Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość AnnaMaria28

No to zjawisko to już jakaś epidemia, dożo facetów jakich znam samotnych pod 30 zarywa do małolat i to nawet takich 15-16 letnich.To jest tak żałosne,taki jeden z drugim myśli że jest jakimś młodo wyglądającym adonisem a tu zakola zmarszczki i brzuszki chyba żadna rozsądna nastolatka na to nie poleci one maga mieć jakiegoś ładnego chłopca w swoim wieku po co im taki zniszczony życiem.Też zauważyłyście to żałosne zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym rozumem
Zauażyłam, a potem się dziwią, ze taka przygłupawa się zakochuje,a ,, on by chciał tylko poruchać c'nie'' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
Autorko zgadzam się w 100 % z Tobą! Zawsze mnie tacy śmieszyli, miałam 16 lat i zarywał do mnie 29 latek :O I nie rozumiał taki, że w tym wieku podobają się chłopcy 18- 19 lat, a nie chłopy stare (dla tej nastolatki). Zgadzam, się, żałosne. I weź się jeszcze odczep od takiego (ciężko). Mamisynek mieszkający z mamusią, myślący, że dalej ma 18, co za żal... ciasteczkowa_mi co za agresja? Ty pewnie z tych , co to dają się ruchać 15 lat starszym podtatusiałym frajerom? :D No to gratuluję. Nie bój się, starsze koleżanki ci ich nie zabiorą, porządne kobiety gardzą takimi pustakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
P.S. Tak samo żałośni są np. 40 latkowie i na dodatek jeszcze żonaci, uganiający się za parolatkami Tylko współczuć żonie, która ma tak nieszanującego się męża, a niestety wiele takich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
piszcie sobie stare prukwy co chcecie, ale ja jestem zainteresowany kobietami w wieku 16-22 bo jak widze taka kolo 30 to jakbym sie do trumny przymierzał. Mam 28 lat i wiem ze ciezko wyrwac nastolatkę,ale to nie znaczy ze mam sie łapać za stare próchno z przebiegiem wiekszym niz mercedes 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rterr5345345
niech się ludzie łączą jak chcą - co was to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rterr5345345
@gość urodzinowy 28 fajnie to powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rterr5345345
no ale bez przesady - jak kto chcę niech się łączy. Mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
tak bo oni sa sobie taka mloda jeszcze uksztaltowac na zonke:-O pamietam jak mialam 14 lat to latal za mna taki 21-latek:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
ciasteczkowa_mi no to jesteś 2 lata ode mnie, więc za 2 lata też będziesz starą prukwą :D Ja też ma swojego faceta i naprawdę nie zależy, żeby się za mną stare dziady uganiały :O To jest wręcz dołujące, jak byłam nastolatką i jakieś stare mamisynki tylko mnie podrywały, aż się zastanawiałam, czy coś ze mną nie tak? Skoro chłopcy podobający mi się nie zwracali na mnie uwagi? Teraz już nie mam takichmyśli, bo mam chłopaka, ale w dalszym ciągu wnerwiają mnie stare dziady, np. siedzę z koleżanką na ławce i chłop po 30 tce próbuje się przysiąść, zagaduje, szczerzy się, nie rozumie, że nie dla niego młode laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
chca*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś miała rozum
żałośni zakompleksieni frajerzy tylko tak mozna nazwac starych capów o mentalności nastolatki , taki cap musi miec rozum 16 latka skoro na taki poziom poluje ,porządnemu facetowi byłoby wstyd pokazać się na ulicy z gimgównem , miejcie rozum takie są realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
a ja nie rozumiem o jej współczucia, to już pod pedofilię podchodzi :O Najgorsze jest to, że tacy mamisynkowie nie rozumieją, że się po prostu nie podobają :O i są natrętni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
