Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

dzis jade do nowo otwartej galerii, kolos wielki, tam jest sklep "smyk" a mam rabat 20% wiec rozgladne sie za roznymi rzeczami, moze akurat cos mi sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz coś fajnego daj znać:) Dziś rozmawiałam z mamą i tak wspominałysmy jak rodziła mojego młodszego brata. Pamiętam jak poszlismy ją odwiedzić do szpitala. Jej koleżanka z sali ciągle przyjmowała tabuny gości,rodzina,koleżanki,koledzy.Od rana do wieczora. Moja mama i jeszcze jedna dziewczyna która lezała z nimi nie miała chwili spokoju. Opowiadała,że krępowała się nawet wstać do toalety przy obcych facetach. Wiadomo jak kobieta zaraz po porodzie się czuje i jak ciężko jej się poruszać. Ja bym chyba nie wytrzymała. Już zapowiedziałam wszystkim, że do mnie ma wstęp tylko facet i mama. Nie chce stawiać nikogo w niezręcznej sytuacji. Moje zdanie jest takie,ze jak ma się ochotę na pielgrzymki znajomych to można,ale u siebie w domu,a nie w sali szpitalnej. A Wy jak do tego podchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia1987 masz racje, ale wiem ze do mnie jeszcze z pewnoscia siostry przyjda, to pierwszw dziecko w rodzinie wiec wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,wiem:) Mi chodzi tylko o to,że upierdliwe jest jak ktoś przyłazi od samego rana do wieczora. Każdy potrzebuje w tym czasie obecności bliskich,ale czasem trzeba pomysleć jak czuje się osoba obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia ja jestem za tym co ty - ludzi do minimum :) aczkolwiek nie wiem jeszcze gdzie będę rodzic czy w prywatnej klinice czy w szpitalu .W prywatnej są dwie osoby na sali i niestety wycieczki są jak do Luvru oglądac dziecko, natomiast w szpitalu jest sala 3 osobowa poporodowa ale na nią nie może nikt wejść bo jest specjalny pokój odwiedzin więc jest to komfort i położnice sobie na spokojnie leżą bez wstydu.Pamiętam jak w maju odwiedziłam kuzynkę one na sali były dwie i do tej drugiej jak się rodzinka zwaliła to kuzynka moja z siebie wychodziła - i tak było przez całe 3 dni jak dziewczyny leżały tam Marta wyciąga cyca do karmienia a chłopy ślipiamy świdrują - masakra :o. Na 20.00 idę do ginekologa :D odezwę się po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKONCU JESTEM W DOMU !!! Teraz jestem MEGA SZCZESLIWA, i chyba juz nic i nikt tego nie zmieni... Badanie trwalo 25minut, mam dwa zdjecia 4D , kilka czarno bialych i 25minutowy film z badania tak ze mojego meza nic nie ominie, zobaczy dokladnie to co ja widzialam :) Moglam posluchac nawet serduszka, bije 155 razy na minute. Malenstwo wazy 239gram i wszystko ma na swoim miejscu a serduszko pieknie pracuje :) Jest bardzo ruchliwe, niedalo sie mierzyc ani zrobic sobie ladnej fotki - co mnie oczywiscie bardzo cieszy !!! :) Lekarka pytala czy czuje ruchy - powiedzialam jej o wczorajszym "chyba kopniaku" i powiedzialam ze niewiem czy to to a lekarka sie rozesmiala i powiedziala TAK TO TO i zeby sie nie martwic jak kilka dni nie poczuczuje ruchow bo po pierwszym kopniaku moga na chwile zaniknac ale potem wroca :) Noi najwazniejsze - lekarka spytala czy chce znac plec a ja ucieszona ze jak sie da to oczywiscie ze TAK! Jak uslyszlam to az mi lezka poleciala...Tak ze... CZEKAMY NA AMELKE MARIĘ :) Podaje link do zdjec naszej coreczki 18t6d http://www.voila.pl/edycja/index.php?4 http://www.voila.pl/edycja/index.php?5 http://www.voila.pl/edycja/index.php?6 Maz nie moze uwierzyc ze to dziewczynka, mysli ze sobie zartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec FASOLKI mamaanita--------------Anita--------------22------------k uj.pom--------------6-----------? Lindis-------------------Martyna-----------24---------- -śląsk-------------------8------------? andziulka88-------------Ania--------------24----------- łódzkie---------------11------------? szczesliwa-mmmama----------------------30------------łó dzkie -------------10------------? (nie) madra----------------Agata-----------28------------Chorzów- --- ------11------------? Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------- Ok. Kraków--------19------------DZ HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------L ubuskie-----------18----------CH kasia8384-----------------Kasia-------------29----------- -lubuskie------------19----------? keysy2121----------------Kasia-------------21----------- -mogilno-------------28----------CH 18Karola18---------------Karolina---------18------------- podlaskie------------28---------DZ MAMA2013LUTY----------Karolina---------22------------podk arpa ckie------30---------CH Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie----29-----------CH XxPrzyszla_MamaxX-------Magdalena-----20-----------świę to krzyskie.