przed 30tką :) Wolę bzykać i chodzić z nastolatką bo nie dość że mam młodą i śliczną nastkę to taka wcale wiele nie wymaga, dla niej już samo to że idzie z takim facetem jak ja za rękę jest już super także sami wiecie. Mam to w dupie co inni o tym myślą, grunt że mi jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho bandyta
Z tym się zgadzam, nie ma sensu pakować się w związki z kobietami po przejściach, bo one i tak wzdychają to frajerów, którzy je zostawili, olali. Samotne 30 płaczą ze nikt ich nie chce, ale jak były młode to uganiały sie za dziwkarzami. Teraz gdy kończy się karta przetargowa w postaci urody, szukają jelenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze takkkkkkkk
zauważcie ze one postepuja dokladnie tak samo, tylko sa bardziej wyrachowane, problem tylko w tym ze nie zawsze maja okazje, kobieta sie szybciej starzeje jak facet, one to doskonale wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh3434
Mam parę takich znajomych przed 30tką co jeszcze 10 lat temu dawały dupy na lewo i prawo, ćpały i piły do upadłego a teraz wielce święte chodzą do kościółka, pracują w biurach i szukają faceta i MIŁOŚCI :D hahah Desperatki które nic w życiu swoim kurestwem nie osiągnęły a teraz szukają jelenia który by z nimi był. Lachę na to kładę, nigdy nie zwiążę się z dziewczyną w swoim wieku, zawsze będę szukał min 10 lat młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKlekkkkks
Święte słowa panowie tak na prawdę to poznasz dziewczynę, taką jaka na prawdę jest, wtedy jak ma naście lat bo potem,jak są dyskotekowymi kurwami to zaczynają udawać cnotki nie wydymki,a kurewstwo da się zauważyć w wyglądzie,skóra zniszczoną przez solare, zmarszczki pod oczami koło 30 itp. Po prostu stare kurwiska zaczynają pluć sobie w brodę że w młodości nie były grzecznymi dziewczynami bo takie najlepiej się urządziły.Mam 28 lat ale na dziewczynę wezmę max 21,bo fajne starsze są już zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz.,..,
nie wazne czy była dymana czy nie , po to ma cipe i jest ładna by dawała a chlopcy brali , byle by nie pyła puszczalską .... sex jest dla ludzi i nigdy bym nie nazwał kobiety puszczlska taką ktora daje mi bo inaczej siebie bym musiał nazwać puszczalskim jest pewna granica .... trudno mi ja okreslic piszac na forum . generanie nie znosze kobiet ktorym diabeł w piecu nie chajcuje , ale tez nie lubie tych co daja kazdemu ..... kobieta ma miec cheć i sie z tym nie kryc .ale ma tez sie szanować innymi słowy dzentelmenowi jak jej sie podoba ma dac , a gnojkowi ładnemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh3434
matacz Bardzo dobrze napisane, nic dodać nic ująć, idealnie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolkaJokaaaaa
Ja bym jeszcze dodała ten żenujący fakt ze oni myślą że te małolaty są z nimi,bo oni tacy zajebiści a tak na prawdę to lecą na ich portfel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaMoniadddd
Dobrze mówisz lecą tylko na kasę,dla nastolatki facet ze skórą 30 latka jest obrzydliwy i za darmo w życiu na takiego nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka2233344555
Poziom żenady takie zachowania jest dość spory,z jednej strony mamy brzydkiego dla nastolatki facet ponad 25 letniego który gdzieś zatracił hamulce a z drugiej chcąca sobie dorobić głupią siksę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
same jestescie zalosne zal wam dupe sciska ze ta kase 30 latek woli wydac na 18 latke niz na was i tu was boli kaszaloty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gndkka
jak byłam nastolatką to również zarywali do mnie podstarzali panowie :O Faktycznie żałosne, zawsze się z nich nabijałam wraz z koleżanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka2233344555
fghfhf- tu chodzi o stwierdzenie faktu facet ponad 25 letni nie będzie nigdy atrakcyjny dla nastolatki,ani jako kochanek ani jako miłość,on może takiej dać tylko kasę,a to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
zalosne dla kogo? chyba tylko dla ciebie:D zwiazki to zawsze jest uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gndkka
"same jestescie zalosne zal wam d**e sciska ze ta kase 30 latek woli wydac na 18 latke niz na was i tu was boli kaszaloty" Chyba jesteś tępy :O Myślisz, że atrakcyjna i młoda dziewczyna jest zainteresowana podstarzałym prykiem? Za wysokie progi. Wstyd mi było jak się taki do mnie przyczepił i ludzie na to patrzyli a koleżanki robiły sobie żarty. Tacy faceci robią z siebie jedynie pajaców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra, nie mówcie, że młódki nie lecą na takich podstarzałych amantów... Choć może macie rację, nie lecą na nich. Lecą na ich portfele? Na to, by udowodnić koleżankom, że są w stanie "mieć" dojrzałego? Nie wiem, mnie to nie obchodzi, co się komu podoba- ale dla mnie starszy odpada. Ale rozumiem, że są różne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam tutaj
Co się dziwić to normalne u kobiet w młodym wieku, że puszczają się że starszym facetem. Starszy to statystycznie bardziej majętny niż rówieśnicy i bardziej doświadczony w seksie a przeciwko to głównie chodzi kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam tutaj
Co się dziwić to normalne u kobiet w młodym wieku, że puszczają się że starszym facetem. Starszy to statystycznie bardziej majętny niż rówieśnicy i bardziej doświadczony w seksie a przeciwko to głównie chodzi kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhf
a 30 latki to nie leca na portfel?:D nie rozsmieszaj mnie. facet ktory zarabia minimalna krajowa predzej wyrwie mlodke chocby na jeden raz bo ta przynajmniej nie zapyta go ile zarabia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×