Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Czesc dziewczyny! Ja dzis po wizycie u lekarza, malutka znowu spala :P Przytylam w ciagu miesiaca 2,5kg :| Jak na poczatku chudlam to teraz zaczynam szybciej przybierac na wadze :D Na moje twardnienie brzucha i spinanie przepisal mi jakis Magnez teraz niepamietam dokladnie nazwy i kazal zazywac 3x1 chyba ze brzuch bedzie bardzo spiety to po dwie tabletki noi powiedzial ze takie napinanie i twardnienie brzucha powinnam miec ale nie w takim stopniu jak mam teraz :/ Powiedzial tez ze mala lezy "poprzecznie" pokazal mi na monitorze i glowka byla nizej a pupcia wyzej niewiem czy to dobrze? Bo lekarz tak pomlaskal , pomlaskal i mi nie powiedzial :P Moi rodzice postanowili wnuczce zafundowac wozek :) Dlugo szukalam i wybralam taki: http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i2891910745.html kolor fiolet+wzor co o nim myslicie???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zachcialo mi sie jeszcze raz poczuc te ruchy malenstwa w brzuchu i ta ekscytacje oczekujac przyjscia malucha na swiat ;) jestem pewna, ze druga ciaza kobieta bardziej sie cieszy niz pierwsza. wie co ja czeka i czerpie przyjemnosc z kazdej chwili ;] ja tego w pierwszej ciazy nie mialam ale mysle ze z druga bedzie inaczej;) jak narazie do 30stki drugiego nie planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, no czytam te Twoje teksty i dosłownie to samo bym napisała. Mam wrażenie, że od Świąt zrobiło sie tak ciężko, przynajmniej u mnie, i jest coraz gorzej. Mam twardy brzuch i mam wrażenie, że jeszcze moment i dziecko mi go rozsadzi ;) Niech mi nie daj Boże coś upadnie i trzeba się schylić, grrrrrrrr :( W wannie też się wkurzam, że na siedząco nie mogę sobie nóg ogolić ;) Że nie wspomnę o skarpetkach :O Czuję się jak baryłka, w miarę dobrze trzymałam się z wagą aż do ostatniego trymestru. Teraz czuję się spuchnięta, spodnie mnie cisną i twarz mam jak księżyc w pełni :( Też mam czasem wątpliwości czy podołam, czy było warto itd. To chyba huśtawki hormonów, gdzieś czytałam, że wracają w ostatnich miesiącach. Dziś np. znowu ryczałam jak bóbr z byle powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się kawał w związku ze zmianą podejścia rodziców do kolejnych dzieci :) Co robią rodzice przy pierwszym dziecku kiedy połknie monetę? - jadą na ostry dyżur Co robią rodzice przy drugim dziecku kiedy połknie monetę? - czekają aż wydali Co robią rodzice przy trzecim dziecku kiedy połknie monetę? - potrącają mu z kieszonkowego :D ;) Tak to jest, teraz się wszystkim przejmujemy, a potem pewnie na wszystko będziemy machać ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta, w rożku podobno dzieci czują się bardzo komfortowo, bo są tak ściśnięte jak w brzuchu u mamy :) Czytałam, że na początku kładzie się je spać zawinięte w rożek. Dobry jest też, jeśli boisz się wziąć dziecko na ręce, co chyba bardziej dotyczy facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta TEN PIERWSZY JEST CUDNY !!! Sama na 99,9% dzis mialam go brac i na dodatek te kolory czarny z zoltym ale potem doczytalam ze kola sa pompowane :( Noi pupa bo my czesto bedziemy jezdzic w gory do rodziny meza a tam kamien na kamieniu i pewnie non stop by byly kola do wymiany i musialam zdecydowac sie na inny model z kolami piankowymi ;( Drugi tez bardzo ladny ale cena faktycznie ODSTRASZA :D W sumie to zauwazylam ze od grudnia troszke ceny wozkow na allegro poszly w gore. Jeszcze w polowie grudnia widzialam takie wozki jak ja zamowilam po 750 + gratis materacyk z podkladka na picie lub podklad do przewijania z podkladka a teraz tego niema :/ Na wiosne pewnie znowu pojda ceny w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja byłam dziś na usg, poszłam sobie prywatnie, no i oczywiście moja Mała cały czas się wierciła :) fajniutka taka :) lekarz powiedział, że za wcześniej na razie na określanie płci... ;) a ja już przecież wiem, ale się nie przyznałam :D zobaczymy czy jego teza w przyszłości potwierdzi się z tym co powiedział mi ten lekarz w Łodzi... Już