Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafirynda997

Ugotowani

Polecane posty

Gość gość
Ta czworka z dzisiejszego odcinka byla super! Fajnie sie oceniali,nikt się nie wywyzszal,nie bylo falszu i zakłamania. Wygrany tez fajnie sie zachowal,widać ze nie zalezalo im na kasie tylko na dobrej zabawie.fajne towarzystwo na poziomie,kulturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: tez uwazam, ze we.ganie ani weget.arianie nie powinni brac udzialu w programie, no chyba, ze cala czworka taka jest. Ale mnie szlag trafia jak mieszaja we.gan z miesozercami i potem jest zgrzyt, zanizanie ocen itp. Zreszta wolalam jak byl jeden odcinek i wszystkie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo inteligentna odpowiedz :) Pytam sie bo strasznie podoba mi sie ten kolor włosów Aniki, ale nie wiem jak go nazwać, żeby znaleźć taki. Pomozcie dziewczyny ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bojciu jaka ta młoda maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawajcie do tego programu takich debili jak ta tepa blondyna od fitnesu. Miała się za ładna i fajna a tepa dzida zero cycków a udo i dupsko duże wcale nieproporcjonalne. 0 w głowie. Taka troche doda tylko bardziej tandetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie specjalnie poszukałam forum na temat tego programu bo denerwują mnie uczestnicy tego programu same snoby ludzie , którzy są właścicielami firm albo sami prezesi i dyrektorzy oprócz tego prowadzą bloki modowe etc etc mają drogie hobby ekstremalne np. nurkowanie skoki spadochronowe loty na paralotni jeszcze prywatne winiarnie w piwnicach no masakra jeszcze te wyj.... domy i mieszkania chyba to jest przerost formy nad treścią mocno przerysowane te zawody i hobby dlaczego nie pokazują normalnych przeciętnych ludzi ? normalnie poczułam się gorsza ale doszłam do wniosku ,że to chyba jest na pokaz albo oni wybierają specjalnie takich ludzi tylko nie bardzo rozumiem po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjska wersja jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program o bogatych sknerach,lubiących chwalić się publicznie jak im to się powodzi dla mnie to ludzie bez pojęcia o gotowaniu a już nie mówię o prawdziwym życiu,tym towarzyskim i najważniejsze rodzinnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Fajny program ale wpuszczanie tam weganów jest jakaś pomyłką w regulaminie siedzi taka baba i wymaga zeby jej tylko inne danie robic, kurde kopa bym zasadzila za fopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×