Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość AnnaMaria28

Faceci pod 30 uganiający się za nastolatkami=ŻAŁOSNE!!!!!!

Polecane posty

Gość rrr555
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda24laaata
Nie wiem dla czego co niektórzy twierdzą, że dziewczyna, która ma 25 lat jest stara, czy już nawet za stara na cokolwiek, bo ja właśnie tyle mam lat i czuje się baardzo młodo, do tego w sklepach dalej pytają się mnie o dowód. Chłopacy po 30 czy naprawdę jestem dla was za stara ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr555
młoda24laaata za stara to jesteś dla pedofili, którzy wolą 15-letnie dzieci. 20kilkulatki to bardzo fajne, młode dziewczyny. Nie rozumiem jak można się uganiać za 15 - latkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbija mi powoli
no to z drugiej strony- mnie cos wz\ielo na 17 latka (chyba , moze ma 16 lat?:/) to jest dopiero tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednoosobowy głos tłumu
a ja od dziecka lubilem 30tki. te to sa kochane wariatki i wiedza od samego poczatku co chca, a nie glupie pi­py kolo 18tki typu "nieee, zostaw, nie mogeeee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drygollll28lat
młoda24laaata- bo to nie jest tak jak wy dziewczyny myślicie, ze nas pociągają nastolatki bo są ładniejsze od starszych,chodzi o to ze większość fajnych (pięknych i w porządku) dziewczyn 21+ jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkkaaaaa
Zgadzam się z autorka topiku na pohybel tym żałosnym ćwokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 lat i jestem lekarzem i im starszy jestem tym wieksze powodzenie mam .. u malolat. Wiec nie musze im sie "przypinac" bo one same to robia. Ostatnio bylem w dziekanacie podyplomowego , obok jest zwykly lekarski . Bylo mnostwo mlodych dziewczyn, same atakuja nawet te z 1 roku, a jakie smiale sa. 10 lat temu tego nie bylo, zdecydowanie jest inne spoleczenstwo, duzo sie pozmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupenkiczen33
Dokładnie te małolaty to niewyżyte kocice jak poznałem taką jedną to przy pierwszej okazji jak byliśmy sam na sam, zaczęła się do mnie dobierać ona miała 18 ja 33 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety niestety niestety
ale kobiety jak sa mlode to sie uganiaja za starszymi chlopakami bo twierdza ze dojrzalsi itd:D jak sa starsze i maja juz ten noz na gardle to chcialaby by najlepiej rowiesnika albo mlodszego, ironia, nie pochwalam tych facetow co sypiajaj z 16 latkami czy 18 bo to zenada, ale dodam ze wy kobiety lepsze nie jestescie sypijajc ze staruchami, jest wiele kobiet ktore bzykaja sie z kim popadnie a potem jak sie 30 zbliza udaja porzadne i chca sie zenic, na szczescie nie kazdy facet to frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20sto latka6666
zawsze interesowali mnie starsi w wieku 30-37 lat. niestety ja ich też. niestety bo chodziło im tylko o seks (chociaż mówili inaczej). stare pruchna to ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety niestety niestety
stare próchno to niestety kobiety po 30 a newt i przed, wyobracane przez iles tak kolesi, mowiac po prawdzie na penisach zeby zjadly, to mam byc material na zone albo partnerke zyciowa? chyba dla frajerow,, rownie dobrze mozna sie ozenic z prostyttka, facet nie moze miec do takiej osoby szacunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikimonkoaaa
Taa jasne ze znam to gówniane zjawisko,ono rzeczywiście jest żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niestety niestety stare próchno to niestety kobiety po 30 a newt i przed, wyobracane przez iles tak kolesi, mowiac po prawdzie na penisach zeby zjadly, to mam byc material na zone albo partnerke zyciowa? chyba dla frajerow,, rownie dobrze mozna sie ozenic z prostyttka, facet nie moze miec do takiej osoby szacunku No bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbnhmjk
co poradzić kobiety w coraz młodszym wieku chcą się rypać co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456789oihg