Ale jeśli znajdują chętne na darmowy seks i te dziewczyny też chcą no to ok, ale neich dadzą spokój porządnym dziewczynom, których jedyną ambicją nie jest poznanie starego capa do seksu :O Zresztą, jak nastolatka szuka na seks, to spokojnie sobie może znaleźć umięśnionego, przystojnego studenta na przykład :) A najgorzej jak jest się w knajpie z koleżankami i stare chłopy próbują się dosiąść bleee, nie mają lustra czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś miała rozum
ciasteczkowa a ten twój przygłupawy frajer ma rozum 14 latka czy 14 l atki ? taka bardziej ciota czy maminsynek trzymający się maminowej spódnicy a teraz twojej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko przyznaje racje. Dla faceta taja 15 letnia malolata to przesada. piszcie sobie stare prukwy co chcecie, ale ja jestem zainteresowany kobietami w wieku 16-22 bo jak widze taka kolo 30 to jakbym sie do trumny przymierzał. Hehe do trumny...pierdolnosles teraz jak nic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
tylko taki studencina zazwyczaj ledwo ma na piwo dla siebie.Ja mogę kobietę zabrać na niezłe wakacje wiec nie bede sie interesował ochłapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjkenvj
15 na niezle wakacje:D a gdzie ją poznales:)? w galerii?::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś miała rozum
no właśnie intersujesz się ochłapami po gimgównie te których nie chcą rówieśnicy przypadają tobie czyli same ścierwa i odpady po młodych i ładnych chłopakach a ty stary dziad bierzesz te gówna po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
biest29 rozumiem twoją frustrację bo nie łapiesz sie w przedziale. No ale co mam ściemniać. kobieta lat 29 zapewne zainteresuje mnie gdy będę miał lat 35. Mozesz teraz po mnie jezdzic ale prawda taka jest ze dla faceta liczy sie przede wszystkim wiek i młodosc a dopiero potem to czy będę miał wspólne tematy do rozmowy z taką 16 latką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
gość urodzinowy 28 To tu już chyba o prostytucji mówimy? Ja wszystko rozumiem, niech ktoś sobie na prostytutki chodzi, ale to nie o tym temat. A ja będąc nastolaatką w życiu nie zamieniłabym pewnego przystojniaka 2 lata starszego (który niestety nie zwracał na mnie uwagi i do tej pory nie wie o moim zauroczeniu) gdyby był ze mną na podstarzałego capa i sprzedała się za wakacje :O O wiele bardziej wolałabym spędzić wakację choćby na działce :) z tym którego kocham niż ze starym gachem za granicą na przykład ale sprzedając dupę za wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
Nie zadne gowna ale prawda jest taka ze np. 18 latka nie zainteresuje sie rowiesnikiem bo ma go za smarkacza.Za to chetnie pozna np 23 latka ktory juz ma prace i np. samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowy28 musisz
byc sfrustrowanym tępym dresem z zakolami i bebechem skoro masz światopogląd tępego idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta Welcome
gdybyś miała rozum masz dużo racji, bo właśnie gdy ja byłam nastolatką to nikt z tych co mi się podobał nawet spojrzenia na mnie nie rzucił, a takie stare chłopy widziały, że jestem samotna i nieśmiała i uganiały się, po drugie to odstrasza gdyby np, ten co mi się podoba zauważył, że staruch się kręci koło mnie, by pomyślał łee ale ma gust pewnie tylko na starego ją stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
akurat na dziwkach nigdy nie byłem wiec nie do mnie z tym tekstem.Jak jade na wakacje z dziewczyną to nie podpisuje umowy na sex i do niczego nie zmuszam.Samo wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefan
A ja się pytam czego mi nie może dać taka 18 w porównaniu z np 25?. Heę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowy28 musisz
chetnie pozna frajera z samochodem i kasą który ją zasponsoruje -dokładnie tak powinien brzmieć twój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria28
Założyłam ten temat bo jestem brzydką kwadratową,dziewicą i żal mi ściska dupę gdy widzę te zajebiste siksy za jakimi faceci latają na kolanach. Nie jestem doświadczona. Tyle co brata w wannie podglądałam a tamte to potrafią tricki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×