Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafirynda997

Ugotowani

Polecane posty

Gość gość
Blondynka podczas gotowania użyła "bynajmniej" w znaczeniu "przynajmniej", jak ja tego nienawidzę i nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzi mnie ten sezon, zero ciekawych ludzi kijowe atrakcje, szpan na domy, potrawy dziwne , na sile, a jak znowu cos prostego to wielkie narzekania jakby k***a na codzien jedli homary i kawior , te teksty " to juz znam, to mnie nie zaskoczylo" tak jakby idea programu bylo kurde ofkrywanie nieznanych pozaxiemskich smakow , co gowno na talerzu by im sprawilo satysfakcje? Bo smaku jeszcze nie znaja? Tendencyjny ten program sie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaaaa
szkoda że zwykłych fizoli nie pokażą którzy mają normalnie bez przepychu w domu. Wszystko teraz jest sztuczne no bo czy wszyscy dzisiaj jedzą ostrygi na kolację i popijają szampanem za 200 zł? Ludzie trochę ludzkości i rzeczywistości bo nie każdy jest muzykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Marek był niesympatyczny-nic mu sie nie podobało i nic nie smakowało,dziwię się że zajął ex equo 1 miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z osobą wyżej. Również zauważyłam, że jemu wszystko nie pasowało, to było złe, tamto złe, nienawidzę takich ludzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Iza to rzeczywiście wróżka występuje w ezo...A ten gostek co z nią wygrał to jakis zadufany w sobie ważniak...mało sympatyczny....choc dzis ta Mirela i ten starszy gość i Iza spoko byli.bo..ostatnio jacys ci ludzie mało fajni sa w tym programie zero luzu tylko wszystko by wygrac,tacy sztywni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program ost to porazka, skad oni biora takich debilnych pustych zafochowanych ludzi? Lans na łososia krewetki i szpinak, nuda i dno totalne, ludzie tragicznu i jeszcze ocena ich mieszkan prze reszte WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauważyliście, że jeden ten sam chłop był w Surowych Rodzicach, Ukrytej prawdzie i w Ugotowanych? W surowych rodzicach on gonił po ulicy dzieciaki, może ktoś pamięta. Wszystko teraz jest udawane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który? który? ten wredny rolnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam sie podobał dzisiejszy odcinek? moim zdaniem ciekawy,choć potrawy mało wymyślne..no chyba że słone owoce:P a Szpak prze-cudak..Rafał fajny .Marta trochę postrzelona a tej ostatniej nie kojarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podobał wszyscy zadowoleni ze swojego towarzystwa tylko ten szpak z jedzeniem marudził za bardzo ale podchodzili do tego z rezerwą fajnie się dogadywali a nie tak jak w pierwszej wersji ze znanymi wedzikowska obrażona bo jej ziemniaki nie wyszły .Marta Wierzbicka wydaje się być fajna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co dziś wygrała porażka...dawałe innym niskie noty,by samemu wygrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co wygrala we wczorajszym odcinku od razu podkreslila, ze musi wygrac, zatem jej taktyka byla taka, zeby innych nisko oceniac i generalnie cos jej wiecznie nie pasowalo. Za to ta druga babka byla fajna, z dystansem, szczera i mysle ze sprawiedliwie oceniala. Niestety niektorzy nie potrafia sie bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez płatności sms, brak uciążliwych reklam! Wszystkie seriale w jednym miejscu. Częste aktualizacje. Prapremiery Twoich ulubionych seriali. Zapraszamy http://eserial.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka4mila
Ludziska! Czy ktoś z was oglądał ostatni odcinek ugotowanych? Chodzi mi o babeczke, która gotowała jako ostatnia - Krystyna. Robiła drożdzowe placuszki w takiej metalowej(?) misce. Ktoś wie gdzie mogę taką kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