facet chcąc dziewicy musi szukać coraz to młodszych. nastolatki się malują uwodzą tych starszych mężczyzn bo np. mają kasę itp. faceci 30 + latają z 18+dziewczynami czyli 18+ chłopakom zostają dziewczyny do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pipie licznika nie ma więc jak się wyszumią to udają święte :P Wracając do tematu, to może niestosowne, ale nastolatki na ogół nie mają mężów i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papkazesmerfetkii
Zgadzam się z autorka topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamiganiotkaaa
Wstrętne typy, przecież nastolatki wola chłopców w swoim wieku a nie takich podstarzałych satyrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu_29
W USA i UK pełno takich dziewczyn co mają 18-20 lat a partnerów nawet 40 latków a niektórzy z nich mają mordy jakby przesiedzieli 20 lat w kryminale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pababniak
Bo tą są dziewczyny patologiczne a goście mają kasę.Nie znam takiego przypadku gdzie normalna nastolatka zakochuj si w normalnym faceci 25+ nie dla kasy.Spójrzmy prawdzie w oczy facet ponad 25 letni jest brzydki dla nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pababniak
Jak ja byłam nastolatką to w życiu bym nie poleciała na takiego kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele kobiet ...
wiele kobiet lubi kasę i dlatego ogląda sie za starszymi od siebie np pan lekarz za którym oglądają sie młode kurewki lekarki z pierwszego roku żałosne że on sie tym podnieca ale cóż ... fakt że skonczył studia medyczne nie przekreśliło faktu że to zwykły samiec ..... a kurewki zawsze sie znajdą .. powodzenia panie lekarzu w ich zaliczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjghji8
Ja mam 27 lat i nie jestem starym spruchniałym dziadem. Nie mam brzucha, mam wysportowane ciało, nie łysieje, mam bujne ciemno brązowe włosy, szerokie ramiona, białe zęby, jestem młody duchem, kocham życie. Jestem w związku z 18 latką od jakiegoś czasu i nikt mi nie powie że to śmieszne, żałosne i głupie. Kocham ją taką jaką jest a ona mnie i mamy w nosie czy komuś się to podoba czy nie. Mało tego jej koleżanki na mnie lecą i każda jej zazdrości takiego faceta jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaa mam 26 lat
I generalnie interesują mnie dziewczyny o 10 lat młodsze - często umawiam się z dziewczynami 16-17 letnimi... Chociaż przyznam, że lubię jak młoda dziewuszka ma już kobiece ciała i czym oddychać. Tak czy siak zastanawia mnie jedno - co wam stare, grube baby do tego z kim się umawiam? :-D Podświadoma zawiść, że nie macie czym konkurować z młodszymi i gładszymi od siebie? Tym tematem już osiągnęłyście szczyt swojej żałosności :-D :-D :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannica niezalogowana ;dd
Za mną tak samo uganiają się chłopaki po 20 do 30, a mam dopiero 15. Mieszkam w kamienicy, na przeciwko mnie mieszka 22 letni więzienny lovelasek - myśli że może mieć każdą, gdy ma na karku wytatuowane "JP 100%"... :o Nie powiem, ładny jest, dba o siebie, ładnie się ubiera, ale no niestety alkoholik i więzienny już nie powiem co... ;) Próbuje do mnie zagadać tylko dlatego, że chce mnie do łóżka zaciągnąć jak poprzednią moją znajomą - ale ja nie jestem łatwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loss santos carlos
Malo ladnych kobiet u nas, a jak młode to jeszcze jakos wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa tylko nastolatki :)
Ja też nie rozumiem co ludziom do tego że starsi faceci uganiają się za młodymi laskami. Ja mam 28 lat i patrzę tylko na nastolatki, głównie takie 16-20 lat bo takie mi się podobają i mnie kręcą. Mają śliczne buzie, młode zgrabne ciałka i to mnie kręci to mnie podnieca. Na starszą albo rówieśnicę zwracam uwagę tylko wtedy kiedy widzę że jest ładna, ma ładną buzię szczupłą pupę i o siebie dba ale to i tak nic w porównaniu do nastolatek. Miałem już trzy 17tki i jedną 18tkę w łóżku i nie ma nic lepszego od seksu z taką dziewczyną mówię wam z ręką na sercu. Smak wilgotnej młodej cipki albo kutas w ustach ślicznej nastki to jest coś co sprawia że góry mógłbym przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×