Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

asia9040 wiesz co ja miałam bardzo silne bóle brzuszka na początku tak do 8 tc a jajnik prawy kuje nieraz do tej pory a to już prawie 17 tc także raczej to nic poważnego :) jak by się nasiliło i nie przechodził to co innego ale jak kuje co jakiś czas to głowa do góry macica się rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anhelina a dokładnie opisz mi te bóle? masz może uczucie takiego napierania na macice? jakby dziecko było bóg wie jak ciężkie i sobie w niej siadło ? Wiecie ci, uśmiałam się :D odezwał się M po 3 tygodniach ciszy (ani na BN ani na Nowy Rok nie złożył życzeń ) z tekstem "możesz opłacić cyfrowy Polsat?" nosz ja pikole hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka no przecież pisałam (chyba) że się wypiął na nas, nie przyjechał na święta i w ogóle przestał się odzywać, z jego matką też był problem. Wkurzyłam się i teraz będzie mi alimenty płacić nie ma to tamto a jak nie on to właśnie jego matka -już o to postaram :) A dzisiaj ani "cześć" ani "całuj psa w ...." tylko taki tekst :o jestem grzeczna i mu odpisałam,że zapłacę jak w totka wygram bo póki co od miesiąca mi kasy nie dał żadnej więc skąd ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra* no chyba nie pisalas nic na ten temat bo nie przypominam sobie.... faceci to swinie!! u mnie tez w cale nie lepiej! ah szkoda gadac.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może przemilczałam kilka szczegółów ;) nie ważne. Ale lepiej nie mieć nikogo niż mieć takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz czyli jednak nie pisałaś ;) oj biedna przykro mi że aż tak na ostro u Was ale widać że jest nie dojrzały skoro nawet dobrych manier nie potrafi zachować ... kurcze ale nie fajnie bardzo że tak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poczytajcie sobie o skurczach Braxtona-Hicksa, ja sie troche uspokoiłam bo tez mnie pobolewał brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo facet im bliżej setki tym bardziej zdziecinniały hahaha . Pomyśleć ze za 4 lata będzie miał 40... Dziewczyny jak mam pięknie biało za oknem...... żartowałam z mamą ,że za 2 lata trzeba będzie jakiegoś "osła" znaleźć do ciągnięcia sanek z Leonem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra to forum ma chyba jakies fatum, ja sie jeszcze z moim nie rozeszlam ale jutro zadzwonie do agencji u ktorej mozna zasiegnac informacji co nalezy sie samotnej matce i jak skutecznie wprowadzic sie na swoje z 2 miesiecznym dzieckiem. mam dosc. moj jest narcyzem i wszystko mu sie nalezy za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakra nawet mi nie mów anetucha , wy też? co się stało ? już mu się znudziło tatusiowanie? To daj mi znać jak się czegoś dowiesz. Ja chciałam wracać do UK w lutym ale nie wiem czy to ma sens bo i tak po miesiącu do PL bym wróciła,nie mam pojęcia czy opłacałoby mi sie iść do GP i położnej czy jakieś badania by były ehh :o W sumie nie udało mi sie przepracować pełnego roku na te 3 lata jak byłam w UK więc nawet na jakieś "dary" z job centre bym sie nie załapała. Ale Ty jak pracowałaś i jesteś na macierzyńskim to kochana żyć nie umierać w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znudzilo mu sie tatusiowanie ale mi sie znudzilo bycie dodatkiem do dziecka bez czerpania jakichkolwiek korzysci o przyjemnosciach nie wspomne. i tak wszystko dla dziecka kupuje ja. jedzenie dla nas tez i rachunki... z mojego 500f. on placi tylko i wylacznie za mieszkanie a to moge dostac od