się przyzwyczaiłam to myśli, że będzie dziewczynka... Wiecie co, ja na początku też się przejmowałam wyglądem, że mi brzuch obwisły zostanie, rozstępy i inne takie, ale teraz przestałam o tym myśleć, najważniejsze by siebie akceptować taką jaką się jest! Zdaję sobie sprawę z tego, że już nigdy moje ciało nie będzie takie jak przed ciążą, choć i wtedy daleko mu było do ideału :D i może dlatego łatwiej mi zaakceptować te zmiany. Od dawna mam cellulit na udach i na pośladkach, rozstępy czy odstający brzuszek też nie są mi obce :) dziewczyny, a pomyślcie sobie jak wyglądałoby Wasze życie gdybyście nie zdecydowały się na dziecko...wiemy przecież, że taka Kruszyna zmienia życie diametralnie! Ile miłości i nowych, nieznanych nam emocji przyniesie! A jakie "płytkie" byłoby nasze życie bez tych nowych Istnień...wyobrażacie sobie swoją dojrzałość, później starość...taką samotną? Taka rola, nas kobiet, z jednej strony wyrzeczenia i masa niedogodności, a z drugiej jak wiele dostaniemy w zamian :) Musicie być silne! Na pewno za jakiś czas każda inaczej spojrzy na swoje macierzyństwo, oby żadna tego nie żałowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny stało sie juz teraz jestem pewna że czułam ruchy malenstwa :) po południu z jakieś 40 min smyrania takiego delikatnego i teraz też trochę sie wierci, chyba fikołki robi :) fakt ze na porządne kopniaki muszę poczekać ale juz te sa cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka, no calkiem mozliwe ze czujesz ruchy, szczuplejsze kobiety czuja wczesniej :) i nie denerwuj sie jak przez najblizszy tydzien nic nie poczujesz, na poczatku to normalne :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) *Fijfijfijuu do Warszawy mam prawie 70 km, ale jeśli wszystko się szczęśliwie potoczy to nie chciałabym rodzić w swoim rodzinnym mieście, za dużo złego się nasłuchałam, a poza tym lekarz, do którego chodzę na wizyty przyjmuje właśnie w Warszawie, stąd mój wybór. * torbę dla siebie mam już dawno spakowaną, odwlekam w czasie pakowanie rzeczy dla dziecka, ale muszę się za to koniecznie jutro wziąć i w tej kwestii mieć już spokój:) jutro z Mężem idziemy na zakupy:) dokupimy pozostałe rzeczy, które nam jeszcze brakują. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka88, piękne słowa :) Masz rację :) Trzeba się z tym pogodzić i zlikwidować lusterka :D Marysia, 70 km to dużo i niedużo, zależy od korków i remontów dróg :) Ja się boję, że zacznę rodzić w godzinach szczytu i jak staniemy w W-wie w korku to urodzę w samochodzie ;) Andziulka007, zazdroszczę Ci tych lekkich smyrań, bo ja już czasem mam dość. Nadal mnie rozczula jak czuję, że się rozpycha, ale czasem już mnie to boli :O Nie mogę oddychać, a jak miałam podrażniony żołądek i wątrobę od świątecznego obżarstwa to już w ogóle byla ma-sak-ra ;) No, o pęcherzu nie wspomnę... Dziś w nocy wstawałam 5 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij ja tu dzis mam skurcz juz chyba ze 2 godz a ty mi tu z tymi monetami. i smieje sie do siebie a brzuchol boli... tzn boli, nie boli taki sztywny jest i ciezki. u nas dzis rury wymieniaja i zakaz puszczania wody sikania itp. czujecie to? ja tu 34 tydz a oni mowia ze sikac nie mam? jakby na tym etapie mozna bylo trzymac choc 5 min....w dupie to mam sikam sobie do kibelka ale nie splukuje. apropo ruchow to tez czasem juz nie wyrabiam bo jak ci sie gdzies tam wcisnie noga w przepone to oddychac nie mozna albo jak walnie kopniaka w pecherz... wszystko miazdzy na swojej drodze. wczoraj weszlam na wage, bo kupilismy(w koncu sie zdecydowalam bo nie chcialam, ale po porodzie sie przyda) i wiecie co? wieczorem 77 kg!!!!!!!!!!a rano 75!!!!!!!! ale to i tak mega duzo. az mi sie ryczec zachcialo andziulka88 jak ja bylam w 16 tyg to tez mis ie wydawalo ze zaden rozstep, zaden kg mnie nie zlamie, ze najwazniejszy dzidzius... a teraz patrzec na siebie nie moge. o fij ja tez zauwazylam ze geba mi sie tak zaokraglila ze masakra... andziulka 007 super uczucie takie pierwsze ruchy co nie? siedzisz i smiejesz sie do siebie... tez to pamietam. ja mizianie poczulam w 18 tyg a takie prawdziwe mega kopniaki to chyba dopiero w 24 tyg wiec cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz w tabelkach trzeba zmienic wiek!! rocznikowo to juz wiecej!! haha :D zawsze jak ktos patrzy ile mam lat to odpowiadam rocznikowo, z reszta zawsze patrza na rok urodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny małe up to date. Wczoraj byłam pierwszy raz w okolicy na echo. To już drugi raz jak widzę swoją fasolkę. Okazalo się jednak że to 7 tydzień i 4 dzień :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
