Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafirynda997

Ugotowani

Polecane posty

Gość zdziwionaona
Ogladaliscie dzisiejszy odcinek? Ten caly kudlacz na prawde dal tej Magdzie tylko 2pkt? Az mnie zatkalo jak to zobaczylam. Cala kolacje zachwalal, dokladki bral i na koniec dal jej tylko 2pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata se dojebala
czesto tam sa tacy fałszywi ludzie. nienawidze takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zdziwilam...
i do konca odcinka myslalam ze to zart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie cały
program wyglądał mi na fałszywca, i okazało się, że jest. Na najlepszej kolacji dał najmniej punktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja polska a brytyjska to niebo a ziemia, na korzyść oryginału. Przede wszystkim tam nie ma fałszywców, którzy by poprawić swoje ego zaniżają punktację do 2 pkt. Druga sprawa pierwszy sezon Ugotowanych był całkiem, całkiem. Drugi trochę gorszy, ale 3 i 4 to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9858585
Ten z tymi wąsami to masakra-cały czas brał dokładki i chwalił jakie to dobre a na końcu dał tylko 2 punkty-byłam w szoku jak to zobaczyłam pewnie nie chciał być ostatni i dał jej mało.Ale hipokryta. A w ogóle ten deser jaki on robił kluseczki z burakami-fakt buraki są słodkie- ale nigdy coś takiego na deser bo to nie pasuje po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajhop
dwulicowy debil, tu sie podlizywał a noty zaniżał. fałsz. racja, pierwsza seria była najlepsza, teraz widać jak ludzie bardzo chcą wygrać, aż żal oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkfkfkfkfk
dokladnei ten kudlacz to okropny typ, o tej ladnej i szuplej, ktora misska byla powiedzial ze utyta i ma celulit, masakra co za koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziś w powtórce był wstrętny snob i buc, w dodatku wygrał zaniżając noty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ta Joanna z wczorajszego odcinka była okropna. Współczuję jej współpracownikom mieć taką wredną szefową :o I jeszcze auto przed dom wystawiła żeby się chwalić jako to ona bogata Za to Justyna i Michał - świetni, zabawni, z dystanes do siebie. Super ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko pokazuje jakimi ludźmi są Polacy. Jak bardzo kierują się wygraną i w tym celu pójdą po trupach. Nasza Polska Kuchnia jest tak bogata, że nie trzeba robić gołąbków, tylko sięgnąć trochę do korzeni. Trochę poczytać, a nie kierować się tym co modne serek mascarpone i pierś z kurczaka w pięciu smakach. Dla mnie programy TVN czyli nieudana kopia zachodnich obrazów jest sztucznym obrazem. Ludzie są już tak zmanierowani i zachowują się tak jak by to z nie wiadomo jakiej wielkiej arystokracji pochodzili. Po prostu Polak Polakowi wilkiem jeśli chodzi o kasę. Brytyjczycy traktują to jako zabawę nie jako usilne zwycięstwo. Tu mamy odwrotnie nie ma zabawy jest sztuczność. Poza tym większość tych mieszkań taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, ale na poczatku tak nie bylo i milo sie ogladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brytyjska wersja jest bardzo fajna śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wole zapraszam do stolu,tam nie udają,jak im coś smakuje to stawiają wysokie noty, no i występują tam normalni zwykli ludzie,a w pl wersji wszyscy odj****e mieszkania,ciekawe i koszyowne hobby,i ta falszywosc..to zachwala,wpierdala aż sie uszy trzęsą a potem daje 5.zalosne polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ze wiekszosc wygląda na nadzinych,z fajnymi chatami,podróżujący a biją sie o te 5 tys.jakby jutro na chleb nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenei ze ja w innej Polsce zyje, bo mnie nie stac na takie zarcie i nie mam takiewj odj***nje chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ten program ,owszem niektorzy sa fałszywi i zle oceniaja, głupie nieuzasadnione komentarze ,ale program super,w kazdym odcinku zawsze jest ktos naprawde mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie straszne babsko z