---29---------DZ JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lubelskie---------31-------------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? MAMUSIE anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka gratulacje :) !!! ależ się cieszę :) Widzisz, dobrze ze pojechałaś :) jesteś szczęśliwa i spokojna no i płeć - radocha :) Ale na zdjęciach z USG to ja za cholerę nic nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe szczesliwa to malo powiedziane !! :) Na zdjecia trzeba sie wpatrzyc :) Na kolorowych widac glowke dziecka, na jednym ma raczki na dole a na drugim chyba chciala kciuka do buzi wsadzic :) Bialo czarne to profil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, dziekuje, :D:D Probowalam mojemu TŻ wyslac mmsa ze zdjeciem corci ale chyba ma telefon nie skonfigurowany ;( Zobaczy w sobote :D Noi tak jak mowilam - ODWIEDZILAM SMYKA :D Kupilam takie spioszko czy cos :D niewiem co to jest (z dlugim rekawem) hehe na polarku cale rozowe w biale serduszka :D W sumie to w tym smyku niema zadnych rewelacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxPrzyszla_MamaxX
andziulka88 dziekuje bardzo za odpowiedz :) chyba bardziej bym wolala na jezdzca , bo od boku potem bardzo boli mnie podbrzusze ;/ Fijfijfijuu - tez tak robie ze na chwile klade sie na plecy poczekam az bol troche ustapi, ale czasem to po prostu nie pomaga i nie spie do 5 , 6 rano a potem bol przejdzie i potem jakos daje rade, Za niecale 2 tyg mam wizyte u ginekologa powiem mu co sie dzieje i moze cos doradzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxPrzyszla_MamaxX
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec FASOLKI mamaanita--------------Anita--------------22------------k uj.pom--------------6-----------? Lindis-------------------Martyna-----------24---------- -śląsk-------------------8------------? andziulka88-------------Ania--------------24----------- łódzkie---------------11------------? szczesliwa-mmmama----------------------30------------łó dzkie -------------10------------? (nie) madra----------------Agata-----------28------------Chorzów- --- ------11------------? Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------- Ok. Kraków--------19------------DZ HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------L ubuskie-----------18----------CH kasia8384-----------------Kasia-------------29----------- -lubuskie------------19----------? keysy2121----------------Kasia-------------21----------- -mogilno-------------28----------CH 18Karola18---------------Karolina---------18------------- podlaskie------------28---------DZ MAMA2013LUTY----------Karolina---------22------------podk arpa ckie------30---------CH Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie----29-----------CH XxPrzyszla_MamaxX-------Magdalena-----20-----------świę to krzyskie.---31---------DZ JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lubelskie---------31-------------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? MAMUSIE anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia--------------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka -> to super wiadomości! Gratulacje córeczki! Wreszcie przełamałaś tę serię chłopców :D widzę, że naprawdę jesteś bardzo bardzo szczęśliwa :) i tak ma być :) Ja byłam u lekarza dziś i na gardełko kazał psikać tantum verde i leczyć się domowymi sposobami i teraz będę męża szantażować, że musi bardzo dbać o mnie, żeby szybko mi przeszło to paskudne przeziębienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 tez dzis bylam w smyku, mam rabat 20% ale go z pewnoscia nie wykorzystam, bo nie ma nic fajnego i ceny maja duze... u mnie w miescie jest fajny sklep i tam maja naprawde tanie rzeczy, po za tym w PEPCO jest tez tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala211134
W poniedziałek dowiedzieliśmy sie ze bedziemy mieć chłopca. Modlę sie żeby nie bylo problemów.. Póki co po usg powiedziano nam ze dobrze wszystko . Imie takie wstępne to Arjan ... Niby mi sie podobało ale sama już nie wiem.. Fajnie wiedzieć o płci bo to już taki konkret i po usg można zgadywać wygląd buzki . Mąż mówi ze do mnie podobny maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE !! :-) W domu ciagle mnie wypytuja czy to chlopiec czy dziewczynka a ja milcze jak grob ;-D Rodzice juz ogladali film z USG , mama i babcia twierdza ze bedzie CHŁOPAK ! :-D Noi sie z dziwia... Ja zrobilam jeszcze porzadek z ciuszkami ktore dostalam noi teraz wiedzac ze bedzie dziewczynka wiem ze mam wszystkiego pod dostatkiem :-) Tak ze niemusze nic kupowac, chyba ze cos mi wpadnie w oko :-P Mam nawet taka MINI rozowa kurteczke 0-3m :-) Teraz znajac plec mam jakis punkt zaczepienia :-) Ale mam lenia... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec FASOLKI mamaanita--------------Anita--------------22------------k uj.pom--------------6-----------? Lindis-------------------Martyna-----------24---------- -śląsk-------------------8------------? andziulka88-------------Ania--------------24----------- łódzkie---------------11------------? szczesliwa-mmmama----------------------30------------łó dzkie -------------10------------? (nie) madra----------------Agata-----------28------------Chorzów- --- ------13------------CH? Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------- Ok. Kraków--------19------------DZ HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------L ubuskie-----------18----------CH kasia8384-----------------Kasia-------------29----------- -lubuskie------------19----------? keysy2121----------------Kasia-------------21----------- -mogilno-------------28----------CH 18Karola18---------------Karolina---------18------------- podlaskie------------28---------DZ MAMA2013LUTY----------Karolina---------22------------podk arpa ckie------30---------CH Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie----29-----------CH XxPrzyszla_MamaxX-------Magdalena-----20-----------świę to krzyskie.---31---------DZ JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lubelskie---------31-------------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? MAMUSIE anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia--------------------- DZ Okazało się że to 13tc :D i w dodatku jest to na 99% chłopczyk :) Mówię doktorowi ze dziewczynki nad płcią do 15tc nie pracują a on,że na dziewczynkę to trochę inaczej TO wygląda niż na chłopca :D zwłaszcza na takim sprzęcie :)No wiec mamy Leona. Z łożyskiem dalej jest problem i gdyby nie te końskie dawki sprowadzanego progesteronu maleństwa by już nie było :(.A tak- wszystko suuuuuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulap
Przepraszam, że przeszkadzam ale mam "mały" problem.. brałam od roku tabletki.. zapomniałam drugiej w pierwszym tygodniu.. kochałam się z moim meżczyzną .. niestety przez moje zapominalstwo odstawilam tabletki w polowie opakowania.. przez kilka dni strasznie bolaly mnie piersi, nigdy nie mialam tak zeby koszulka mnie razila z reszta do teraz nie moge sutkow dotknac. Dzisiaj dostalam krwawienie, myslalam ze to zwykly okres, ale juz go nie ma... jak myslicie moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra, gratulacje! :) Wcześnie udało Ci się dowiedzieć :) Oglądałam taki filmik (z resztą bardzo fajny, tylko musiałabym zapytać M. o tytuł), gdzie pokazane było z czego powstają siusiak i uwaga: pipetka :D I ten narząd wyjściowy jest wydłużony no i już wygląda jak mały siusiak i w którymś tam tyg. (coś mi się kojarzy 16-ty, ale nie chciałabym Was wprowadzić w błąd) zaczyna się nieco wydłużać u chłopców lub skracać u dziewczynek. Wydaje mi się, że stąd tyle pomyłek co do płci, ale to moja teoria, po obejrzeniu tego filmu :) A wracając do pipety, czy pipetki, to na pewno wiecie co to jest, no i jak opowiadałam kiedyś mojemu M. o swoich zajęciach na studiach, że używałam pipety, to spojrzał na mnie dziwnie i oczywiście skojarzyło mu się jednoznacznie z pip* :D I już tak zostało ;) Ala, Arjan to fajne imię, nigdy wcześniej o nim nie słyszałam :) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety. dawno mnie tu nie bylo. wczoraj w koncu pojechalismy do mojej pani doktor do gniezna i co sie doweidziala to masakra. okazuje sie ze ta do ktorej pojechalam pojecia o rzeczy nie ma, bo mam silna anemie i zagrozona ciaze! jakbym do pani nowak nie pojechala to powiedzial mi ze bym w styczniu dzidziusia juz miala na swiecie, mam mega krotka szyjke i male rozwarcie, wiec moje zadanie do polowy grudnia to lezec i ladnie pachniec. nawet okien umyc nie moge... zresazta jak uslyszala co robi pani doktor to sie za glowe chwycila. wiec juz wiecej nie pojde do tej tu z mogilna, zmienie na ordynatora szpitala w ktorym bede rodzic (mam nadziej ze o czasie). poza tym mozna bylo to juz powstrzymac od 20 tyg ale przeciez dla pani rolskiej wszystko jest normalne... no to teraz bede lezec i lezec a za 2 tyg obowiazkowo do lekarza. najbardziej ja rozbawil fakt ze kazala mi przyjsc dopiero 28 grudnia jak mam taka krotka szyjke i jeszcze wtedy nikt by mnie nie zbadal bo bedzie tylko polozna.... i jak tu chodzic do jednego lekarza i jednemu ufac... mam nadzieje ze zrozumiecie cos z mojej wypowiedzi bo wiem ze nie ma ladu ani skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta do ktorej chodzilam pojecia o rzeczy nie ma, ta doktorej pojechalam wczoraj sytuacje opanowala. tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 no to nie za ciekawie.... no ale najwazniejsze ze juz wszystko opanowane :) to teraz ladnie uzupelnij tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×