hej dziewczyny ucichłam bo przygotowywałam się do egzaminów :) szczerze mówiąc to na swoją figurę też narzekam zaczęłam od wagi 58kg przy wzroście 175cm i będąc w 22 tyg przytyłam 5kg jedyne co mi przeszkadza to to że mam rozstępy na pośladkach i okropny cellulit a co to cery to wręcz okropna , pryszcze i plamy ; / w sylwestra płakałam że nigdzie nie idę bo nic nie pasuje ale mam cudownego faceta ,który mi zawsze humor poprawi w końcu i tak mnie kocha nie za wygląd ale za to jaka jestem i powtarza ze dla niego zawsze będę najpiękniejsza wiem ze to tylko takie gadanie :P ale i tak miło :) wiec ja się nie przyjmuję figurą a raczej tym czy dam sobie radę i czy będę dobrą mamą :( na razie w ogóle nie ogarniam tego wszystkiego mleka ,wkładki ciuszki ehh..i te ceny jakie to drogie a ja jeszcze prywatnie do mojej ginekolog +witaminy drogie ,opłacać szkołę ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi ja zaczynalam od 48kg przy wzroscie 165cm ale ja raczej nie mialam czasu jesc a teraz waze 63kg bo siedze ciagle z zadem i jem a przedtem moglam nie jesc caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------21----------- lubuskie------------------25---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Mama jak mogłaś uświadomić że co poniektórym lat przybyło haha ;) Wy takie młodziutkie a ja :( Do szpitala nie dojechałam-po drodze wstąpiłam do mojego gina bo był w gabinecie (on pracuje do 1 w nocy! ) skończyło się na tym,że za bardzo histeryzuje-bo jest ok, co mnie uspokoiło. Mały się bardzo rozbrykał w brzuchu przez ten ostatni tydzień (już tydzień jak zaczęłam go czuć) Kiedy ja idę spać on wstaje i uskutecznia wyścigi pływackie albo gimnastykę i to samo rano- robi mi o 7.00 pobudkę :) Odczuwam go tylko jak się położę. andziulka 007 jak tam u Ciebie i z facetem-wszystko ok? Pisałyście o nadmiarze kg :) bądźcie koleżanki i zróbcie ściepę kilogramów na mnie ;)chętnie przyjmę ;) hihi ja dalej jestem tylko 1,5kg na plusie albo wagę mam zepsutą... Co do cellulitów i rozstępów mam to w dupie !i tak nie mam się komu podobać i pewnie wieki miną zanim się to zmieni, kupiłam sobie jedynie nową gąbkę do mycia co niby ma przeciwdziałać cellulitowi ale już to widzę... Wsiąkłam na kafeterii w dziale życie uczuciowe- już drugi dzień mi schodzi czytanie o lasce co 01.12 brała ślub a zaraz po ślubie chce się rozwodzić :D jak dla mnie to prowokacja ale ubawić się można po pachy haha a rady niektórych - boskie haha! Uaktualniam tabelkę: nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Niemcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia------ 7----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie------------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------29----------- --śląskie-----------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie------------31---------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno---------------- 34---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------23----------podka rpackie-------------35---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ Zauważyłyście że przypada nam póki co 5 chłopców na 5 dziewczynek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
hehe czyli fajnie się złożyło :D ja czekam do 10 stycznia na wizytę może jednak mojej córeczce coś urosło i będzie synek ale już na dziewczynkę się nastawiłam :P bo płeć określiła na 90%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7mies.
