Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość to jest najlepsze
na kafeterii kobiety 23-letnie to jeszcze dziewczynki, a 26-latki stare próchna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro .
A według mnie wiek nie jest aż tak istotny. Nierzadko kobiety bliskie 30ski, lub po 30 są bardzo piękne i zadbane, szczupłe, gustownie ubrane, nie jak te bazarowe, różowe landryneczki, tylko kobieco i z klasą. Kobieta kobiecie nie równa, czasem jak postawisz obok siebie 18 i np. 28latkę, to ta druga jest bezkonkurencyjnie ładniejsza. Podrywanie przez dojrzałych facetów 30 i 30+ nastolatek rzeczywiście wygląda jak leczenie kompleksów i udowadnianie sobie i wszystkim, że jeszcze na delikwenta taka panienka poleci. A takich smarkuli nie brakuje, tylko prawda jest taka, że one głównie wtedy lecą na kasę, a nie na niego - żałosna musi być ta świadomość :D Inna sprawa, takim laskom czasem starsi mogą zaimponować wiedzą, rozmową, dojrzałością i doświadczeniem w podrywaniu, ale z seksem to nigdy nie dorównają małolatom, którzy mogą to robić bez końca, raz za razem :D A starsi no to wiadomo, potencja z wiekiem nie rośnie :D Za to u kobiet libido tak i takie zadbane, śliczne 30 są bardzo dobre w łóżku. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
przepraszam ale facet kolo 30-tki uganiajacy sie za 16-tka/17,18 tka jest po prostu pedofilem i tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
to sa faceci ktorzy boja sie dojrzalych,doroslych kobiet poniewaz te nie beda im sie podporzadkowywac a oni mysla ze taka malolata bedzie ich kochac bezwarunkowo. po 2 malolata nie ma doswiadczenia seksulanego i takiego doopka z innym porownac nie moze. wiec pedofil czuje sie w niebowziety :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyferrr
nie martw sie im chodzi tylko o seks z taka nie ma oczym rozmawiac to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulvdenhin
Wiesz co.. to normalne, ponieważ jest wiele takich głupich nastolatek. Każdy chciałby złapać - młodą, piękną i niedoświadczoną, a najlepiej jeszcze dziewice. Tylko po to, by przelecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to denerwuje.. ostatnio wracając do domu zatrąbił do mnie jakiś podstarzały koleś i pomachał, żałosne.. w dodatku podrywa mnie 22 letni sąsiad.. nie powiem, dba o siebie, nie jest brzydki, tyle że lovelas, alkoholik i karany w dodatku :o co rusz go widzę to zawsze z inną panną się prowadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz z kafee
mało który facet bedzie zainteresowany kobietą która obskoczyła eskadrę Nelsona. Gdyby dziewczyny nie były takie rozwięzłe to moze wiecej by bylo amatorów 30-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kurwa zalosni, ze uwazacie, ze 6 lat roznicy w wieku 19 lat to jest duzo. to ze wy jestescie niezaradnymi szmatami nawet w wieku 30 lat to nie moj problem ja w wieku 19 lat bylam juz dojrzala i mialam stala dobrze platna prace i SWOJE mieszkanie. faceta chcecie zeby was sponsorowal ja nie musialam lapac sponsora zalosne dziwki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet widac po wypowiedziach samych facetow "ja to moge zabrac ja na wakacje|" czy tu czy tam :o czy tez czy ma auto i dobra prace :o zalosni ludzie :o jakby to mialoby byc najwazniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaaaaa
powiem wam cos..mam 34 lata moj ex facet35 lat..oczywiscie uganial sie za nastolatkami...strasznie.to bylo nie do zniesienia.przez to min sie rozstalismy...a wiecie z kim sie teraz zwiazal?z brzydka 38 latka.jak to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