w sklepie z art. agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie juz tego ogladac. rzadko kiedy sa sympatyczni ludzie, czesciej paskudni i wybrzydzajacy, nic im nie pasuje, jacy to oni madrzy, falszywi zanizaja noty by wygrac. dno a kiedys milo sie ogladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprowadzę z błędu. W większości to nie są bogaci ludzie i nie żyją w tych domach co w odcinkach widać. Taki norman nie jest handlowcem tylko akwizytorem. Wykształcenia brak, psy tresuje jego kobieta, a zespół się rozpadł bo nikt z nim nie mógł wytrzymać. To tyle o wyidealizowanych postaciach tego programu. Gdyby pokazali prawdziwych ludzi to nikt tego by nie oglądał, więc sami jesteśmy winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdycze, w ost odcinku ten kot łażący po stołach i liżący talerze, obrzydliwość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa tez nie moglam patrzec na tego kota :( blee ohyda i mega przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kotem to jakas porażka!!! Gdybym ja wiedziała wczesniej, że kot lizał ciasto na naleśniki to nawet bym na to jedzenie nie spojrzała. W ogóle jak można coś takiego pokazywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tym kotem to masakra, za to ten facet co wygral był super, a pracowal w urzedzie, zeby wiecej bylo takich urzedników to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszezpracylalala
nie wiem czy ogladaliscie wczoraj, 16/12/2013, taki rudy koles z dredami byl ktory z twarzy I oczu wygladal jak jakis diabel, wybrzydzal ciagle I nic mu nie smakowalo.na poczatku zastrzegl sobie ze jest wegetarianinem, a pozniej mial pretensje ze dostal rybe a nie cos wymyslnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koles byl jakis
p*****lniety :o brak mieso widocznie mu szkodzi na rozum :P Jakis dziwak z niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj ta co tego kota miała fuj i jeszcze raz fuj:( Założę się że ci co byli na tym obiedzie u niej potem się w tv. zobaczyli wymiotowali dalej jak widzieli. Coś wstrętnego z tym ohydnym kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechu wart
Ostatnio oglądałam jeden z odcinków. postanowilam wyszukac forum na którym mozna się wypowiedzieć bo tez już nie mogłam tego znieść. Ci ludzie są beznadziejni. Jeden z uczestników na ostatniej, czwartej kolacji stwierdził, że to były najlepsze dania, wszystko było wyborne, atmosfera świetna i co? Ocena wyniosła 7. No masakra! Talerze poobczyszczają, wpiepszają jak leci i na koniec śmieszne oceny w granicach 3-7. Śmiechu warte. Jedynie narrator potrafi to czasami odpowiednio podsumować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko uczestnicy walczą o wygraną. Jeden stwierdzi, że nie smakowała mu kolacja, a i tak oceni ją na 7 punktów, a drugi wychwala, nie szczędzi pochwał i również wystawia taką ocenę. Ale mimo wszystko od czasu do czasu lubię obejrzeć ten program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wnerwia, ze wybieraja do tego programu smietanke towarzyska, ludzi na stanowiskach, z kasa, wypasionymi chatami, podrozujacych po calym swiecie. Rzadko trafia sie ktos normalny. Nawet w zagranicznych edycjach nie ma czegos takiego, pokazuje sie normalnych ludzi, ktorzy gotuja dla innych i nadrabiaja osobowoscia, a nie lansem na chate. Nieraz odnosze wrazenie, ze u nas te osoby to sa wybierane wsrod znajomkow TVNu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym odcinku, gdy 'wystąpiła' żona jedynego zwycięzcy "Milionerów", to był przypadek? ;) To świetna reklama dla odcinka Ugotowanych. Widzowie chcą oglądać często idealne życie, bo takie wzorce kreują media. Żeby Ci ludzie z PRL-owskich bloków zobaczyli 'odrobinę luksusu', ale że możliwe lepiej gotują od bardziej nadzianych to już nie jest ważne ;) Ale.. Miała milion, to po co jej kolejne 6tysi? :p Jak dla kogoś innego, zarabiającego co najmniej średnią krajową, mogą być bardziej przydatne, lecz trzeba pokazać odpicowany dom, bo życie zwykłego szaraka trudno ładnie przedstawić w ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×