tej joanny, "gotowal najlepiej... po mnie" dobrze, ze wygral michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądaliście dzisiaj?Ten gość z długimi włosami miał straszne mniemanie o sobie i był zdziwiony że zajął 3 miejsce...A ta babka co miała dom z basenem-to chyba nie jej dom tylko wypożyczony na potrzeby programu.A ta druga babka to jej mąz wygrał w milionerach główną nagrodę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sądzisz, że miała wypożyczony dom? nie wiem tylko czym ona się zajmuje, modelką jest? Tak tej drugiej mąż wygrał milion w milionerach 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze wygraly na spòłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym programie to chyba taki wymóg, żeby mieć piękne mieszkanie i być bogatym, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta babka od domu z basenem to sąsiadka moja! Mieszka w Mierzynie za Szczecinem i Baaardzo sympatyczna jest.Dom jest jej a nie wypożyczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej powiedziała, że wymogiem jest to żeby mieć jakieś zainteresowania oprócz gotowania co by czymś zainteresować gości a kasa a co za tym idzie bogactwo, domy są naturalne tam, gdzie ludzie pracjują na wysokich stanowiskach. Zdarzyło się kilka zwykłych mieszkań i wtedy chyba nie ma zwiedzania a bardziej kładzie się nacisk na rozrywkę w czasie kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni odcinek był dla mnie najsztuczniejszy ze wszystkich, chyba zaczęli robić ten program w stylu dlaczego ja i trudne sprawy. Już szczególnie ten informatyk-matematyk zachowywał się jak kiepski aktor i wszystko w ogóle takie reżyserowane i przerysowane :-o Najlepsze jest oczywiście doprawianie przyprawami PRYMAT i jakby ktos nie zauważył że to PRYMAT to trzeba zrobic zbliżenie i pokazywać to ziele angielskie przez 5 sekund. Ja rozumiem, że sponsor nagrody no ale bez przesady :-o Na BBC Entertainment leci oryginalna wersja programu z UK pt "Zapraszam do stołu" i mimo, że zdarzają się tam dziwacy to jest jakoś bardziej swojsko niż w tym reżyserowanym tefałenowym gniocie. Dziwne, że Polska, stolica światowa wódki a nikt w ugotowanych nie pije :D Za to w wersji uk często się zdarza, że gospodarz zawala kolacje bo za dużo wypije. Ogólnie sztuczne to i sztywne :-o Nie skupiają się na dobrej zabawie tylko na lansie, a przecież tu chodzi o luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze raczej wlasnie takich bogatych ludzi albo na stanowiskach biora do tego programu albo jacys po znajomosciach np.ten wygral milionerow a jego zona gotuje czyli ktos kto wczesniej byl w jakis eliminacjach np.w innym programie itp. A tak naprawde w naszym kraju zyja tez przecietni albo biedni ludzie co nie maja takich wypasionych chalup tylko skromne mieszkania ale sa oni b.rzadko pokazywani nie ma np,bezrobotnych itp. Ciekawi mnie jak ta dziewczyna modelka ktora od niedawna mieszka w Sz jak ja stac na takie auto i dom pomijajac ze byla mila i sympatyczna to z modelingu ma taka kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeździ na sesje "modelingu" do Dubaju :D Nie zdziwiłabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie nie rozumiem dlaczego do tego programu dostają się takie gbury jak ten cały Norman? Atrakcje mu sie nie podobały, jedzenie rzadko kiedy smakowało. Sam zrobił z siebie idiotę upierając się,że jest smakoszem ślimaków, a później zamiast wyjść z całej sytuacji z humer i z twarzą, jeszcze się obraził. Pokazał zupełny brak inteligencji, klasy i poczucia humoru. Czesi mili, ale nisko się oceniali, było widać rywalizację, a nie zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odcinku z Koszalina były malutkie i delikatnie mówiąc słabe mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie da się już oglądać. nic im nie pasuje, Norman i ta blondyna żałośni, jak tak bardzo lubi tylko warzywa i owoce to niech sie nie zapisuje do takiego programu tylko żre w swoich 4 kątach te warzywa :o same gbury, snoby, marudy! chociaz dobrze, ze wygral ten chlopak z czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×