ja bym wolał dziewczyne młodą niz 30 latke , bo 30-tki nie są dziewicami .. Jestem prawikiem mam 28 lat i podobają mi sie dziewice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czemu faceci leca na mlode? :o nie tylko ze wzgledu na urode czy cialo ale dlatego zeby byc moze jej chociaz autem czy praca zaimponuja :o Bo takim "krolewnom" (miejskich szaletow :o ) 30 letnim trudno czymkolwiek zaimponowac, wiecznie tylko wymagania :o to i faceci maja was dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysome
Dziecko drogie...jestes taka madra,ze juz naprawde czytac tego tematu czytac nie musisz.Po co masz sie wkurzac?A tak nawiasem...widze,ze bogaty masz slownik,latwo wywnioskowac jakiego pokroju 'facet' uwaza cos takiego za atrakcyjne. Nie ma sie co bulwersowac,zadna szanujaca sie kobieta w takich kregach sie nie obraca i misiaczka Ci nie zabierze. Ja tez w wieku lat 20 mialam swoje mieszkanie,prace i na nikim sie wieszac nie musialam. I tez mi sie wydawalo,ze juz taka dojrzala jestem,a madrosci zyciowej to za 5 osob mialam. Teraz jestem po 30,wygladam na jakies 24 i moge wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysome
Mezczyzni mi imponuja inteligencja,zaradnoscia i poczuciem humoru oraz wiedza,nie autem. Boshe,co za pustostan:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keysome
Wystarczy przeczytac Twoja losowo wybrana wypowiedz,zeby sie zorientowac jaka z Ciebie gimbaza. W dodatku brak Ci pokory.No ale to juz Twoj problem,nie moj.Muminku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka popilokoki
Oczywiście, że panie macie rację -widok takiego starego pierdziela który się ślini do małolaty jest odrażający. Sama będąc malatą doświadzylam takich podrywów i było to odrażające a w szczególności jak jeszcze był taki koleś w wieku mojego ojca. Każda normalna dziewczyna w tym wieku pragnie byc podrywana i lubi przebywać ze swoim rówieśnikami -no cóż panowie młodym się jest a nie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś z koleżankami na imprezie podchodzi do nas chłopak koło 30 i zaczepia koleżankę koło 25 i mówi, że podoba się jego koledze o ksywie rambo czy cos w ten deseń, po czym z tłumu wyłania się koleś koło 50 :D Żebyście widziały jak spierniczał jak ryknęłysmy smiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trdtr
no sucho ma ta palma, no hahahha padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak za nastolatkami uganiaja sie 40-latkowie... znam pare takich... wielkie mi zwiazki... teraz juz sie skonczyly, ale zaczely sie jak one mialy 15, 16, a oni - ok. 36-40 Mnie z kolezanka tez zreszta pod koniec podstawowki tez podrywali jacys "tatusie". Trudno bylo ich splawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 lat i jak podchodzi do mnie chlop niech ma te 29-30 i nawet nie jest brzydki to i tak sb nie wyobrazam takiego starego brudasa brac po co mi taki jak ja bede miala 30 a on 42 to co ja bede miala za zycie z takim staruchem od razu mowie nie dziekuje maja duzo innych kobiet w swoim przedziale wiekowym to niech szukaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on29latWawa
Trochę wychodzi z tego smutna konkluzja ze facet w pewnym wieku przestaje mieć możliwość bycia z nastolatką,smutna to konkluzja bo nastolatki są bardzo urocze maja w sobie pewna magie.Fajnie by było mieć dziewczynę nastoletnią wrażliwa romantyczkę która lubi tak jak ja metal i chodzić z nią nocą po mieście i patrzeć w gwiazdy ehhh bardzo brutalnie ten temat sprowadził mnie na ziemie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lms
Prawda jest taka, że po trzydziestce jesteście już mocno zużyte: - biologicznie (atrakcyjność fizyczna, płodność) - psychicznie (wyrachowanie za poprzednie, nieudane związki itd.) Uganianie się za 30tką po prostu nie ma przyszłosci, no może po 45-50tce, kiedy ma się inne priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×