Witam wszystkie panie. Jestem w 31 tygodniu ciąży i od kilku dni męczą mnie straszne bóle brzucha.. 28 grudnia byłam u lekarza i nie zauważył nic niepokojącego mówi że dzidzia rozwija sie prawidłowo. Tylko że ten ból z dnia na dzień jest coraz silniejszy. Nie boli ciągle ale jak złapie to tak boli przez minimum godzinę aż ledwo wytrzymuje. Ledwo sie ruszam a co dopiero jak muszę wstać. Wie któraś czemu tak sie dzieje? Może któras z was ma lub miala takie bóle? Dodam że najbardziej boli z prawej strony w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darcia wiesz, córeczki możesz być pewna :D chłopiec może się zamienić w dziewczynkę ale dziewczynka w chłopca już nie ;) Nie wiem jak to sie dzieje ze potem siusiakopodobne zanika -ale tak jest :) Monika7mies. ja niestety Ci nie pomogę :( a szyjkę masz długa i zamkniętą? Z tego co czytałam to ból jest przy skracaniu szyjki i jednoczesnym jej rozwieraniu bodajże. Jak cos takiego Ci się pojawi w weekend to warto zajrzeć do szpitala na izbę przyjęć -niech cie zbadają. Jak Cię ten brzuch boli? tak skurczowo jak na ( kolokwialnie mówić) kupę ?No spe brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7mies.
Brałam nospe ale nie pomaga... To jest taki rwacy ból podobny do bolu przy miesiaczce ale bardzo silny. Coś jakby złapał skurcz i nie chcial puścić... Dzisiaj boli mogę tak już jakoś od godz14 już nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są żarty,w takim razie, lepiej mykaj na izbę przyjęć żeby nie skończyło się przedwczesnym porodem. Dzisiaj weekend to mało dziewczyn tutaj jest więc za bardzo Ci nikt nie pomoże albo napiszą Ci to co ja . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7mies.
No właśnie chyba tak sie to skończy że jak chłopak z pracy wróci to pojadę do szpitala bo nie daje rady tak boli że nie mogę leżeć a co tu mówić o chodzeniu już nawet nie wstaje z łóżka tylko tyle co do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika (nie)mądra ma rację mykaj do szpitala nie mś żartów bo może być tak że albo szyjka sie skraca albo może wyrostek. (nie)mądra Moje.sprawy sercowe no coż dzisiaj mamy rozmawiać zobaczymy mam nadzieje że uświadomił sobie co moze stracić i postanowi sie zmienić takze trzymajcie kciuki :) zaraz jade do mc donalda z bratem bo ma jutro imieniny i sie najemy fast foodów hehe :p P.s sorry za literówki ale pisze z tel i nieraz coś nie wskakuje. A strasznie boli mnie głowa od trzech dni kupie sobie chyba te plastry z apapu i spróbuje.Wczoraj bym sie tak wywróciła w łazience i w ostatniej chwili zlapałam równowagę ale siniaka na nodze mam od kostki do kolana a boli strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika7mies.
Nie no akurat wzrostek to napewno nie jest bo już mi go wycięli. Dzwoniłam do swojego gina to kazał mi wziąć jedną tabletke panadolu i ewentualnie jak ból nadal będzie taki silny to zgłosić sie do szpitala... Więc teraz czekam na dostawę tabletek bo w domu ich nie mam.. Ehh.. Jak dobrze że nie jest tak późno a do lekarza mam numer na prywatną komórkę więc mogę zawsze zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×