panstwa i jego wlasne kredyty, ktore zaciagnal zanim jeszcze mnie poznal ... po oplaceniu tego wszystkiego zostaje mu okolo 700f i wyobrazcie sobie nic dziecku nie kupi! cokolwiek brakuje albo gdy zmienialismy butelki na antykolkowe szukalismy rozwiazania odwracal sie gdy przychodzilo do platnosci. smiech na sali!! klocimy sie za duzo, nic mu nie mozna powiedziec, dzis znalazlam szmate do kibla wyjmujac pranie małej. oczywiscie jego wina bo wiem ze szmaty do jej kosza na brudne ubranka nie wlozylam. poza tym to on ja uzywal, nie ja... obraza majestatu ze w ogole smialam mu o tym powiedziec i wyjechal do mnie z tekstem: skoro znowu sie klocisz to nie przychodz pozniej zebym cie przytulil... a ja :o jesli chodzi o seks z czym juz odwakacji byl problem to zdarzylo nam sie raz w nowy rok. on nawet nie czuje potrzeby, a ja sie czuje niechciana i brzydka... masakra jakas. poza tym nie wyraza zgody na wyrobienie paszportu chyba ze podpisze u notariusza, ze nie wywioze dziecka na dluzej niz 2 tyg a jesli to bede oplacac sprawe sadowa sciagania dziecka do Anglii ;) smieszny jest... ja przepracowane mam 2 lata i miesiac w tej chwili ale mam kolezanke ktora przjechala w ciazy do anglii, tutaj urodzila druga corke uciekla od meza ktory ja bił i dostala wszystko lacznie z dofinansowaniem na przedszkole dla mlodszej. 70% jesli sie nie myle. nie pracowala ani jednego dnia gdy postanowila go zostawic wiec da sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera :o ! ale wiesz co mam wrażenie,że angole tacy są :o koncertowo wszystko mają w dupie :o . Nie wiem czy to wyniesione mają z domu czy jak .Pamiętam jak sprzątałam u rodzin angielskich i wiesz oni naprawdę szmaty do podłogi i inne brudy piorą z ciuchami dzieci ! to wszystko takie wykotłowane :o Żyją z dnia na dzień niczym się nie przejmują. Tylko myślałam,że ten temperament łóżkowy mają lepszy bo w kilku przypadkach spotkałam się ze żona jeszcze dobrze nie ostygła a on już z kolejną się żenił. Skąpiradła to też wiem jedyne na czym nie oszczędzają to na sobie i alkoholu ale jak przyjdzie im kupić coś dla drugiej osoby to po najniższej linii oporu albo najlepiej piątaka dać i to załatwi sprawę. Zadzwoń jutro dowiedz się co i jak i niech Ci dadzą dom albo flata z councilu do tego jeszcze kase masz przecież z housing benefit i plus że możesz pracowac te 16 h/tydzien i wtedy dodatkowo working tax i inne. Ale z tym paszportem to przegięcie ! W Polsce to możesz pozbawić ojca praw rodzicielskich i może Ci naskakać ale nie wiem jak jest w UK :o Jak mieszkałam z M to nam nic nie przysługiwało bo jak się dowiadywali ile rocznie kasy ma to wiesz jak to jest a ja sama kombinować też nie chciałam bo i po co jak było dobrze to było super nie mogłam na nic narzekać i wszystko na wyciągnięcie ręki.No ale jak się pojawiają problemy to wiesz jak jest ... Myślałam z małym tak 3 m-ce po porodzie wrócić do UK zobaczyć jak to będzie i może faktycznie skorzystać z czegoś, tyle że jeszcze 2 lata wstecz było lepiej niż teraz. Z każdym rokiem coraz gorzej . Ale dzięki za info pokombinować można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on woli kase bratu dac bo sie biedakowi zle wiedzie samemu w niemczech ;/ albo nakupowac czekoladek i wina dla wspolpracownikow bo mu tak cudownie pomagaja. a jesli chodzi o lozkowe sprawy to jest gorszy niz niejedna baba. nie usmiecha mi sie samej wychowywac Ameli ale czyims popychadlem tez nie zamierzam byc. nie mam 40 lat i nie wydaje mi sie zebym byla najbrzydsza wiec nie rozumiem dlaczego nie zasluguje na odrobine szacunku milosci i do chuja seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) za chwilę zadzwonie do Pipu to się dowiem jak jest z ta ochroną kobiet w ciązy. Co mysliscie.. jak sie okaze ze jestem chroniona to powiedzec np jutro? czy czekac na wizyte u lekarza? jak powiem jutro to moze juz te prawie dwa tyg nie bede musiała dzwigac itp.? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 no kurcze, jakbym siebie czytala!! tyle ze jezeli chodzi o sex to my go juz dawno nie, wazniejsze dziecko, ale po za tym to idealne odbicie M!! haha bracia? asia9040 ja bym sie wstrzymala az do wizyty u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki ale macie przesrane... czy jest tu chociaz jedna ktorej facet staje na wysokosci zadania? ja wczoraj mojego zapytalam czy jakby 10 mies temu mial te doswiadczenia co dzis to czy by sie zdecydowal na ciaze? i szlak by trafil on odpowiedzial tak, a ja ze nie... nie wiem tak jakos ostatnio mam kryzys... choc nigdy nie dbalam jakos szczegolnie o figure teraz nie moge siebie zniesc... nie moge na siebie patrzec, czuje sie zniechecona do siebie ... boje sie zeby to sie nie prtzerodzilo w niechec do dziecka... no ale nie potrafie myslec o niczym innym niz o swojej grubej dupie... a teraz jeszcze dodatkowo wszystko puchnie. rano mialam dlonie tak zapuchniete ze az swedzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy to mozliwe bym w ciazu 3 tyg przytyla 5 kg? bo wszystko na to wskazuje. moja waga pokazuje 77 zobaczymy ile pokaze w poradni w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, woda sie zaczyna zatrzymywac w organizmie i waga jest wyzsza, jak slusznie zauwazylas wszystko puchnie to wlasnie woda... tez tak mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to woda i szybko ona zejdzie bo jak to tluszcz to maskara. to przywale jeszcze sporo do konca ciazy i bede wazyc 80... jak nie lepiej... bo nie zre duzo rano sniadanie potem obiad i na kolacje o ile ja jem to np jogurt. od czasu do czasu nazre sie slodkiego ale potem miesiac nic slodkiego nie jem.. a waga robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec kochane. Dzwoniłam do Pipu. Wszystkie mamusie ktore bedą miały dziecko są chrnonione od 1 dnia ciąży. Sytuacja ta zmienia się jesli byłabym teraz np. w 4 tyg. a umowe miałabym do konca stycznia. i ost dnia stycznia moja ciąża nie osiągnełaby 3 miesiaca ciazy.. wtedy moga mnie zwolnic.. jesli natomiast mam umowe do konca roku 2013 jestem chroniona od 1 dnia. ;)) yupiii ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny strasznie wam wspolczuje tych problemow z facetami. Moj to tez nie jest cudo ale az tak zle nie jest. Czasem mnie wkurza bo jest jak duze dziecko i zartuje ze kupie wozek taki dla blizniakow i w wsadze malego a obok mojego faceta:) Ostatnio bylam strasznie zmeczona poszlam spac a on mnie budzi3 razy bo nie mogl znalesc majtek , wlaczyc piekarnika itp. Ale ogolnie nie ma tragedii tylko czasem jak mu opowiadam co kupialam dla malego lub co zamierzam kupic to wkurza mnie ze jest tak malo zainteresowany. Dorzucam fotke mojego brzuszka:) http://www.picshot.pl/public/view/273919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja bym jednak poczekała na wizytę u lekarza i wtedy bym coś mówiła w pracy... może idż prywatnie jak masz długo czekać na wizytę? anetucha no masakra widzę z tym Twoim też może to faktycznie fatum jakieś? hehe no mój narazie się stara bardzo i tu może Was zdziwię ale on mi nie marudzi że będę gruba że mam szybko zrzucić po porodzie i takie tam na szczęście zdaje sobie sprawę że to się tak nie da chop siup :) chociaż zażyczyłam sobie na prezent porodowy x-box 360 z ćwiczeniami :D będziemy zrzucać kilogramy w domku bo na fitness nie będzie czasu ;) a znajoma urodziła w maju i jej mąż tak jej wrzuca że jest gruba że się nie odchudza że ma mieć dietę i ćwiczyć no masakra ja to bym takiemu chyba w ryja dała :P Przesyłam Wam moje wstydliwe maleństwo tylko jakość lich bo robiłam zdjęcie ze zdjęcia :) http://www.voila.pl/065/uvopj/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaysy-mamy nieco podobne odczucia.Tylko,że u mnie powodem nie jest ciało,tylko przeszłość.Cały czas zastanawiam się,czy będę w stanie pokochać moje dziecko.Oczywiście jest ono wyczekane,chciane,planowane itd.Ale niestety nie mam najlepszych doświadczeń z dzieciństwa.Nie odczułam szczególnej więzi z moją matką,która z resztą nigdy nie okazywała mi miłości,czułości,czyli tego czego dziecko nabardziej potrzebuje.Zawsze liczył się mój o 5 lat starszy brat(Jest owocem jej pierwszego małżeństwa).Mam nadzieję,że to się zmieni...,że moje dziecko będzie dla mnie wszystkim i będę umiała jemu okazać więcej pozytywnych uczuć niż mi było dane. A co do tych facetów...Doskonale Was rozumiem kobietki.I ja miałam ogromne problemy z moim M.Na szczęście mamy kryzys za sobą(mam nadzieję,że się nie powtórzy).Tylko u nas problemem była praca.On pracował cały czas,bez wyjątku czy to niedziela czy święta...Oczywiście nie tylko zawodowo.M. ma spólkę ze swoim szwagrem i był czas,że z pracy wracał jak ja już spać się kładłam.Widywaliśmy się tylko przy śniadaniu.i tak cały rok.W końcu i ja łapałam się każdej możliwej pracy i mnie w domu było co raz mniej.Końcem końców miałam tego doś i wyprowadziłam się.M. zatrudnił już adwokata i chciał złożyć pozew o rozwód.Na szczęście opamiętalismy się i do dziś jesteśmy razem a teraz spodziewamy się dziecka.Wszystko działo się jakis rok temu i nie myślcie,że to maleństwo jest naszym lekarstwem na małżeństwo :)Także głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaw29 wydaje mi sie wlasnie ze jak urodzisz to wtedy dasz swojemu dziecku to czego Ty nie mialas w dziecinstwie, tak mysle... :) ja dzis bylam na KTG i milam minimalne skurcze, a przed chwila zlapal mnie taki bol ze myslalam ze rodze! ale po minucie przeszlo :) teraz ide sie polozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i powiedziałąm szefowej ;) nie miałam się czego obawiać bo okazała się super kobieta ;) powiedziała że się cieszy i ze najwżniejsze jest zeby wszytko ok było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko skoro umiałaś pokochać swojego męża to gwarantuje Ci,że dziecko pokochasz jeszcze bardziej .Nie jesteś wyzbyta takich uczuć - nie martw się. Asiu to super, nie masz się czym martwić:) Andziukla faktycznie zasłoniła buźkę jakby sie wstydziła :)słodka jest Keysy - w ciąży to raczej woda się gromadzi, nie tłuszczyk :)wszystko przez hormony a jak masz do tego tendencje to już w ogóle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7mies.
Witam panie. Leze w tym cholernym szpitalu- o ile można to tak nazwać. Od wczoraj powtarzaja że mam miec zrobione usg nerek. Rano na obchodzie ordynator mówił że zrobia przed obiadem i do tej pory nie zrobili. W dodatku nikt nic nie wie. Byłam u pielęgniarki to nic nie wie czy wogóle lekarz jakiś będzie. Zaczęłam sie zastanawiać nad wyjściem na zadanie. Wiecie może jak to wygląda i jakie są tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×